42
a sorozat fóruma
  • jackoneill90
    #42
    Mégvalami, a fiukkal milesz-milett? Meghal vagy meghalt? Azt tudom, hogy ő is látta a szellemeket.
  • jackoneill90
    #41
    melinda férje visszanyeri az emlékezetét? Feleségül veszi a másik nőt? Áruljátok el, mert már nem bírom mindennap nézni, annyira kíváncsi vagyok.
  • Narxis
    #40
    Melyik évad megy most AXN-en?
  • kirol
    #39
    A mai Szellemekkel suttogó az új rész lesz?
  • kirol
    #38
    Na már március 18-tól lesz!
  • kirol
    #37
    2009 április 14-től lesz a 3. évad?
  • Dóóóri
    #36
    Sziasztok!
    Keresek egy zenét a sorozatból. http://www.youtube.com/watch?v=s0HCA_Xt ... re=related --- a szám 8:30tól szól :)
    Előre is köszi a segítséget :)
  • kirol
    #35
    Csak mert elvileg szerdánként a House után adnák, de én nem látom még a februári műsorban.
  • kirol
    #34
    Na most tavasszal se lesz még 3. évad?
  • kirol
    #33
    Gondolom kilépett. Nem hinném, hogy visszatérne.

    A 3. évadról még mindig semmi hír?
  • mama 2
    #32
    Most nyomja ugye a TV2 az első évadot és ott meghal a néger csaj. Nos az valamikor visszatért, vagy meghal azt kész?:D
  • kirol
    #31
    Most a TV2 elkezdte a legelejéről nyomni?
    A 3. évadról még semmi hír?
  • kirol
    #30
    A 3. évad mikor fog a képernyőre kerülni magyarul?
  • kirol
    #29
    Ma most ismétlés volt/van, vagy ez lenne az 1x14?
  • kirol
    #28
    Most miért lett múlthéten vége az 1x13-as résszel, amikor 22 részes az évad?
  • AntiHero
    #27
  • Kicsikiraly
    #26
    Jennifer Love Hewitt játszik benne? :O akkor kötelező ;)
  • Calver
    #25
    hmmm, lehet így már én is belenézek 1-2 részbe, eddig is érdekelt vmennyire ez a sorozat, csak aktuális megnézésig soha nem jutottam el Jay Mohr legalább az Actionban megismert v. legalábbis ahhoz hasonló karaktert alakít? (értsd: magától elszállt, mindenkit leugató seggfejet? )
  • mama2
    #24
    Hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű
  • ldavid
    #23
    Én csak pár részt láttam de annyira nem fogott meg.
    Amúgy én is bírom a csajt, egy napon van a szülinapunk is
  • ColdFire
    #22
    hmhm
  • BiG G
    #21
    én végignéztem 2 évadot, engem megvettek Jennifer Love Hewitt dekoltázsával :D persze maga a történet is jó, bár néhol túl csöpögős. a második évad elejétől vadulnak el a dolgok, onnantól tényleg ütős :)
  • stargatelost
    #20
    ételt, amelyiket nem késed le, sarki bolt...

    tudom hogy te jobban preferálod a szinkront, attól még nem kell beszólni...
  • akyyy
    #19
    mond meg légyszi mit egyek holnap reggelire, hanyas busszal menjek be, melyik boltba vegyek meg a kaját?
  • zoolee
    #18
    Jó benne a csaj, azt azon kívűl nem nagyon tetszik a sorozat:S
  • stargatelost
    #17
    rossz ötlet volt elvetni az ötletet.....

    ---------------
    jah azt el is felejtettem megemlíteni, hogy a második évadtól állandó szereplőként csatlakozó Jay Mohr (Professor Rick Payne-t alakítja) hihetetlen megdobja a sorozatot, azt is a humor oldalról, bakker olyan szövegeket nyom le, hogy azt elképzelni nem lehet, csak dőlök le a székről :D
    ezt szinkronnal biztos nem tudják majd ugyanígy visszaadni, szóval aki úgy nézi, sürgősen térjen át az angolra.
  • mama2
    #16
    Gondoltam rá, hogy az angol címet rakom be, de aztán elvetettem az ötletet. Hát én még csak a második résznél járok, szedem a harmadikat is, cak nem akar jönni:(.
  • stargatelost
    #15
    de könyörgöm, ha már témát nyitsz neki (aminek sok értelmét nem látom, úgyis csak elkallódik és háromhavonta jön egy hsz, mint a legtöbb ilyen topiknál) szóval miért nem lehet azt a nyamvadt angol címet berakni? vagy legalább az angol cím az alapcím, és alulra meg esetleg a magyar, de ez így elég gáz...

    magáról a sorozatról, én személy szerint viszonylag hamar végigdaráltam a két évadot, plusz a hármadik évad eddigi részeit, hát nem mondom hogy qurva jó, de meg lehet nézni, azért van egy két töltelék rész, amin úgy kellett átszenvednem magam, de Jennifer Love Hewitt miatt megéri megnézni, főleg az első évadban néz ki hihetetlen gyönyörűen, emiatt őt is emeltem az első helyre a színésznő ranglistámon :)
    (jah és első évadzárás üt rendesen!)
    főszál is rendben van, bár mostanában a kalapos csávót nagyon elfelejtették... meg mintha Melinda is kicsit el lenne szállva magától mostanában...na mind1, úgyis alig nézi itt valaki a harmadik évadot...(vagy senki?)
  • z99999
    #14
    az fix
  • Seth
    #13
    az a cica ott a logójukban
  • Qwerty4
    #12
    Mi is az a Hello Kitty?Le vagyok maradva. :)
  • Frosty01
    #11
    naná -.-
  • Seth
    #10
    a Hello Kitty mánia ismét felütötte a fejét :D
  • akyyy
    #9
    jó a logód:D
  • REALista
    #8
    Ha szereted a misztikus sorozatokat akkor nézd inkább az Odaát-ot...:)
  • akyyy
    #7
    előzetesei alapján nem rosszak, de akkor van mikor barátok közt, szal

    de tudtomal axn is adja, szal lehet ha eccer ismétli ott megnézem
  • mama2
    #6
    Hát ez egy csajrol szól, Melinda Gordonról(Half-Life beütés:XD), aki kislány kora óta, látja a szellemeket. A nagymamája, aztmondta, hogy ezek olyan lelkek, akik egy befejezetlen ügyük miatt itt ragadtak a földön, és amíg,az az ügy, amiért itt maradtak, meg nem oldódoik, addig itt ragadnak. Ezért, Melindához "irányítják" a lelkeket, és ő megpróbál rajtuk segíteni. Tömören ennyi:).
  • Doomista
    #5
    Én néztem 4 részét de nem teccet =(
  • sweech
    #4
    miez
  • mama2
    #3
    Miért, szerintem jól lefordították a címet. Ajánlom, hogy egyszer te is ülj oda a tévé elé, és néz meg a hugoddal, pattogatott kukorica társaságában egy részt és garantálom, megszereted:).