16
  • Alwares
    #16
    Kinek van egy olyan érése, hogy most látunk egy olyan GTA IV klónt ami azt a játkot másolja ami még meg se jelent? :S
  • matt taylor
    #15
    Ez nem érhet a GTA nyomába sem
  • neoG
    #14
    nem szeretnék a gyártók ha luxusautóikat zúznánk, meg azt sem komálják,ha terméküket mondjuk emberek kilapítására használjuk...
  • Balumann
    #13
    Azthiszem ha eredeti márkanevet használnak, akkor nem törhetnek a kocsik, vagy azért kell fizetniük. Legalábbis NfS-nél hallottam valami ilyet, hogy az autógyártók nem akarják, hogy a játékban az autó törését nézzék :D Vagy valami ilyesmi. Illetve lehet a márkanevek használatáért is fizetniük kellene.
  • archkoven
    #12
    A vice city-ben is teljesen felismerhetőek voltak a kocsik, mégis mindegyik fantázianéven szerepelt. Talán jogi oka lehet.
  • akela572
    #11
    és miért hagyták le az S-Class-ról azt a szép nagy CSILLAGOT ? :D hamár koppintják a GTA-t, koppintsák a mercit is !
  • szvini
    #10
    de nemtom, az a honlap elég érdekes :)

    meg a video is elég kétes.
  • szvini
    #9
    hát remélem hogy jo lesz :), dupla élvezet, eddig sajna annyi GTA klón lett ritka szar, pedig volt amiben rengeteg ötlet volt, csak ritka gagyin volt kidolgozva.

    Na de ha megjelenik itélkezünk :)
  • zolo
    #8
    1-2 éve már volt szó erről a játékról, az 5. kép nagyon ismerős...Akkor nemlett belőle semmisem...hátha most.
  • ldavid
    #7
    a renderelt képek alapján? és az ingame képekre mit mondassz?



  • Zealot
    #6
    Tényleg eléggé kamu gyanúsak... Még a NFS-ben se néznek igy ki az autók, mint pl. az a fekete az 5. képen :D
  • PrisonMan
    #5
    Képek alapján 1000x jobb, mint a GTA IV! De majd meglátjuk...
  • grebber
    #4
    Ezek a képek akkora kamuk te jó isten :(

    Nézzétek meg a videót eléggé lehangolo

    Videó!
  • Loverman
    #3
    Igen video, mit nem lehet ezen érteni?:D
    Nekem a GTA 1 tetszett csak, nemtom mi olyan nagy dolog benne, most meg hogy az új részben egy román lesz a főszereplő, kerülni fogom mint a leprát...
  • Csaba42
    #2
    Video? Amúgy jónak tűnik, de majd elválik, hogy milyen lesz. A Godfather és a Scarface után már nem lepődnék meg, ha csak egy egyszerű, unalmas és primztív klónról lenne szó. :(
  • ScarY MAN
    #1
    video alapjan...haaat...nem is tudom...