604
  • zola2000
    #604
    http://hu.animaxtv.com/shows/dragon-ball-gt

    ismét megy ^^
  • Japep
    #603

    :S
    Köszi.
  • Aquir
    #602
    jah
  • Japep
    #601

    Megint én... :D
    Még messze vagyok a DB végétől, csak kicsit előre néztem.
    A DB Kai ugye a Z felújított, összetömörített változata - ha jól tudom.
    Jól látom, hogy nem fordítják? :S
  • Japep
    #600

    Köszi. Bocs az értetlenségemért... :D
  • Aquir
    #599
    10. évfordulóra adták ki, legutolsó film. Írja hogy a DB elejének és a vörös szalagrend hadsereg egyes elemeinek újradolgozása (nézdahogytetszik)
  • Japep
    #598

    Most látom, hogy ugye 4 DB film van.
    Ebből a negyedik '96-ban adták ki, így azt ezzel a módszerrel nem tudom eldönteni, mikor kellene megnézni... ötlet? :D

    Köszönöm, a többinél rájöttem. :)
  • Japep
    #597

    Köszi szépen. :)
    Így sikerülni fog.
  • Aquir
    #596
    kettőt tudok ajánlani
    Wiki:                      néha benne van, melyik saga után jönnek
    Film - Sorozat:     időrendi összehasonlítás japán kiadás szerint
  • Japep
    #595

    Hello.
    Valaki nem tud nekem abban segíteni, hogy honnan lehetne megtudni, hogy az egyes Dragon Ball filmeket melyik sorozatbeli rész után kellene megnézni? :)

    Köszi szépen előre is.
  • Smithie
    #594
    Google a barátod!Nekem nagyon sok helyet dobott ki,amikről azonnal jött a cucc,szal keress rá!
  • Aquir
    #593
    youtube
  • Mikike94
    #592
    Hello. Nem tud adni egy oldat ahol le tudom szedni a z többi részét? Mert sajna ahol én szedtem le az 51-dik résznél hibás. És nem valószínű hogy hamar helyre állítják.
  • Smithie
    #591
    Nem lövöm le a storyt,de számíthatsz még ennél is jobb akcióra!
  • Mikike94
    #590
    Végeztem a csillagharcos saga-val. Kemény volt ez a Vegeta elleni küzdelem. Mondjuk ez elég durva csata és lesznek ennél erősebek?
  • Smithie
    #589
    No Problemo!
  • Aquir
    #588
    tőled meg abban az értelemben kérek elnézést, hogy én azért linkeltem be a videót, mert pont azt írtad hogy rátámad sátánra (ez pedig épp az űrhajós rész jellemzője) :)
  • Aquir
    #587
    na ez már egy másik rész, itt tényleg az eredeti Hold szerepel
  • Mikike94
    #586
    http://www.youtube.com/watch?v=LUMsXlG9TtM&feature=related
    Érdekes. Itt az 5 rész. Japánul meg a 8.rész.
  • newtrep
    #585
    Én úgy emlékszem hogy amikor Piccolo elpusztítja a holdat az nem volt benne a mangában. Szerintem csak a készítők gondolták hogy jól néz ki és belerakták de nem gondoltak bele teljesen. De az ilyen fillerek szinte mindig ellentmondásosak a legtöbb animében szóval nem érdemes ezen agyalni
  • Aquir
    #584
    Adjál már egy linket róla youtube-on, mert így nem megyünk semmire ha nem látom melyikről beszélsz.
  • Mikike94
    #583
    A DBZ 8 részében piccolo elpusztítja a holdat mikor Gohan átváltozik. Ez azért furcsa mert a DB egyik részében Zseniális Teknős elpusztítja a holdat.Aztán megkérdeztem itt és adtál egy linket a 18-dik részről ahol szintén elpusztitja a holdat azt hiszem (nem néztem végig). De majd meglátom biztos van valamilyen magyarázat.
  • Aquir
    #582
    Miből mondtad hogy elpusztul a Hold, ha nem is tartasz ott?
  • Mikike94
    #581
    Majd meglátjuk.:D lehet a 8 és 18 között lesz egy kapcsolat majd meglátom és megmondom a tapasztalataim.
  • Aquir
    #580
    Sajnos nem így van, ahogy mondtam a kivetítő űrhajót pusztítja el Piccolo, és vele megy a Hold is. Referencia.
  • Smithie
    #579
    Negatív!Amikor fent reked egy sziklán Gohan,egyik éjjel felébred és ránéz a holdra,ekkor megtámadja Piccolot,aki egy jól irányzott lövéssel szétrobbantja a holdat.Utána lesz még egy akció,az űrhajóval.Javaslom nézd meg újból,részletesen...
  • Aquir
    #578
    Hol van ott ilyen? SonGohan átváltozásánál egy Holdat kivetítő űrhajót pusztít el Piccolo.
  • Mikike94
    #577
    Hello. Valamit nem értek. Ha elpusztult a hold (hála Zseniális Teknősnek) akkor hogy lehet a z-be Piccolo újra elpusztítja ?
  • Mikike94
    #576
    Támogatom :P
  • Dean Winchester
    #575
    maradjunk Dragon Ball Z ben :D
  • Smithie
    #574
    Király...
  • Aquir
    #573
    A "zed" csupán csak a sima "Z" betű brit angol kiejtése. (Amerikai angolban már "zee"). :)
  • Smithie
    #572
    Amúgy nem Zééé,hanem ZED,de mindegy,elvégre nem tudhattad!:)
  • Mikike94
    #571
    Sajnos sztrájkol az az oldal ahonnan a felíratót le lehet szedni így várnom kell egy kicsit.
  • Mikike94
    #570
    Kemény fél év. Naponta 1-2 de ha nagyon sok időm volt 4 is megnéztem. Ahogy néztem úgy töltőtem le. Kb 20 perc alatt lejött egy rész és mivel egy rész 24 perces egymás után tudtam nézni. De volt olyan nap amikor egyet sem néztem meg.
  • Dean Winchester
    #569
    mikor kezdted? napi hány részt vágtál be és mennyi idő alatt sikrült egy szezont letolni?
  • gibson9
    #568
    Javaslom kezd el most azonnal :)
  • Mikike94
    #567
    Már kész vagyok az 1 sorozattal. Gondolkodok hogy mikor kezdjem el a Z-ét. :)
  • Mikike94
    #566
    Tudom csak japánul nézem a sorozatot és meghallotam azt hogy piccolo és gondoltam megkérdezem.Amúgy nem rég kezdtem el nézni. Nem tudom hogy maradhatott ki az életemből.
  • Aquir
    #565
    Egyébként ő "ifjú sátán", mert volt egy apja, de igazából simán sátán is jó, igen :)