57
Motorola W490
  • Gerisan3
    #57
    ez valóban így egyszerű :) én is így szoktam
  • n3whous3
    #56
    megtalálom én

    tipp: ha javat akartok a telefonra, egyszerű: venni kell memkártyát, rámásolni abba a mappába a jar fájlt, ahol látszanak a video picture stb mappák

    és az install menni fog

    sőt: ha az installálás menüpontba mentek, akkor az opciók közt a másolással bluetoothal át tudjátok küldeni a fájlt másik telefonra!
  • Gerisan3
    #55
    leírjam?
  • n3whous3
    #54
    Na valami olyasmit gyanítottam én is :) Csak nem tudtam, hogy lehet állítani a kódolást :O
  • Gerisan3
    #53
    Megoldódott.Csak az SMS Unicode-t kellett kikapcsolni
  • n3whous3
    #52
    Pedig nem számolja duplán az ékezetes karaktereket, ahogy az némelyik telefonnál volt (nem volt valami jó karaktertábla némelyik nokiában vagy se-ben pl.)

    Nem tudok rá mit mondani, nekem már meg van a telefon majdnem egy éve és ilyet nem vettem észre.
  • Gerisan3
    #51
    Nem számolom de 160 karakter biztos nincs meg és már 2 üzenetként küldi
  • n3whous3
    #50
    LOL. Az az alig az mennyi? 160 karakter egy SMS a szabvány szerint.
  • Gerisan3
    #49
    Hali!Hogyan lehet megoldni,hogy ha sms-t írok ne egyből 3 oldal legyen?Alig írok valamit azt mégis 2 meg 3 oldal lesz belőle.
  • marlew
    #48
    Így is tökéletes!! :o)
    Köszönöm!!!!!!!!!!!
  • n3whous3
    #47
    Itt a program, ami kell neki.

    googleön előbb megtaláltad volna :)
  • marlew
    #46
    Sziasztok,
    Az egyik ismerősömnek is az a problémája, hogy ha a telót csatlakoztatja a géphez - bár felismeri mindkét készülék a másikat - a szgép azt írja ki, hogy "Helyezzen be lemezt a meghajtóba..." Én próbálok meg neki segíteni! :)
    Láttam itt, hogy valamit le kellene tölteni, be is írtam a Motorola honlapján a keresőbe a M. Phone Tools, de csak egy Help.zip-re találtam... Nem tudom, hogy ez elég lenne-e?! Vagy esetleg nem tudnátok egy linket küldeni, amin biztos hogy elérem (ahol kiszúrja a szemem, hogy mit kell letölteni!:o)
    Előre is köszi!
  • Gerisan3
    #45
    P2k drivereket felraktam és P2k commanderrel vagy pk2 tools-al lehet használni a telót.de egyszerűbb ha veszel bele memória kártyát és úgy használod
  • Zui88
    #44
    Köszi
  • n3whous3
    #43
    Töltsd le a motorola honlapjáról az ANGOL verzióját a Motorola Phone Toolsnak , az felismeri (amit adnak a telóhoz, az nem ismeri fel)

    Egyébként csak akkor lehet mass storegnak használni a telót, ha kártyát raksz bele, de akkor is csak azt a memót, a telefon memóriát nem.
  • Zui88
    #42
    Van egy kis problémám a Pc nem ismeri fel amikor rádugom USB-vel.Tud valaki valami szoftvert?
  • n3whous3
    #41
    énse :S
  • Gerisan3
    #40
    Nem nagyon találok semmit erre.
  • n3whous3
    #39
    kár

    de szerintem lesz találat... majd még keresgélek ma szerintem.
  • Gerisan3
    #38
    Sony ericsson-hoz találtam ilyen progit és kipróbáltam hátha ezzel is megy de sajnos nem.
  • n3whous3
    #37
    Ezt kérdezem én is :DD::D:D:D

    SZóval szerintem keressünk a neten erről valamit és amelyikünk megtalálja a megoldást, az linkeljen. HTX
  • Gerisan3
    #36
    Szóval hogy lehet Webcamnak használni?
  • n3whous3
    #35
    Ez jó kép:



