135
Reneszánsz Királyságok (Renaissance Kingdoms) böngészős MMO játék
  • petragondolai6
    #135
    Erre gondolsz?: http://www.btm.hu/tamop/beatrix.htm

    Beatrix ünnep
    című, családi programjára
    Helyszín: Budapesti Történeti Múzeum (1014 Budapest, Szent György tér 2.),
    Budavári Palota „E” épület

    Beatrix, Mátyás második felesége 1476-tól több mint 24 évet töltött Magyarországon. Érkezésével kifinomultabbá vált az udvari élet stílusa,
    itt tartózkodása alatt sok művész hozta el hazánkba az európai kultúra értékeit és eredményeit. Erre emlékezvén tartjuk meg a programot
    10.00 – 12.00
    Az uralkodás helyszíne
    Mátyás és Beatrix budai székhelyének, valamint a reneszánsz stílusban helyreállított királyi kertek és udvarok bemutatása.
    Tárlatvezető: R. Kiss Gabriella
    12.30 14. 30
    Átváltozások …
    Bársonyruhák, gyöngyös menték, kalpagok, s egyéb csodálatos viseletek felöltésével a ma emberei /gyerekei egy királyi udvar nemes hölgyeinek, urainak, apródjainak érezhetik magukat.
    A díszes társaság a királyi pár elé vonul, hogy üdvözölje őket. A zenés játék vezetője: Jeszenkovitsné Gebhardt Margit

    15.00 – 16.00
    Táncmulatság a királyi udvarban
    Táncbemutató és történelmi táncház
    Közreműködik: a Company Canario Historikus Táncegyüttes
    Művészeti vezető: Aranyos Ágota

    Így már talán olvasható (:
  • ipari jani
    #134
    valaki tud valamit a történeti múzeumban lévő Beatrix napról? nem tudom elolvasni, olyan kis betűkkel van írva.
  • PrasCo
    #133
    Mondjuk spécin lekéstem a költözést, a két földemet most már nem szeretném itthagyni, de amióta meg a "krém" meglépett Esztergomba, azóta itt nemigen van semmi sem. :)
  • Shiwo
    #132
    köszönöm :)
  • PrasCo
    #131
    Ej, Shiwo, grat! Győrben ért a hír! =P
  • ZsZso
    #130
    Én is hagytam meghalni magam. Másoktól hallottam, hogy nem is lapos a játék, sokkal több van mögötte mint amit én láttam ... nekem valahogy nem jött át, és hogy őszinte legyek már nem is nagyon izgat. Jó volt, szép volt, de ennyi :).
  • Larvin
    #129
    Meguntam a játékot. Túl kevés az action. Én nem vagyok az fps-ek híve, de egy idő után elkerülhetetlennek látom a tevenevelde szindrómát.
  • Larvin
    #128
    Hogy megy az új város építgetése?
    Én most írországban próbálok szerencsét. Mindíg is vonzott írország és Wales.
  • Shiwo
    #127
    a kari portrék már vagy 2-3 hete megvannak, s ma a város is zöldbe borult
  • Sanko
    #126
    itt javult a gfx
  • Larvin
    #125
    jah és van egy csomó új ruhaféle
  • Larvin
    #124
    Nálunk Angliában már színes a várostérkép és újak a kari portrék.
  • Sanko
    #123
    a játék saját fóruma ami aktív
  • PrasCo
    #122
    Pedig kezd talpraállni (el ne kiabáljam) a város.
  • FZoleee
    #121
    Hú, de kihalt a topik :D
  • Sanko
    #120
    .
  • Shiwo
    #119
    lehet tesztelgetnek.. most speciel a bánya is alkot, mert nem fizették ki vasárnap az összegyült bért..
  • Larvin
    #118
    szerintem valami frissítés készül, olvastam valamit a profilképek változtatásáról, láttam is pár képet, van akinek tetszik, valakinek nem, ettől függetlenül lehet, hogy ez a leállás még nem erről szól
  • Sanko
    #117
    na most meg a server is leállt...remélam addig nem hal éhen a karakterem
  • Shiwo
    #116
    otthonod - leltárod - otthon hagyni
  • Shiwo
    #115
    tedd be a házadba
  • Frosty01
    #114
    hogyan lehet bevetni búzával a földem???
    megvan 1 zsák búza, de ha a vetésre kattintok, akkor vár 1 napot és nem történik semmi!!! és már a második napomat baxom így el :@

