126
Az olimpia játéka
  • tobias88
    #46
    nekem 8ezres gamepadom van, hogy baxa meg
  • Firerock
    #45
    Summer Athletics 2008 at sikerült elindítania már valakinek?
    azzal küzdök már vagy 4órája
  • Maxtreme
    #44
    Akkor még1x.
    Más gamepadot nem kezel a játék, csak x360 kontrollert.. Legyen az logitech, vagy akármilyen bóvli szar.
  • reaper4
    #43
    na erre mondja vki, h ha warez akkor ne szóljak semmit, stb. lol
  • reaper4
    #42
    ugye, h milyen jó a warez? ha ezt most megvette volna akárki nagyott szopott volna... nekem fel sem ismeri a gamepadomat. (igaz nem vmi nagy szám , de a devil may 4-et azzal vittem végig :P. a bill-ről meg lemondtam egy alábbi hsz miatt. szal del.
  • Djemba
    #41
    egy crack fixed is van hozzá 25 mb azzal nekem tökéletes
  • Maxtreme
    #40
    Csak x360 Controllerrel működik mint említettem.
  • tobias88
    #39
    sima joystickkal se tünt úgy mintha működne az rt-lt
  • Maxtreme
    #38
    Akkor ide is..

    Az options menü:



    Játék közben.:



    Mint az az első képen látható, a játék nem engedi kiosztani billentyűzetre az LT/RT gombokat, holott igényelné azt. (Ráadsául az AA sem müxik, hiába nyomom rá driver szinten)

    Ergo vagy beszerzel egy x360 kontrollert, vagy felejtős.

    Mondjuk nekem x360 kontrollerrel is nagyon nehéznek tűnik
  • ricsa008
    #37
    ez engem is érdekelne

    Beijing.2008-HI2U am kijött egy újabb release
  • tobias88
    #36
    valaki tudja, hogy billentyűzeten mi a megfelelője az RT-LT billeknek? Mert joyjal azt amit mutat 3asugráskor esélytelen megcsinálni
  • Djemba
    #35
    van már crack!!!!!
    és működik is
  • bon
    #34
    Irányítás szörnyű, gampad nélkül játszhatatlan, amúgy szerintem nem lenne rossz.
  • zeus89
    #33
    sikerult elinditani ...
  • zeus89
    #32
    az lesz ...
  • bon
    #31
    Várd meg a tört változatott.
  • zeus89
    #30
    nem toom elinditani :(
  • zeus89
    #29
    Kint van PC-n ... iTwins release
  • Firerock
    #28
    meg sem veszed
  • Djemba
    #27
    hát xboxon már kint van 4 napja de pc semmi egyenlőre
  • ricsa008
    #26
    egyenlőre sajna semmi nyoma a PC-s release-nek:(
  • ricsa008
    #25
    bizok benne én is
    csak azaz érdekes hogy a doboz képeken PCCD szerepel :S
    remélem vicc :D
  • Djemba
    #24
    xbox360 már kint van 7 gb
    ma vagy holnap pc-re is jön
  • DJ BP
    #23
    akkor majdnem mindenki úszik is néha, meg is van a párhuzam az úszással
  • deco88
    #22
    Tudja valaki, hogy kijön-e PS2 -re?
  • pinnacle
    #21
    ha eltalálnak airsofttal akkor biztos belehalsz mint IRL, valós harc közben.
    Meg biztos ha eltalálják a csapattársadat az övöltve kér, hogy segits neki miközben nincs meg a fél karja.
    Biztos.
  • dronkZero
    #20
    Ne aggódj, airsoftozom, amikor csak tehetem. Nem kell ahhoz közel-kelet, hogy lőhessek emberre, és rendszeresen meg is teszem.
  • ricsa008
    #19
    és smsweb ről szedtem le remélem az nem volt vírusos a nod nem jelzett
  • pinnacle
    #18
    Te gondolom valami nagy Multi-FPS hős katona vagy mi?
    Szépen elmész a Közel-Keletre, beállsz vmi gerillabnadához és ott majd lesz igazi sikerélményed a kiváló reflexeddel meg csapatjátékokkal.

    VIRUTAL SOLDIER vagy mifaszom:SSSS

  • tigeroo
    #17
    ki vagy te hogy megmondd mit csináljunk?
    azzal játszik az ember amivel akar...
    attól hogy szereti az ember a focit nemcsak egész nap a grundon van hanem fifázik is néha (pl...)
  • LES FORZA INTER
    #16
    uhh síugrás volt a legnagyobb benne linket tucc ahonnan vírusmentesen megszerezhető? :D
  • dronkZero
    #15
    Reflex, _plusz_ pontosság.
    Multi FPShez meg ennél bőven több. Már amennyiben nem csak szopni akar az ember. (Single player cuccokhoz tényleg nem kell semmi, loadgame/savegame a csodafegyver.)