    Ez meg egy kicsit artifactes, de szerintem a fényviszonyok miatt lett ilyen

  • n3whous3
    #34
    1,3 megapixel, a képminőség nem reszkető kéz esetén jó, homályban is látszik azért minden. Némely fényviszony mellett közelről "festmény" hatású, de nem veszed észre. Egyébként a video felvétele meg jó ugyancsak. Sebességre meg akkor gyors a felvétel, ha nem automatára állítod a fényviszonyt, ugyanis akkor többet kell gondolkodnia a gépnek. Linkelek be képet mindjárt.
  • Gerisan3
    #33
    tényleg ezt akartam kérdezni hogy ez mennyre jó webkamerának mert a v360 elég vacak volt ahoz.
  • n3whous3
    #32
    Valaki tud olyan progit, amivel lehetne webkamerának használni a telót? :D Mert a maximális felbontással (352x288) már elég jó a kép... :)
  • Gerisan3
    #31
    Én is azért akartam a motomidmant a java miatt
  • n3whous3
    #30
    motomidmannal én javat akartam ráinstallálni, de istenért se ismeri fel a telefonomat :S
  • Gerisan3
    #29
    sikerült rábírnom a MPT-t hogy felismerje de elég lassú.a telefonkönyvet is olyan lassan tölti le.a p2k programok valahogy jobban tetszenek csak nem igazán működnek ezzel most.
  • Gerisan3
    #28
    Motomidmannál kér 3 dologhoz drivert ami közben már megoldódott csak a Motomidman nem ismeri fel a telefont.banyek.a Motorola Phone tools-t próbáltam de nem ismeri fel a telefont az sem.érdekes mi? :)
  • n3whous3
    #27
    lófaszt kell driver hozzá. Ha veszel memóriát, akkor azt mass storageként kezeli (ergo megjelenik a sajátgép menüben), egyébként meg az eredeti progit használd hozzá, de ne azt, amit a telóhoz adnak, az nem ismeri fel, hanem az angol legújabb verziót (Motorola Phone Tools)
  • Gerisan3
    #26
    sajnos a 2.9-es p2k driver nem ismeri ezt a telót :(
  • Gerisan3
    #25
    Megvettem a telcsit.nem rossz darab valóban.a füles amit adnak hozzá szerintem nem rossz de amikor nyitva van a telefon sikerül midníg úgy tartanom hogy a kamera elött legyen az ujjam aztán takaríthatom.Hol tudok hozzá leszedni drivereket?ami a v360-hoz jó volt az sajnos ehez nem jó.MotoMidman progit használok az gondolom jó hozzá
  • Gerisan3
    #24
    Úgytudom csak vitamax csomagban van ez a beszámítás dolog
  • n3whous3
    #23
    Nemtom, nekem nem számították be, de előfizus van nekem. A csomag, azzal a legjobb (!) esetben 9900Ft a kezdő, aztán lehet 1750 Ft-os havidíjas csomag.

    De az, hogy legjobb azt jelenti, hogy többet is elkérhetnek. Nekem volt annyira rendes a nény, aki adta, hogy csítelt a kedvemért az adatok kitöltésénél, szóval biztosra megkaptam a legkedvezőbb elbírálást :D
  • Gerisan3
    #22
    Ezt is lehet a Vodánál régi mobil beszámítással venni ugye?mert akkor holnap megyek és megveszem
  • n3whous3
    #21
    király teló, először mást akartam és végülis "nah rábeszéltekmárhogyeztvegyem"... de nem bántam meg, sőt. Ebben mindent kihasználok legalább :)
  • Gerisan3
    #20
    Szóval usb*be lehet.annyiból rossz hogy akkor a mostani fülest nem tudom hozzá használni de nem bah ha adnak hozzá az fasza.nekem kell ez a teló :D
  • n3whous3
    #19
    Hogyne lehetne. Azon a kis csatlakozón, ahol töltöd, arra megy a headset is. Hja és alaból 2 oldalú fülest kapsz hozzá, ami egyébként rohadt jól szól (azzal hallgatom a zenéimet nap mint nap ^^ ). Szal nem is teljesen headset, mert 2 hangszórós és nem 1. De persze van rajta mic.
  • Gerisan3
    #18
    Hali!
    A V360-m akarom lecserélni ilyenre.sok jót hallottam róla de headseat-t lehet rá csatlakoztatni?nem láttam a képeken hogy lehetne.a v360-hoz lehet