121
Szétment az optikai meghajtód?
Meghalt a vinyó?
Hibázik a ramod?
Osztd meg a márkáját, típusát.
  • MM2
    #81
    Maxtor Diamond Plus 9 80GB ATA/133 HDD : Kattog, de működik. Nem lehet rá rakni oprendszert: Win XP: Hiányzik pl. egy fájl: ntkrnl.exe vagy mi, Win 2003 Server: hiányzik az ntkrn.exe vagy mi
  • czky
    #80
    Pont mint az én 8800gts-em. Nálam TDU és FEAR PM alatt csinálja. Ez azt jelenti h a te kártyád is szar. Garba így ne küldd vissza, mert én megtettem, de nem cserélték ki.
  • berlinboy6329
    #79
    1 AMD 1300MHZ proci(fater jól átsütötte,ha nem teszi azóta is az lenne a gépben most 2400es van)

    1 Maxtor 60GB vinyó.Mikor elhoztuk már az 1. indításnál,olyan hangokat adott ki,hogy....Krekegett,meg magasan kattant néha 1et,ilyen kaTYING hanggal...Aztán lassult,nem ismerte fel a winfos és pá..

    Most a mamóriám hibázik...Nem tudja olvasni meg irni(kingmax).VAn mikor tötlnékj vmit vagy csuknám a gépet bejön,hogy mittudomén 0x05fb0c...akármi nem tudja olvasni vagy írni...Hibáztik a VLC Player a Word meg minden...
  • gordon 24
    #78
    Nekem van egy vadiuj Inno 3d 8600gts 256 mb pci. Mivel nem igazán tudtam hogy ez baj:D ezért ilyen van. Végülis egyenlőre nem panaszkodhtaom rá. Majdnem minden játék kifogástalanul fut rajta. (NFS Proostreet 1024x 768 full graf, Cod4 2048x1024 full graf, Medal of honor air 2048x1024 full graf, RBR 1024x 768 full graf stb) De van egy játék amivel viszont szarakodik méghozza a Age of 3 kb 15 perc küzdelem után szép piros kockák meg csikok majd katt és kék képernyőn üdvözlő szöveg:D Remélem a maradék 10 hónap alatt beszarik:D
  • édesapád
    #77
  • bracsek #76
    LG DVD íro enyhén füstölt, de már eladtam ;)
  • MM2
    #75
    nekem van egy p3 alaplap: AT/ATX, 2 Isa, 3 PCI, 1 AGP, 2 Dimm foglalat...
    meg se nyikkant még....
  • MaSzKa
    #74
    pont a legjobb cuccok
    sztem te big kontár vagy :D
  • Aspyrin
    #73
    Márka, típus? :D
  • Aspyrin
    #72
    Ki
    Píszláv, javíttasd ki "osztd"-ra, így helyes az alcím ;)
    Be
  • Solten
    #71
    Miez? Műbeles virsli??
  • joebacsi
    #70
  • pajti
    #69
    Akkor nyírd ki a kártyát.(persze ésszel:)) Akkor muszály cserélniük.
  • pajti
    #68
    Kezdem az elején: LG CD-RW 52X, Samsung Syncmaster 757MB monitor, Samsung sata 80G vinyó, Gigabyte ati 9800 pro, Hiper Modular 580-as táp. Ezek mind mekkhaltak, Most pedig Gainward 7900GT-m haldoklik...
  • zoolee
    #67
    Akkor mind1, gari nincs már valszleg rá..Vagy veszel egyIlyet, vagy veszel egy ventit azt odairányítod.:)
  • [HUN]FaTaL
    #66
    Az pedig nem sok akkor memhibás tényleg:(
  • czky
    #65
    PH-n már elmagyarázták h mi a szitu. Arra jutottak h szar a memó. Ja és a hőmérséklet 55-70 fok között változó, amikor meghal.
  • pinnacle
    #64
    az a baj, hogy a cég melyiktől vettem, bescődölt szal:)
    imádkozom és gyyűjtögetek a következőre:):D
  • Tinman #63
    Épp egy hete ment tönkre emiatt egy tag alaplapja.
    Behalt a venti, tudott, róla... cseszett rá, aztán legörbült arccal hozta be. Kíváncs leszek cserélik-e neki nagykerben...
  • pinnacle
    #62
    1 Hercules VGA
    1 Maxtor vinyó
    1 Táp
    1 Inno Geforce

