143
TV6
  • banok
    #23
    ez csak egyéni műholdvevővel rendelkezőknek írtam.
  • Nuki
    #22
    Á én ehhez nem értek.
    Nekünk ennyi van kiírva hogy:
    TV6 Csatorna:S20 Frekvencia: 294,25
  • banok
    #21
    Az adó a Sirius 4-en, a Viasat 3 multiplexében Videoguard kódolással már tesztadást sugároz.

    A vételi adatok:
    12,380 (H) GHz,
    SR:27500 FEC:3/4 V/A:271/272
  • banok
    #20
    T-Kábelen lesz, UPC-vel még tárgyalnak, Digi-nél az ügyfélszolgálat szerint szó sincs most TV6-ról és pletykát se hallani róla.
  • Nuki
    #19
    Fibernetnél benne van az alapcsomagban, lévén hogy KERESKEDELMI csatornának van titulálva :)
  • bazs1
    #18
    engem is érdekelne
  • theone91
    #17
    nemtudja valaki hogy lesz-e t-kábelen (sztem lesz hiszem mégiscsak a "piacvezető" cégről van szó)
  • karajjj
    #16
    csesszék meg -.-
  • akyyy
    #15
    parisat
  • theone91
    #14
    melyiknél vagytok??
  • akyyy
    #13
    nálun k legdrgább csomagba lesz, és most modositottuk, mert ott cak dunatv2 meg társai voltak... bezzeg a sport meg mesecsatornák ott vannak elől:(((
  • theone91
    #12
    egyáltaán miről szól??
  • puma1
    #11
    remélem megegyeznek UPC-vel
  • sapkafej
    #10
    eredeti hanggal se érdemelne akkora seggnyalást, mint amit kap
  • theone91
    #9
    a legtöbb infó sg-n és origón volt
  • Beast Machine
    #8
    Nekünk DigiTV-s előfizetésünk van, kíváncsi vagyok, leadják-e, a Futuramara, meg a Family Guyra nagyon kíváncsi vagyok!
  • [NST]Cifu
    #7
    Az AXN Sci-Fi-n minden nap van TNG jelenleg...
  • cSuwwi
    #6
    star trek eddig is volt voyager ismétlések hétvégén
  • Fabio Capello
    #5
    láttam a reklámot már várom, mert lesz Star Trek is :D
  • Nuki
    #4
    Ilyen infókat hol találtál te?
  • Bandee1987
    #3
    lesz máj ném iz örl is. Más kérdés, hogy szvsz szinkronosan kalap szar lesz :(
  • theone91
    #2
    Jeee...lesz Family Guy, Simpsons, Futurama! Már csak az a kérdés hogy hol, melyik szolgáltatónál lehet majd fogni...hivatalos oldalt nem találtam, ha valaki talál akkor linkelje be ide, THX!...
  • theone91
    #1
    Január 28-án indul itthon a TV6

    A Viasat 3 megelégelte, hogy rengeteg sorozatát és egyéb műsorát csak egy csatornán tudja adni, így a nemzetközi trendeknek megfelelően beindítja újabb csatornáját, a főleg fiatal férfiakat célba vevő TV6-ot.

    Mint ahogy az utóbbi időben a nézettségi adatok és a műsorszerkezet alapján megállapítható, a Viasat 3 egyre inkább nőcentrikussá válik, így a társaság több külföldi példa után idehaza is bevezeti a TV6 márkanevet. Ez, ahogy egy maszkulin csatornához illik, sorozatok mellett akciófilmeket és erotikus produkciókat is kínálni fog, és olykor persze scifiket is.

    A csatorna kínálatát egyrészt a Viasat 3 levedlett sorozatai és filmjei adják, másrészt a TV6 lehetőséget ad arra is, hogy olyan sorozatok, szituációs komédiák, animációs szériák kerüljenek a képernyőre, melyeket nagyobb tévék aligha vállaltak volna be.

    A csatorna a tervek szerint a startnál egymillió nézőhöz fog eljutni, a legtöbb kábelszolgáltatóval már meg is egyezett a Viasat, a legnagyobbak közül egyedül a UPC van hátra.

    (Bocs, ha már van ilyen téma, csak nem valami jó a fórumkereső)