575
  • gyulus24
    #575
    Sziasztok valaki tudna nekem segíteni h honnan tudom le szedni a gta 4 magyarítást patch nékül fel rakni ?
  • leviantor80
    #574
    sziasztok abban kéne segíteni hogy letöltöttem a GTA 4 asi loadert és azt hova kell bemásolni?? segitsetek
  • homokhajcsár
    #573
    Hellosztok eredeti a játék és egyszeröen nem tom mi a baja nemtok belépni a social cluba maga a honlapon be vok regelve de a játékot miko inditanám mindig aszt irja rosz a jelszo 4 jelszot cseréltem má le valaki segitsen me má lasan ot vok ösze töröm a francba
  • Fekete Zsolt
    #572
    Tudna valaki segíteni nekem?
    Az a problémám, hogy amikor elindítom a játékot, akkor nem engedi, hogy beállítsam a grafikát. Azt írja, hogy csak 37mb-os a videókártyám. A gépigénye bőven megvan. (Windows 7 van a gépemen)

    UI.:Már nagyon sok mindent megprbáltam, de nem jött össze (patch-et telepítettem, meg kompatibilitási módban is felraktam, de nem működött)

    A válaszokat előre is köszönöm!
  • benikee
    #571
    Hali!
    Játék közben ,,fatal error resc10" ezt dobja ki, kilép a játékból.
    Mi lehet a probléma? pls help!!!
  • joco22
    #570
    Sziasztok. Tudna valaki segíteni ebben: Asi Loader? se holse találom egy módhoz kellene meg írja már le valaki,hogy hova kell majd másolni emiatt nem müködik a mód sajna! Választokat előre is köszönöm.
  • hitmaniman
    #569
    Sziasztok ! Nekem egy ojan problémám van hogy letöltötem a játékot felraktam patch , crack , minden indul is szépen.De nemtudok grapichon belül semmitse csinálni nem enged átálitáni semmit és a legelsö küldetésnél addig amig kinem megyek az utcára tök szép a grafika de aztán ha kiérek és elmegyek a abbol körzetböl hírtelen eltünik minden csak a rengetek kocsit láttom az egész pályán és a gyalogosokat meg a oszlopokat, táblákat ellég idegesitő ! :( ! Valaki tudna nekem ebbe segiteni ? előre is köszönöm!
  • torokdev
    #568
    Sziasztok.
    Megvettem a GTA IV-et PC-re (eredeti-boltban!!)!! Sikerült feltenni, elkezdeni a játékot... stb. De kb. 56%-nál kaptam egy küldetést ''J'' betűvel a térképen, ''PAYBACK'' missziónévvel!! Az lenne a problémám, hogy ha rámegyek e küldetésre rendesen el fogadja és kidobja a sárga pöttyöt a térképen, hogy hová kell mennem. El is megyek az adott pontra/helyre!! DE AMINT RÁMEGYEK KIDOBJA HOGY TÖLTÉS (MINT A TÖBBI KÜLDETÉSNÉL) DE CSAK TÖLT-TÖLT ÉS TÖLT!! SEMMI NEM TÖRTÉNIK CSAK FEKETE ALAPON FEHÉRREL HOGY TÖLTÉS!! AKÁR MEDDIG VÁROK SEMMI!! 10 PERC UTÁN MEGUNTAM!! MÁR MEGPRÓBÁLTAM TÖBBSZÖR DE SEMMI EREDMÉNYE SAJNOS!!
    Valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mit lehet tenni?? Ha igen akkor tegye már meg legyenszives!!
    Előre is köszönöm!!
    ÜDV: Dávid.
  • szutyi93
    #567
    Sziasztok!

