121
Szétment az optikai meghajtód?
Meghalt a vinyó?
Hibázik a ramod?
Osztd meg a márkáját, típusát.
  • sgt anderson
    #121
    Heló!
    SAMSUNG HD161HJ vinyóhoz keresek elektronikát. Vki tudna segíteni?
  • milk41
    #120
    1 350W-os Antec táp

    azóta a 450W-os Antec táp tökéletesen működik
  • rvn
    #119
    ja meg egy jóképességü samsung egér de vagy 6 év utén:D az má megszolgát:D néha még megy néha nem:D
  • rvn
    #118
    multiscna monitor eltört a kábelba a vezeték
    vagy 10 db vincsi 3 samsung 1 ibm 2 quantum 1 seagate többit nem tom milyen
    ausu p5gd2 alaplap gariba megodották ez msot megy vagy 3 éve
    ati x600 videoakari beszámították
    gigabyte lan kártya
    1 noname táp
    kb 3 cd meg dvd olvasó 1 lg 1 teac
  • bauer15
    #117
    Abit IS7 ilyenem van és ha minden igaz van rajta
    és még az lenne a kérdésem hogy ezeket a meghajtókat mennyire nehéz felismertetnio a géppel?
    vagyg csak berakom és megy minden?
    http://www.ebolt.hu/product149367_category4275.html
    ilyenre gondoltam amúgy
    és kösz a segítséget.-
  • Banyapapa
    #116
    alaplap neve,és gyárto oldalan meg lehet nezni van-e rajta olyan
  • bauer15
    #115
    és az hogy néz ki ?
    hogy tudnám megáállapítani hogy az van e rajta?
  • Zsolt1964
    #114
    Ha az alaplapon van sata csatoló akkor érdemes azt venni
  • bauer15
    #113
    helo lehet nem ide tartozik de szeretnék venni egy újd dvd írót viszont azt nem tudom hogy mien kell mert nem nagyíon értem ezt a sata dolgot és hogy hol tudnám megnézni hogy mien kell nekem?
    NEC ND-3520A
    ilyenem van most
  • PíszLávJuniti
    #112
    na a mobilrackek ritka szar kialakításúak. hosszan üzemeltetni benne kínzás a vinyónak..
  • MaSzKa
    #111
    samsung is ment tönkre ismerősnek mert a sokat használt Vipower mobilrackbe összeértek a vezetékek így 5v helyett 12v kapott egy ponton :-(
  • desigo
    #110
    azé mer nem samsung volt :)
  • MaSzKa
    #109
    nekem most 1 Seagate 320GB-os 7200.9 -es IDE HDD ment tönkre magától:-(
  • Nortu
    #108
    Kicsit figyelmetlen voltál, az 5 xar Asus monitort ("egymás után kb. 5 db volt szar") a rákövetkező (#46) hozzászólásában írta czky, tehát ezekről beszélek. Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy ennyire azért nem lehet valaki balszerencsés.
  • [HUN]FaTaL
    #107
    mostmár igen, ezért nem veszek már seagate-t sem:D
  • DJ RX7
    #106

    hoppá!
  • davidka003
    #105
    Ez azért tényleg érdekes, hogy ennyi mindened sz*r volt.

    Nekem ezek romlottak el:

    -Daewoo monitor 4 év után elfüstölt.
    -Ati 9600XT 3 év után memória hibás lett és ez miatt a játékokban a textúrák szétestek.
    -MSI DVD író: gyári hibás volt adtak helyette egy másikat.
    -Meg volt egy Logitech fejhallgató, aminek megtört a vezetéke és csak az egyik hangszóró szólt.
  • czky
    #104
    Azt soha nem veszed észre, hogy mindíg te szítod a vitát, bármelyik topikba is mész be. Kettőnk közül azt sem tudom, hogy ki volt már többször is kitiltva innen (én 1x sem). Nem én vagyok az sem, aki a geforce topikban isteníti állandóan az ati-t... Még sorolhatnám. Jó lenne ha kicsit magadba néznél, bár erre te tuti képtelen vagy.

    Off vége.
  • desigo
    #103
    na be is fejezhetnétek...
  • MaSzKa
    #102
    én looser egészen biztosan nem vagyok

    te viszont aki 1 zsák alkatrészt elcseszett....
    rád jobban illik ez a jelző
  • czky
    #101
    Nem is tudom, hogy itt az sg-n ki a közröhej tárgya. Te szánalmas lúzer!
  • MaSzKa
    #100
    veled ellentétbe én nem vagyok láma

    codegen meg ilyenféle sz@r tápokkal nem üzemeltetek gépet

    fasza 1 gyerek vagy szépen írsz
  • czky
    #99
    Ki vagy te bazd meg, hogy ítélkezel felettem?
    Nem tűnnél el máshová, oda ahol még esetleg el is fogadják amit írsz?
    Ja és szopd le az abitodat, meg az atidat!