    valaki segítsen!
  • ZsZso
    #113
    Láttam elég sok kérdés vetődött fel. Ajnálom figyelmetekbe a következő fórumrészleget: Királyi Könyvtár. Nagyon logikusan van felépítve, secc-perc alatt meg lehet találni benne a kérdésekre a választ.
  • Larvin
    #112
    Tetszik :) Itt az ideje, hogy a Magyarországiak is elkezdjenek végre játszani. Tudniillik ez a sava borsa a dolognak, enélkül szerintem marha unalmas játék lenne ez.
  • bardocz
    #111
    jupí,elértem a lvl1-et:D tehéntermelő lettem,mert miértne,meg különbenis,így lesz milkacsokim
  • PrasCo
    #110
    Hm, érdekesnek tűnik, határozatlan időben bepróbálkozok vele. =)
  • Shiwo
    #109
    próbaképp indítottam egy rp topicot.. tessék írni annak, akinek van kedve és affinitása hozzá :)
  • Larvin
    #108
    a kenyér kettes a kukorica egyes
    aztán ottvannak az egyéb kaják amik szintén feloszthatóak aszerint, hogy mennyire csillapítják az éhséged amellett, hogy tulajdonságnövelő értékük is van (szintén 1 v. 2)
  • Frosty01
    #107
    mi ez a kettes kaja, meg egyes kaja?
  • Larvin
    #106
    Lehet spórolni a kajával_
    - egy nap megeszel 2-es kaját aztán másnap egyeset és utána megint 2-eset
    amikor csak 1-es kaját eszel akkor esik az egészséget egy szintet, de ez még nem jár pontlevonással és másnap, ha rendesen bekajálsz megint fitt leszel.
  • FZoleee
    #105
    Ja, amúgy megint közel állok az éhhalálhoz... De 2 napra lesz kajám (a zöldséget leszedem :P), szóval még túlélem :P
  • FZoleee
    #104
    Asszem kell hozzá 90 font, és 5 becsületpont... Azután a kastélyba be kell menned és rákattitani a Találkozás a vármegye főispánjával-ra :D Akkor kiválaszthatod mit akarsz termelni :P
  • McFrost
    #103
    hogy lehetek lvl 1
  • McFrost
    #102
    adtam ;)
  • Larvin
    #101
    angliába akkor tudtok jönni, ha:
    - Már elértétek a lvl1-et (addig röghözkötött parasztok vagytok :D )
    - meg kell várni míg nyílik egy új kolónia (sajna még nem működik a tengeri utazás és a magyar úthálózat si elég kezdetleges, szóval lehet, hogy még Horvátországba sem lehet átugrani, vagy Ausztriába)
    - de, ha nyílik új kolónia akkor "átteleportálhattok" a költözés opcióval (profilodon)

    Én egyenlőre Lewes-ban vagyok Sussex tartomány, de hamarosan elindulok egy kicsit bejárni a vidéket. Örülnék, ha találkoznék magyarokkal.
  • lordbalu
    #100
    Városháza-város informácio-kikeresni nevet majd katt rá-add neki bizalmat.
  • bardocz
    #99
    hogy kell bizalompontot adni?
  • lordbalu
    #98
    FIZETET HIRDETÉS :)

    Aki Lordbalunak bizalom pontot ad, az Lordbalutól bizalom pontot kap.

    FIZETET HIRDETÉS VÉGE :)
  • Frosty01
    #97
    pontosabban: Korcsma az Arany Pontyhoz
  • Frosty01
    #96
    Wins kocsmájában van étel!