    Megvettem a GTA IV. et fel szeretném rakni a gépre kéri az első lemezt berakom a töltés felénél kéri a másodikat berakom és a végén amikor végez kéri újra az első lemezt berakom és rá 2-3 másodpercre kékhalál és utána újra indul a gép már háromszor megpróbáltam de mindig ez van.
    Valami ötlet?
  • RTmz88
    #566
    SZIASZTOK ! Az a problémám hogy fel akarom tenni a 1.0.7.0 patchet de nem sikerül mert hiba van . Windows 7et használok . Ja és ez a hiba ezt írja ki :Failed Installing title update. See log at C:\Documents and Settings\Lacboy\Local Settings\Application Data\Microsoft\GFWLive\Install\Logs\titleupdate.log for details
  • cbzotyoka
    #565
    egy olyan 5 percig még jól megy a játék.Utána egyszer csak nekiáll füstölni az autó eleje és csak nyomja neki a gázt, a kamera meg össze vissza mozog. Bocsi a kettőért de légyszi segítsetek.
  • cbzotyoka
    #564
    hello segítséget kérnék a a játékban össze vissza mozog a kamera esélytelen mozogni az emberrel amikor meg autóval megyek egy fölytába nyomja neki a gázt pedig én nem nyomok semmit mi lehet a baja
  • cylonflatus
    #563
    Nagyon figyelj arra, hogy miután kijöttél a mosóból ne koccanj egy picit se a kocsival!
  • kolmee
    #562
    Hi. Most szeretném felrakni a gta 4-t és az lenne a kérdésem h patcheket ne rakjak fel hozzá? Ahogy olvastam elég sok a baj velük.
  • Robi546
    #561
    Eredeti a játék vagy tört ? Esetleg tedd fel a 1.0.4.0 -s patchot, az a leg stabilabb.
  • DarkMan7203
    #560
    Heló! valaki pls segítsen! A 10. küldetésnél járok ( CLEAN GETAWAY ) és sehogysem tudom átvinni... elméletileg, mikor ellopom az autót, vagy fel kellene hívnia Vlad-nak a munkaadónak, vagy nekem kellene felhívnom őt. De ő nem hív, ha én hívom akkor meg csak az üzenetrögzítő veszi fel...a lényeg az lenne hogy el kell vinni az autót egy mosóba, amit vlad közöl velem telefonon, és utánna egy garázsba. De mivel nem tudom elérni telefonon így nemmegy...a garázs zárva van...hiába vittem el a mosóba a kocsit, anélkül hogy felhívtam volna vladot, nem nyílt ki a garázs...valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm. Üdv!
  • kovacs0089
    #559
    sziasztok azt szeretném kérdezni hogy xbox360 ra hogyan tudok kiegészítőt be tenni nekem az epsodform van meg
  • peterr80
    #558
    Sziasztok. Segítsetek nekem légyszives.

    Már rég játszottam a gta4-el. Most nemrég felraktam, de elfelejtettem annak a file nak vagy programnak a nevét ami kell ahoz hogy lehessen modingolni.
    Szóval megirátok ennek az izének a nevét?
    Tudom hoyg fönn volt egy oldalon, de az istennek nem találom. Help !
  • ryan12
    #557
    Hali segítség kéne fel raktam gta 4 http://cyri.systemrequirementslab.com/cyri/
    le nyomtam tesztet és lazán kéne futtni a de ha kocsival mék igy 5 vagy kicsit később be szakadt ha kocsival mék mi lehet a baj?
  • cibi17
    #556
    sziasztok!
    gta egyik küldetésénél, még az elején Search And Delete (Keres és Töröl) küldetésnél el kell csórni egy rendőrautót és benne megkeresni Lyle Rivast.
    megkeresem, kidobja, de rögtön kifagy a játék :S vagy 10x próbáltam.
    vmi okosságot tudnátok mondani? légyszi, mert ki akarom játszani. esetleg nincs megoldás, vagy vmi cheat, h a küldit át tudjam ugrani és folytatni a következőkkel?

    köszönöm
    cibus
  • Maxtreme
    #555
    esélytelen
  • Sörmókus
    #554
    Szevasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy elfutna-e nekem a játék?
    Proci: AMD Sempron 2500+
    Videókártya: Inno 3d 7300 gt gddr3256 mb
    Memória: 2 gb

    A Deus Ex Human Revolution, Brothers In Arms Hell's Highway elfutott, közepes grafikán, szaggatásmentesen... Szerintetek érdemes próbálkoznom?
    Előre is köszi a választ!
  • tibi08
    #553
    Helló mindenkinek!Az lenne a problémám hogy mikor telepítem a GTA IV
    akkor a negyedenél kb. ezt írja ki:

    Feature : Grand Theft Auto IV
    Component : GTAIV_Dynamic
    File : C:\GTAIV\data2.cab
    Error : Adathiba (CRC)

    Van erre valami megoldás ha igen akkor előre is köszi mindent
  • monoboy
    #552
    hy all!
    Nekem a processzorom nem visz a játékot és akarok venni egy újat. Nem találtam csak Intel Core 2 Quad Q8400 2.66GHz Socket 775-t és ez viszi? :D
  • cloni94
    #551
    Hát én letöröltem a játékot és újra raktam utána patchek és utána első indításnál beállítottam mindent nekem azóta jó.
  • bmxes77
    #550
    és ha vissza vettél a felbontásból akkor abba hagyta?
  • cloni94
    #549
    HAHA ugyan ez volt nálam is, éna felbontást állítgattam és utána kezdte el. Az autó is akkor kezdett füstölni amikor beszálltam.
  • bmxes77
    #548
    csuma
    az előző baj megoldódott.
    viszont van másik
    játszok és egy kis idő múlva elkezd imbolyogni a kép és beragad a gáz az autókban.
    azt olvastam hogy ez azért van mert nem eredeti a game viszont egy
    játékra sajnálok ennyi pénzt.és az lenne a kérdésem h nincs valami porogi v valami amitől megszűnne ez az imbolygás?
    nagyon zavaró
    (ha bisztos nincs ilyen progi akk marad a vásárlás de előtte beg szeretnék győződni rőla.