    Meg gondolom te is úgy születtél, hogy az első szavad az volt: codegent soha! Az ilyen embereket én így hívom:
  • MaSzKa
    #98
    ez a táp hibája és a te hibád mert nem megfelelően üzemeltetted, nem pedig a gyártóé: az NF7-es a 2600+-os procival és a 9600pro együtt halt meg kodegen távozásakor


    ha codegen tápot veszel akkorakkor egészségedre

    az se a gyártó hibája ha te eltüzeled a gépet és ide leírod ez és ez ment tönkre

    tehát ha a táp nyirta ki a gépet az nem Az AMD és ABIT és Ati hibája volt
  • pajti
    #97
    Nem-nem:), kifogtam:(
    Nem tuningolok...
  • 12346
    #96
    őőő.. de a maxtort nem ette már meg a seagate?
  • redbull0304
    #95
    Tegnap reggel JVC TV-m "felrobbant"
  • [HUN]FaTaL
    #94
    gondolom a vinyó maxtor volt, a matrox ga-kat gyárt

    hát ahogy elnézem sony dvd/cd írók sem a legjobbak:(
  • DJ RX7
    #93
    4 db táp 2 belőle codegen.
    1 db matrox vinyó
    rengeteg db ventillátor
    1 db sony cd író
    1 db harman/kardon pc hangfal
  • czky
    #92
    Énsem értek egyet Nortu hozzászólásával.
    Én sajnos nagyon sokszor járok így, mintha meg lennék átkozva. Ma már meg sem lepődök ha szar valami, amit vettem.
    Naná, hogy visszaküldtem az alaplapot. Azután érdekes módon tudtak jót küldeni.
  • [HUN]FaTaL
    #91
    *mint látod
  • [HUN]FaTaL
    #90
    Most sincs minőségi tápom de ez a harmadik és nem volt problémám. Mercury egyébként. Nekem is voltak rossz hardvereim mint látom. Nem írtad hogy mi volt gyárilag szar stb. Nem tudtam hogy az ASUS monitorod úgy volt szar hogy gariba cserélték. Nem leugatni akartalak, nekem is sok szar hardverem volt már, Nortu hozzászólásával nem értettem egyet miszerint veled lenne a baj. A nagykernek meg gratulálok a hibás alaplapért. Gondolom visszaküldted:D
  • czky
    #89
    Rosszul választott hardverek?
    Honnan tudjam, hogy gyárilag melyik lesz szar vagy sem?

    a belinea monitor mágneses lett vmitől (nem hangszórótól)
    a sony cd olvasó szépen elfelejtett olvasni
    az abit kx7-es lapon az egyik memóriafoglalat volt szar
    az NF7-es a 2600+-os procival és a 9600pro együtt halt meg kodegen távozásakor
    az akkori maxtor winyók nem a minőségükről voltak híresek (azóta nem is veszek)
    a8n-sli deluxe lapon behalt a venti és a kedves nagyker cserébe visszaküldött egy sérült alaplapot
    msi 7600gt gyárilag szar volt (se kép se hang)
    x1800gto2 meghalt valamitől
    a high power táp még naggyából műxik (elvileg), csak nem ad le megfelelő teljesítményt
    8800gts gyárilag szar

    az asus monitorok:
    1. a standard módon kívül az összes másik módban homályos volt a képe
    2. nem volt homályos, csak kurvára zajos volt (de hihetetlenül) bizonyos sötét színeknél (mint amikor nincs adás a tévében)
    3. megint homályos
    4. szellemképes
    5. jó és el is adtam

    Ez az "alapból nem vennék kodegent" dolog meg... Ehh. Te egyből úgy születtél gondolom, hogy mást sem tudtál, mint h kodegen tápot nem szabad venni. Kíváncsi vagyok, hogy most milyen van a gépedben! xD
  • [HUN]FaTaL
    #88
    Nem feltétlen. Rosszul választotta a hardvereket. Der milyen 5 szar ASUS monitorról beszélsz? Mert én ilyet nem látok a listában. Mondjuk "Codegen tápok tömege". Alapból nem vennék Codegent. De ha vennék is miután egy beszart tuti nem vennék másikat...
  • toretto r34
    #87
    Intel p4 alaplap
    512 ddr ram
    vadiuj asus amd alaplap osszeraktuk az uj gépet és másnap vittem vissza mert szar volt
    9600xt melegedett eladtam a szomszédnak
    2 maxtor vinyo
  • czky
    #86
    Szerinted.
  • Nortu
    #85
    czky: Hát ez a lista tényleg nem semmi.
    Én több mint 11 éve vettem az első gépem (P150, 16 MB EDO, S3 Virge 2MB, Fujitsu 1.7 GB HDD, 14" LG, Pana 2x CD-ROM). Azóta is rendszeresen költök az aktuális gépemre, de nálam egy Sony CD-írón (CRX sorozat-számos lemezt elqrt, elpasszoltam) és egy Maxtor Diamondmax 30GB-os vinyón (Bad Sectoros lett, de még müxik) kívül tképpen semmi nem ment még tönkre (le is kopogom gyorsan), pedig volt már egynéhány termékkel dolgom az évek során, és nem napi fél órát használtam/használom a gépet. Szóval ezzel csak arra akartam rámutatni, hogy egy ekkora listát összehozni, mint neked sikerült, már gyanítható, hogy valami nálad nem okés, értem ezalatt a géphasználatot (kivételt képeznek a pixelhibás monitor, a billentyűzetek, egerek). Ha jól számoltam 4 videókártya is felkerült a listádra, ez megerősíti a véleményem. Plusz mág az egymás után 5db szar Asus monitor. Na neee! Ilyen szerencsétlen azért nem lehetsz. Szerintem.
  • gordon 24
    #84
    Azt nem tudom, Abban reménykedem hogy egy év alatt a müködéstől kifingik. Elvileg ha rossz meg kell tennie ezt. Ha meg nem teszi akkor belevágok egy baltát és vissza viszem hogy müködés közben erőteljes behatás érte és most rossz:D De várom a tippeket:D
  • desigo
    #83
    Na és,hogy teszed tönkre,hogy ne legyen rajta külsérelmi nyom?
    Egyből levágják kb,hogy elfüstölt valami rajta
  • gordon 24
    #82
    Hát figyi elöbb utóbb ugyis beszarik. Ha rossz rajta valami ugyis megfekszik, vagy valahogy tönkre kell vágni.. Van rá majd 11 hónapom még. Szóval majd meg kell gyilkolni.