137
Conflict: Denied Ops
  • akrosztikon
    #137
    Hi!Tud valaki cheatet ehhez a játlkhoz? Nem bonust, amivel tele van minden honlap... god mode kéne...
  • joe1980
    #136
    Lehet-e osztott képernyős?Ennyi lenne a kérdésem
  • Balumann
    #135
    Hát lehet... azzal nem játszottam. Most látom mennyire szidtad ezt a játékot nemrég. Én egyáltalán nem untam, hangulata is megvan szerintem. AI melyik játékban jobb?! irányítással se volt gondom. Elvittem egy darabig, aztán megálltam hogy tudjam vkivel coopban vinni, de senki se jelentkezett, úgyhogy elmaradt, talán majd 1x végigviszem.

    Bár kicsit későn reagálok erre, de a Kane & Lynch meg nekem nagyon tetszett, végig is vittem.
    Én inkább szeretném, hogy ilyesmi játékok jöjjenek, amikben nem egyedül kell menni szétlőni mindent, és valami jobb storyval rendelkezzenek, filmszerü játékmenettel.
    Még így is aztmondhatom, hogy ez, meg a K&L jobban lekötött mint némelyik új atomgrafikás játék... (gondolom egyértelmű mikre gondolok :P)
    K&L még jobb lett volna coop-al és live nélkül, dehát ez van :( Nem akartak túl sokat eladni belőle úgytűnik...
  • Qwerty4
    #134
    Szerintem is, például Red Ocean. xD
    De ez is elég szar.
  • Balumann
    #133
    Nemtudom én egyedül játszottam, és szerintem azért nem volt olyan rossz, bár én is abbahagytam egy idő után. Vannak ennél sokkal rosszabbak is...
  • Qwerty4
    #132
    Az nem sok.
  • Synit HUN
    #131
    Co-op-ban elviselhető. Egy darabig...
  • alexTv
    #130
    Basszus és most kaptam, ezek szerint fel se telepitsem???
  • #129
    Frotnlines szerintem kurva jó volt!
  • Qwerty4
    #128
    Na jó.Nem bírom tovább.
    Tévedtem mikor azt hittem, hogy a Frontlinesnál nem jelenhet meg sz*rabb game az évben, hát itt van ez.
    Borzasztó unalmas játékmenet hangulat nélkül, rossz irányítás, pocsék sztori, borzalmas MI, a társ is csak bezavar, stb.
    Fujj...UNINSTALL.

    15-25% körülire értékelném.
  • Qwerty4
    #127
    Pff...de gáz ez a játék.Az AI hihetetlenül birkahülye és ezt a pocsék/nehézkes irányítással ellensúlyozzák.Ez kb. olyan mint a K&L esete.Csak ott nem az irányítás volt nehéz, hanem sok ellent tettek be.
    Hangulat is nulla.A grafikával nekem szinte semmi bajom nincs, sztem jól néz ki.Egy dolog volt amit nem szerettem, az a DoF, kikapcsoltam és mégis ott van.Ezt se értem.
    A Crysissal való hasonlítgatásra:sztem az jobb, de még mindig az alsó kategóriában helyezkedik el.
  • Synit HUN
    #126
    Coop-ban fasza! Mi végignyomtuk haverral.
  • Balumann
    #125
    Szerintem sem olyan rossz, mint ahogy egyesek állítják. Bár nem vittem végig. Vannak ennél sokkal rosszabb játékok is (újak közül is...).
    Nekem pl. a Crysisnál is jobban bejött a játék. COOP-ban meg még jobb móka (egyrészt azért hagytam abba, hogy hátha majd coopban végig viszem vkivel, csak aztán nem lett belőle semmi).
  • Qwerty4
    #124
    Jav.:tűrhető
  • Qwerty4
    #123
    Na, megnéztem.Olyan tűrhetű trágyának tűnik, egy rossz Vegas utánzat.
    Remélem csak 5-6 óra a játékideje és hétfőig el leszek vele napi 1 óra játszással.

    Amúgy guggolni mivel lehet? Nem találtam neki gombot, a beállításoknál nem szerepelt.
  • Qwerty4
    #122
    + fav