  • bmxes77
    #547
    ja és 512mb-s a video kártyám azon amúgy futna az a directx 10?
  • bmxes77
    #546
    cső all
    az a problémám hogy kattolok a gta 4 ikonra de ezt írja ki "FATAL ERROR ws10.sztem nem lehet a video kártya az oka mert egyszer már futott rajta csak újra raktam a gta-t és már nem jó.
    légyszi help
    előre is thx
  • Seasharp
    #545
    Próbáljátok ki ezt az oldalt, kattingatni és embereket kell hivni, ha jól játszol sok pénzt kereshetsz.

    http://www.onbux.com/?r=Seasharp
  • dagod
    #544
    Üdv! Sikeresen feltelepítem a játékot, sőt az 1 0 7 es frissítést is, de a windows live bejelentkezésen nem jutok túl, vagyis túljutok, de menteni nem tudok.
    Tudna valaki segíteni?
  • Atilorn
    #543
    Ja és, ha modolni akarok dsound.dll hibát ír ki.
  • Atilorn
    #542
    Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy Algonquinban ugye két Perseus üzlet van, de nekem mindkettőben ugyan azok a ruhák vannak.Ha esetleg meg lehetne oldani, hogy valaki elküldje a fájlokat és hogy hova kell bemásolni ha lehetséges. A middle park melletti üzlet ruhái kellenének. És miért van az hogy az 1.0.6.0 és az 1.0.7.0 patchekkel szarul fut a játék, de az 1.0.4.0-val jó? Ja egyébként másolt a játék, és a razor 1911-es verzió van meg. Írjatok privátba és megadom az e-mail címem.
  • szocs30
    #541
    helósztok! Segítene vki hogy mi lehet a baj hogy nemtom felrakni a GTA 4 100 százalékos mentést mert azt írj aki hogy nem másolható át az xlive.dll fájl ,,, Kössz a helpet!!!
  • szocs30
    #540
    Azt kérdezném hogy, hogyan lehet autót készíteni a GTA 4-hez? Előre is kössz a segítséget!
  • Norberto065
    #539
    A GTA4hez a patchek semmit se érnek.
    Rontják a grafikát,de ettől ugyan jobban fut a game,de így xart se ér !
    Szóval érdemes patchek nélkül gta4ezni,ami necces mer kibasz nagy az igénye.
    Ne tegyétek fel,mert olyan lesz mint a vice city vagy a san andreas hogy előtétek épülnek meg az elemek.Inkább ne játszatok vele még nem megy rendesen patchek nélkül !
    Én se tudok sajna pedig eredetibe vettem meg (fölösen,mert a letöltött verzió se lett volna más semmibe).

    GTA széria legnagyobb csalódása szerintem a nagy graf követelmény miatt és a ide regiz ode regiz baromság miatt és baromság,hogy ha nem vagy regizve ahol kell akkor nem menthetsz illetve a regizésektől függnek a mentések.

    Többet nem veszek meg gta mert a rockstar elbaszta rendesen
  • Pisti98
    #538
    Sziasztok!
    Felakartam rakni az 1.0.7-es patch-et, de nem sikerült.Azt írta ki hogy Fatal Error.Aki tud megoldást a problémámra az küldje el privátba.A segítséget előre is köszönöm!
  • hekhubá
    #537
    Sziasztok!
    Felraktam a GTA Episodes From Libety City-t, leszedtem az 1.1.2.0 patch felrakom és nem indul. MI lehet a hiba vagy ehez kel egy külön crack? Ha valaki tud segítsen.Vagy irja le privátba. Ja és az 1.1.2.0 patch tartalmazza az 1.1.1.0 patch javítását?
  • Norberto065
    #536
    Szevasztok!

    Windows7em van és akad a gta4,vistán meg nem akadt.

    A gépem:

    RENDSZER:

    Gyártó Gigabyte Technology Co., Ltd.
    Modell P43-ES3G
    Összes rendszermemória 4,00 GB RAM
    Rendszer típusa 32 bites operációs rendszer
    Processzormagok száma 2
    64 bites működésre képes Igen

    Grafika:

    Videokártya típusa ATI Radeon HD 5600 Series
    Összes elérhető grafikus memória 2559 MB
    Dedikált grafikus memória 1024 MB
    Dedikált rendszermemória 0 MB
    Megosztott rendszermemória 1535 MB
    Videokártya illesztőprogram-verziója 8.782.0.0
    Elsődleges monitor felbontása 1920x1080


    5.9re értékeli a win7 a gépem.