135
Reneszánsz Királyságok (Renaissance Kingdoms) böngészős MMO játék
  • bardocz
    #95
    hát engem ott rakott le rögtön:D keswick(cumberland) ez nem anglia?de ha nem akkor is jó piac
  • Frosty01
    #94
    jah, én is így vagyok vele! halp plz :C
  • FZoleee
    #93
    Jönnék... De hogy kell? xD
  • bardocz
    #92
    gyertek angilába,ott van kaja bőven:D
  • Shiwo
    #91
    1-2 hétig bírjátok ki a templomban, utána csak helyreáll a gazdaság
  • Larvin
    #90
    Szegény honfitársaim. Itt Angliában nagy a bőség a piacokon. Roskadoznak az eladatlan áruktól az asztalok. Remélem hamarosan megoldódik az élelmiszerhiány szülőhazámban.
  • soma22
    #89
    akkor gondolj bele egy 0-ás szintbe...fax kivan
  • FZoleee
    #88
    Hát engem az éhenhalástól csak a zöldségem mentett meg... De holnapra már nem lesz zöldség, és csak 3-4 nap múlva lesz újra zöldségem :( Asszem nekem is vissza kell vonulnom :S
  • soma22
    #87
    meg akkor már lehetne csinálni is valamit, nem csak küzdeni az életbenmaradásért
  • McFrost
    #86
    jaja , 1 pont kellene az 1. szinthez
    így elutazni sem tudok .... teljesen elgyengültem
  • soma22
    #85
    kb. két napja visszavonultam a templomba mert éhendeglettem volna. se a kocsmákban, se a piacon semmi kaja
  • McFrost
    #84
    ELég , hogy is mondjam , vicces ami ott folyik....
    Ez a játék így elég vaktöltény
  • PrasCo
    #83
    Végül nekem is az lett, szépen visszavonultam a templomba. Wááh... 110 font, 3 hírnév pont... két templombandolgozósdi kellett volna, és lvl 1. Mondjuk valahol csakugyan nem értem, hogy komolyabb tervezés nélkül hogyan fogadtak be ekkora "embertömeget", mivel ugye a 0. szintű képtelen az önellátásra. Aki meg persze a piacon kenyérhez jut, az a magasabb karizmájú lesz, az pedig fölvásárolja a fél piacot, és véglis igaza is van... tehát a nullások szívnak mindenképpen.
    Éhínség, nyerészkedés... kíváncsi vagyok, hogy oldják ezt meg a Tanácsházán.
  • Shiwo
    #82
    lvl 1 kell hozzá
  • Frosty01
    #81
    a külföldieknek ez jó befektetés lenne... hoznának sok sok kenyeret győrbe, és megszedhetnék magukat
  • bardocz
    #80
    háh,én mivel nem tudom hogy an utazzak győrbe,ezért maradtam a helyemen,és mindig van kaja a piacon :D
  • Frosty01
    #79
    rohattak :(

    nincs is mit megvenni loál :S
  • Shiwo
    #78
    pont hogy ők tennék ki magas áron a kenyeret..aki meg nem akar éhenhalni, kénytelen lenne megvenni..
  • Larvin
    #77
    Ha felvásárolják lehet el kéne törölni a kenér árának felső korlátját és kirakni pár kenyeret magas áron. Akkor talán nem érné meg nekik a dolog
  • Shiwo
    #76
    munka szokott lenni, a kenyérrel van a baj.. külföldiek felvásárolják folyton :S tán majd ha megválasztják Giczinger-t, jobb lesz a helyzet..azt írta fórumon, hogy van már valami terve ennek megoldására..amúgy meg sokan mostanában lettek első szintüek..ha megérik a búza, lesz végre mit őrölni, s végtermékként jön a kenyér
  • Larvin
    #75
    tüntessetek a városháza elött: "munkát kenyeret..."
  • Shiwo
    #74
    nem feltétlen kell elköltöznöd..ha visszavonulsz templomba, akkor ott kitudsz húzni 1-2 hetet is akár, míg lesz elég 1. szintü és lesz elég kenyér
  • Frosty01
    #73
    nah szóljatok ha nincs már éhezés, addig visszavonultam a templomba :|
  • PrasCo
    #72
    Hát én is úgy kezdtem, hogy bevásároltam izomból - na de most már a piacon sincs, a kocsmában sincs, a viskómból is kifogyott a cucc, úgyhogy fantasztikus. Hiába van 80 font körüli pénzem, ha nincs mire költeni. Sok a 0. szintű ugye, kevés a pék és molnár, gabonatermelő... Ha holnap sem kapok kenyeret, elköltözök Magyarországról, mert nem kívánok éhenpusztulni. Aztán ha már stabilizálódtam, visszajövök.
  • bardocz
    #71
    hát én amikor kezdtem bevásároltam kenyérből,aztán azt eszem,nem tudom mit lehet tenni ezellen:D
  • lordbalu
    #70
    Az igaz, de sehol nem tudok venni :)
    És a kocsmában sincs élelem.
    Valami tipp egy kezdő számára?
    Ez ügyben.
  • bardocz
    #69
    hogyhogy?ha bányába dolgozol akkor van pénzed kenyírre,oszt jupí,amúgy eléggé szra,hogy egy nap csak egy dolgot lehet csinálni,meg ha nem vagy éhes nem ehetsz...
  • PrasCo
    #68
    Hm, ha ez így folytatódik, sikeresen éhendöglök...
  • Shiwo
    #67
    sztem még keresek majd valami passzolós kis keretet, s utána tetetem be
  • Shiwo
    #66
    tudom, hogy hol kell betetetni ,)
  • Frosty01
    #65
    szuper!

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1057869802

    ide írd be hogy berakják bannernek
  • Shiwo
    #64
    minden pozitív elismerés számít :)
  • Larvin
    #63
    Nekem tetszik, ha ez számít valamit
  • Shiwo
    #62



    ha tetszik, belehetne majd tetetni.. esetleg vmi keretet még rákalapálhatok...
  • Larvin
    #61
    azzal, hogy kajálsz, de csak 1 szinttől tudod
  • Frosty01
    #60
    stat pontokat hogy lehet növelni?
  • Shiwo
    #59
    kezdőknek ezt érdemes végigolvasni
  • Larvin
    #58
    tudtommal nem, de ha az úton is kirabolnak akkor is fel tudodo jelenteni a tettest. Üzit kapsz róla, hoyg ki rabolt ki. A bíróság pedig arra is kötelezheti a bűnöst. hogy téritse meg nekeda kárt. Azt hoyg ezt hogyan csinálják végül még nemtudom.
  • Shiwo
    #57
    jah, én is keresgéltem, mire megtaláltam..

    az viszont kérdés, hogy ügyebár kitudnak rabolni, ha elmegyek valahova...de a házam kitudják rabolni ?
  • soma22
    #56
    megvan, ha esetleg más is ebbe botlana akkor az ingatlanod leltárában van, ott lehet felvenni