    már vagy 3 hónapja behalt az alaplapi ventillátorom, chip fan vagy miazisten:) nem tudom mi baja lesz vagy lett, de semmit nem észlelek belőle:)
    ASUS K8... alaplap!
  • Tinman #61
    Ez hihetetlen. Komolyan, nagyon meglepett ^^
  • Tinman #60
    Pár darabról beszélsz, én meg pár százról :-)
  • quack
    #59
    memo hiba ez pedig...ha nem hajtod akkor semmi baja, viszotn ajtekok alatt beszarik
    nekem volt ilyen anno x800xl-emmel, de becsereltek siman
  • [HUN]FaTaL
    #58
    Crysis jobban hajtja a vga-t hőfokot nézzétek meg.
  • FlyHigh
    #57
    5 óra cs:s, cod4 egyhuzamban végig, stalker 3-4 óra, minden rendben. 2 ora crysis kékhalál, előbb a kép áll be, hangszóró börrögés, aztán halál. Érdekes dolgok vannak felém is.
  • [HUN]FaTaL
    #56
    Én semmilyenre mert nem értek hozzá de olvasás alapján valami ZALMANra. Prohardver fórumon nézelődj. Hány fokos terhelés alatt a kártya és a RAM? (Mikor elkezd szemetelni)?
  • czky
    #55
    Milyenre cserélnél le egy ilyen gyári hűtőt?
    Amúgy sajnos nem a hűtés miatt van.

  • [HUN]FaTaL
    #54
    Szerintem csak hűtés gond, cserélj rajta hűtőt.
  • czky
    #53
    Nem. Egy idő után teleszórja a képet piros foltokkal és megfagy minden. Ezután v magától újraindul, vagy nekem kell resetelnem. Szar vmelyik memó a kártyán.
  • tugyiti
    #52
    Kb. 1 éves a bill. ,kímélve volt nem szoktam ütni verni ennek ellenére sajnos úgy néz ki panel gondja van-tisztitás megtörtént-,egyes betüket nem ír pl. g;b;h;z és ez folyamatosan csak romlik mostmár kezdi kihagyni pl. az e;v betüket -most is úgy használom hogy makrózva vannak -
  • FlyHigh
    #51
    Kékhalál?
  • davidka003
    #50
    Ezt írta a gyerek:

    "Végre 26 nap elteltével meg jött a gariztatásból (Extrém Digital) a Corsair VX550-es tápom.
    Még 1 ilyet nem akartam mert az előző is 2 hét után durrant 1 nagyot. ( A merci is néha elromlik) És vitte magával az Asus P5K-t és a 8600GT"

    Előfordul néha hibás darab.
  • czky
    #49
    Mer bizonyos játékok alatt szarakodik (TDU, FEAR) és a nagykerben max 3dmarkkal ellenőrzik, hogy szar-e, és mivel azzal nincs gond, így kijelentik h jó a kártya és már passzolják is vissza. Ennyi.
  • FlyHigh
    #48
    Mi az hogy nem cserélik ki?
  • PíszLávJuniti
    #47
    jó hogy írtad:

    17' Belinea CRT kaputt machen (8+ éves), néha elmegy belőle a zöld szín, és lilában látom a világot rajta.
  • czky
    #46
    Jajj kihagytam:
    ASUS MW221U 22"-os monitorokat, amiből egymás után kb. 5 db volt szar.

    Asus hihetetlenül belopta magát a szívembe.
  • czky
    #45
    Belinea 14" crt
    Sony CD olvasó 24x
    Abit KX7 333
    Sapphire 9600pro 128mb
    Abit NF7
    Athlon XP 2600+ Tbred
    Codegen tápok tömege
    Samsung 710N (pixelhibás vót gyárilag)
    Maxtor 80GB ata133
    Genius egerek
    Asus A8N-SLI Deluxe (ebből 2db)
    MSI 7600GT (nagy piros nyákos)
    Sapphire x1800gto2
    High Power 480W
    Sok billentyű (ált. szétcsaptam őket)

    és a kedvencem:

    ASUS EN8800GTS 512MB (szar, de nem cserélték ki, szal , és most b@szhatom az eget)

    Tuti volt más is, de most nem jut eszembe.
  • [HUN]FaTaL
    #44
    Hát érdekes. INNO Szar tény, samsung vinyókkal nem volt gondom maxtorral inkább, és most a harmadik mercury tápom van, semmi baja (P3ba volt mercury miután az előtte lévő leégett, el lett adva, előző tápom is mercury 300W szintén eladva, most 400W mercury 3 éve semmi baja)
  • Tinman #43
    Tuknám... nem a csókát, nem a kocsit, nem a galambot :-DDDD
  • Tinman #42
    P5K-ért nem kár :-D
    Mondjuk, ezt azért nem értem, mert túláram és túlfesz védelem alap a Corsair tápoknál... majd átnyálazom a tápikot. Lehet, hogy ott inkább a P5K gagyi fesz. szabályzója ment el, mondjuk mert a user állandóan túlhajtotta a vasat.