    Ma kipróbálom, tuti szar, de megnézem.
  • Ben007
    #121
    letöltöttem a demó-t de miért nem rakja fel mindig egy error reading initialisation file ez miért van????
  • Ben007
    #120
    hát nem tom megéri-e megvenni mert megoszlanak a vélemények szerintetek a gépemmel semmi gond nem lesz mert tavaly vettem 512-videókari stb. stb. és nem vistám van XD
  • farad66
    #119
    nincs gamepad a gépre kötve?Mert az behülyítheti.
  • Prince23
    #118
    Vistára nem kompatibilis:DD
    csak ez lehet a gond... vagy szedj le patchet, ami kétlem h van
  • mcdokika
    #117
    Igen Vistám van.Mit jelent az hogy neked nem megy ?Nekem megy jól csak forog :D, tehát használhatatlan.
    A gépem Core 2 Duo 8400, 8800 GT , 4 giga ram, tehát nem azzal van a gond.
    Ötletek?
  • csabika1982
    #116
    Az meg a másik vistán nekem se ment, fater xp-n lejátszotta.
  • csabika1982
    #115
    Én igy jártam a King Kongal, 6600gt volt akkor a videokarim havernak meg valamilyen ati az ővé, ment de nem tudtuk megoldani ugy hogy passsz
  • Prince23
    #114
    Nem, vtlty a legek egyike.
    Biztos Vistás vagy... nemde?
  • mcdokika
    #113
    Nem tudom nálam mi lehet a gond.Most tettem fel a játékot, ahogy belépek az első pályára forog körbe körbe a kamera, nem birom megállitani, játszhatatlan.Próbáltam már más gtrafikai beállitást, az irányításhoz egyáltalán nem nyultam.Olyan mintha húznám az egeret körbe körbe folyamatosan, ilyet még nem pipáltam.Újrainditottam a játékot az sem sehitett.Vitalitys verzió lehet a gond ?
  • farad66
    #112
    Sz'assztok!
    Felraktam Vistára és nincs hang.
    Van vmi.tippetek?
  • Crash Override
    #111
    Hy!
    Hát szerintem Q..szar egy játék, a mai játékokhoz képest egy C64 szintü játék ! Irányitás gagyi , a fegyverekről nem is beszélve.
    a Story meg egy kalap fos.
  • csabika1982
    #110
    engem is kidobál a rohadt! a vista lenne a baj?
  • Prince23
    #109
    Nagyon gagyi fegyverek vannak benne... mindig el kap a lol, mikor a négerre váltok.
    Egyedül az bazooka tetszik benne, na meg a hangja, főleg az. 3 gigát sem ér a telepítője, nem h 6-ot.
  • Prince23
    #108
    Akkor vszeg a Vista a te bajod... vistán még nem érdemes játszani...
  • riddick1
    #107
    sziasztok ,van egy problemam a jatekkal,az elsö palya utan ,kilep a jatekbol ,mi lehet a baj vista van a gepen,legujabb video es hangkartya driver van fent,
  • MORO67
    #106
    Ha valaki végignyomta elmondaná mi a fenét kell csinálni az elején egy romos kastélyban vagyok a társammal egy belsőudvaron állunk egy ajtó elött atársam azajtó elött gugol elötte felvettem vagy felrobbantottunk egy szobát c4-gyel de itt nemtudok bemenni a szobába vagy felkéne robbantani vagy betörni valaki mondaja meg hogy mi a teendő??
  • Prince23
    #105
    Qrva anyát aki ki találta a Diamontos küldetés végét, az!!! Most már kész ideg vagyok:PPPP Dögöljenek meg, egyszerűen nem megy a vége... mondom, jé már itt vár a helim, persze gondoltam, h vmi bűzlik, h most nem kellett megtisztitani csak úgy a teret... sosem tud meglepni, sosem ez a játék, mindig a legrosszabbra kell gondolni, egy csepp örömöt sem okoz a küldetés végén... Kongóban vaok:P A végén a pályán. azt a qrva heliteret kell megtisztítani a köcsög niggerektől.... (mintha fajgyűlőlet beszélne belőlem, de nem, ez a játéknak köszönhető:PPP)
  • Prince23
    #104
    Már megoldódott xd

    Már nekem csak egy küldetést ad a világtérképen:(( Télleg ennyire rövid lenne??!!:O
    Küldetéseket tetszés szerint vihetjük, amelyiket választjuk, de nekem pont a legelsőt, amit adott az a Ruanadi maradt meg utolsónak... vagy ez csak első felvonás volt?
  • Prince23
    #103
    Qrva annyját a hajónak, így felhúzzon egy game. menekülni kell a hídhoz de a kötsög niggerektől nem eleht....
    amúgy eléggé jó játék...
  • djrobaa
    #102
    #100??? Erre valaki tud valamit mondani? Szeretnék játszani a játékkal de igy nem megy sajna!
  • Synit HUN
    #101
    Jelentem: Igen!
    Az 1.0.1.5-ös Hamachuval ziccer nélkül megy a játék Coop Lan funkcióban. Elég jó és normálon is épp elég nehéz. Azt hittem majd daráljuk a pályákat de nem. Parttalan szívás viszont hogy mindegy a pálya mely szakaszában halunk meg mindketten kezdehetjük újra az adott pályát. Szal vigyázni kell magunkra és egymásra is. De zsír.

    És köszönöm a tippet!
  • djrobaa
    #100
    Sziasztok! Van egykis bibi a játékkal! Az elsö Mission után mikor irja hogy Mission Completed kilép a játék! Vista van fenn! Legfrisseb hang ás vga driver! Probáltam a Vitalitys cracket meg a Detonation félét is!
  • bacsobalint
    #99
    már megoldottadm:D
    egyébként nem tudja valaki hogy ez a játék körübelül hány missio-s???
  • bacsobalint
    #98
    hello
    nekem nagyon tetszik ez a játék csak az a baj hogy elakadtam az első havas pályának a legvégén(3-4missio)
    szoval már a helikopter is eljött értem ,csak nem akar leszálni:S

    és ha megnézem a küldetésket akkor felülröl az első nincs kipipálva:S
    valaki nem tudja h mi lehet a baj mit csináljak??