Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

davis98
#15173
Nézd meg Elektrofrombc2 által belinkelt kép alját 😊

nickname: doki09

Grr1234
#15172
Na végre rávettem magam, hogy kiigazítsam a körvonalakat:

http://img692.imageshack.us/img692/9448/rajz1.png

Lupous
#15171
Ehh mirõl beszélsz O.o...nemértem :s

davis98
#15170
Aha most látom 😄 De elég ütõsen néz ki 😄

nickname: doki09

Grr1234
#15169
Mit kéne látni rajta? 😄

Elektrofrombc2
#15168
Ááááááá <#nevetes1> Most látom csak milyen segédvonalakat (íveket) használsz 😄 Te kis sunyi...😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#15167
Tudom... 😄

Elektrofrombc2
#15166
Pra csak jövõhéten lesz újra itt

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#15165
Pra!: hogy halad a rajzod?

crackyS
#15164
fu most nekem is laggool :s

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Elektrofrombc2
#15163
Áhh ugyan 😄 Jó ez bazdki 😄 Ahogy mondod...majd legközelebb 😊

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

crackyS
#15162
hehe, egy gyerek nem tudott megölni, kezdte a "you are faggot"-ot, aztán meg azt mondta menjek vele versenyzõs játékot játszani, mert ott földbe döngölne...viccesek<#nyes>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Lupous
#15161
Hát bazz most hogy mondod :S...lehet bazkii...nah majd legközelebb jobban sikerül:S am... ez azért van mert mindenki más méretû mugshotot küld(már ha küld) és hát sajna így nemtudom pont ugyanakkorára méretezni õket...két segédvonallal dolgozok, de mivel az emberek pozíciója miadt nem ugyanolyan magasságon végzõdnek a pixelek...szal érted...marad a szemmérték (Ami néha nem jön össze...)
Szal...picsába...ez most kicsit bassza a csõröm :S
Módosítottam is gyorsan 😛 (sry)

crackyS
#15160
na lol, most vagy én vagyok hülye gyerek, de egy gunner a másodperc töredéke alatt levett rólam 110 HP-t, machinegunnal....felkellet volna venni, de baszottul nem tudom mi volt ez :/

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Elektrofrombc2
#15159
Tetszik 😄 Csak kár hogy kisebbek vagyunk 😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Lupous
#15158
Na...hát jól megcsiáltam a csoportkép frissítését+nagyban is elmentetem a cuccot 😄 (Ha esetleg kellene valakinek 😄)
És megcsináltam a "klán" aláírását is 😄 (Újból 😛)


crackyS
#15157
lekaptam egy érdekes otfitet 😄 szakál ember

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzLehel
#15156
sokat nem tudok a mesterlövész puskákról,mert úgy emlékszem tavaly télen snipereztem úgy komolyabban,azóta átálltam a késre.

a mamám tanította!

david insane
#15155
Beszarok ettöl a bfhtól, 3 ik napja hogy úgy laggol hogy játszani is lehetetlen vele, kezdjenek vele valamit ..

Grr1234
#15154
Nem nehéz kiszámolni... 😄

kabel15
#15153
És ha crit el?

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#15152
Mindenképpen LONG ot szeretnék.

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#15151
Jól tudod.

Viszont szerintem a Moderate range sniper hát eléggé gagyi...

SzLehel
#15150
5-ös piercingel,fejre 79-et sebez ha jól tudom

a mamám tanította!

kabel15
#15149
Egyébként a tûz gyorsaság egyenesen arányos a sebzés nagyságával?
Szóval SLOW>Moderate>FAST
És mondjuk egy LONG,SLOW fegyverrel fullos PS el 100 fölött is lehet lõni nem?

BattleTag: kabel15#2672

crackyS
#15148
nekem néha adja be a 60-at, általában 50 alatt marad

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#15147
Nem annyira. Inkább a plusz töltény a fontos.

kabel15
#15146
és a super sniper az sokkal nagyobbat sebez mint a sima?

BattleTag: kabel15#2672

crackyS
#15145
Én super snipert meg super kést használok, szerintem kés jobb mint a pityu, csak gyorsan kell végezni vele...vagy megtanulsz minimális távolságból sniperezni.

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

kabel15
#15144
ja én is így csináltam a 3. accomat 😄

BattleTag: kabel15#2672

david insane
#15143
Csináltam új citromail accot, és elöször EA ba regeltem, magyarul a gunclubra,és azzal léptem be a bfh ra, amivel a gunclubra regeltem.

Csak így jó .

kabel15
#15142
És commando nak a 2. fegyver az mi legyen? Kés vagy Pisztoly.

BattleTag: kabel15#2672

#15141
David insane, hogy sikerült belépni gunclubra ujból?

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

SzLehel
#15140
tényleg nincs különbség

a mamám tanította!

kabel15
#15139
Igen arra.

BattleTag: kabel15#2672

Elektrofrombc2
#15138
arra gondol és nem nincs különbség. csak szebb

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

SzLehel
#15137
most a stylish/dapper fegyverekre gondolsz?

a mamám tanította!

#15136
nem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#15135
Ja lehet veszek próbára VP bõl. Aztán ami jobb azt meg BF bõl.
Egyébként van külömbség az alap short smg és a csapatra szabott között? Pl a nat nál vörös színû. De crit ben ad valamit?

BattleTag: kabel15#2672

SzLehel
#15134
vegyél egy pisztolyt is meg egy smg-t és próbáld ki õket,amelyik neked jobban bejön azzal játssz 😄

a mamám tanította!

kabel15
#15133
Mondjuk pisztoly al ha jól célzok pl mm mappon akkor simán kilövök bárkit.
SMG nél meg ott van a szórás.

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#15132
Szerintem a long machine gun sokkal jobb soldiernek mint a pisztoly.

kabel15
#15131
Csak nem tudom hogy a pisztoly 1 találta ugyan akkora sebzést okoz e mint az smg long egy találata. Mondjuk a gunner emnek van egy long gép ágyúja az 10-12 sebez/találat. Csak elég ritkán talál be messzire.

BattleTag: kabel15#2672

Elektrofrombc2
#15130
Haha 😄 Ekkora failt 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#15129
Lehet hogy igazad van.

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#15128
Lesznek nõi karakterek? OO

Elektrofrombc2
#15127
Short+Long SMG... Commandosokat elõbb lövöd le LongSMG+FireBullet mint sima pisztoly. Tehát jobban kihasználod a FBt...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

kabel15
#15126
SzLehel
#15125
én a pisztolyt jobban szeretem

a mamám tanította!

kabel15
#15124
Szerintetek melyik jobb egy solider nek?
Short fegyver+long fegyver. Vagy short fegyver és egy long pisztoly?
Mert tegnap mikor játszottam volt egy gyerek õ pisztollyal és m16 al küldte. Taktika egyszerû volt m16 al meggyújtott aztán elcsapott magától és szét lõtt pisztollyal.

BattleTag: kabel15#2672