    Nem vágom mi van benne egyébként, az utolsó ilyen, amivel játszottam, az az volt, amit Blackgamer linkelt, a Summer Games, 10 éves koromban. Csak a képekből tippelek erre a csodára, amiről a topic szól. És nem nagyon látok benne fantáziát.

    Azt meg már mondtam, hogy felőlem aztán azt csinál mindenki, amit akar.
  • immovable
    #14
    meg amúgyis miért fáj neked ha vki ezt szereti ő dolga, azért nyitotta biztos, hogy vele hasonszőrü játékosokkal beszélgessen s nem a mi kis vitánkat hallgasa, úgyhogy részemről ennyi

    meggyőzni úgysem tudjuk egymást, a topiknyítónak meg sok sikert a fórumhoz
  • immovable
    #13
    Ezért mondtam, hogy a stratégiai játékok nem illenek ide az télleg ok
    de fps-hez, autóversenyhez nem kell semmi csak reflex, elég sokat nyomtam, nem kell hozzá semmi "nagy kunszt"

    de nem csak úszós játék van ám, pl téli olimpia, mint a bob=autóverseny
    nyári olimpia viziladba csapatjáték, csak te irányítasz minden tagot
  • dronkZero
    #12
    Hát frankón nem. FPS-hez, autóversenyhez, fifához szem-kéz koordináció kell(ügyesség), sratégiához, meg a multis játékokhoz úgy általában meg jó helyzetfelismerő képesség, és némi gondolkodás (legfőképpen ahhoz, hogy jól átbaszd az ellenfél agyát - ami nem feltétlen könnyű feladat)

    De vegyünk mondjuk egy 50m gyorsúszást, vagy a 100m síkfutást. Mit kell hozzá tudnod? Nyomkodni a szpészt? Vagy felváltva a szpészt meg az entert? Jó gyorsan?
    És mi ebben a szórakoztató? Kb. mint az "igyál gyorsabban, mint a mikulás" c. átbaszós flashes reklámbanner.
  • immovable
    #11
    Autóversenyhez, FPShez, stratégiákhoz, csapatsporthoz stb. kell ügyesség is, ehhez mi? LÁL a kocka :D ezekhez max reflex kell, ami valszeg egy sprotjátékban is kell, a stratégiát fölös volt beletenni mert az abszolút nem illik a felsorolásodba.

    És mikor gyözől az FPS játékkal vagy az autósjátékkal akkor mit mondasz én tudom a legjobban mozgatni az egeret meg nyomni a nyilat???

    Frankón ellentmondtál magadnak.

    Grat. Szépvolt!!!4
  • ricsa008
    #10
    hú ez egy istencsapás volt :D
    hágy Joytickot eltörtem az ilyeneken c64 en de még mindig jobban lekötött mint modjuk egy Ghost' n Goblins

    most pl a RTL Winterrel tolom ott össz-vissz 2-3 olyan szám van aminél nyomni kell a gombot mint az állat (biathlon, gyorskori) a többibe full tied az irányitás (bob, szánkó, lesiklás stbstb.)
  • blackgamer
    #9
    az olimpiai játékoknak tradíciója van és feelingje, én már pöttöm kiskölök koromban C64-en toltam ezeket, majd PC-n Dos alatt (utóbbi párat kihagytam)

    himnuszok, ugráló győztes emberek a dobogón és a lelátón
    és a játékok is változatosak, ha kicsit előbb/később nyomod a gombot, már más az eredmény, lehet versenyezni, és humor is volt benne régen
  • dronkZero
    #8
    Azért _kérdeztem_. Mi a picsa értelmük van? Nem csapatjáték, nem mozgalmas, nem te mozogsz, nem a te sikered, nem igazi siker... Nem értem.

    Felőlem egyébként mindenki azzal bassza az idejét, amivel akarja, csak érdekel, hogy ennyire értelmetlen hülyeségben mi az, ami vonzza az embert? Online kitudjagyorsabbannyomogatniagombokat verseny, az szórakoztató? És ha nyersz, akkor elmondhatod magadról, hogy te vagy az, aki gyorsabban tudott nyomogatni?

    Vagy ez olyanoknak való, akik minden máshoz bénák? Autóversenyhez, FPShez, stratégiákhoz, csapatsporthoz stb. kell ügyesség is, ehhez mi?
  • autoszimulator
    #7
    Hát mondjuk ha te akkora high vagy, hogy minden egyes olimpiai számban kinn vagy az olimpián, akkor big rispect, és attól még mindig befoghatod, mer ő meg azzal játszik, amivel akar, és úgy, ahogy akar, sőt akkor, amikor akar..