Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kabel15
#15573
Ha van víz a közelben én inkább arra felé csapom. Onnan meg szép lazán lelövöm.

BattleTag: kabel15#2672

#15572
baszki. Nekem kell egy ilyen.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#15571
de fának érdekesebb 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#15570
Nem hiszitek el mi történt, alpine assaulton commandoval, egy gunner vettem célba , s mikor rálöttem BLIND fire, egy láthatatlan commandot löttem le XD

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

davis98
#15569
Légyszi válaszoljatok #15538 a frapstól bugos az egész :S az a baj... mást nem nagyon próbáltam.

nickname: doki09

#15568
"Ha fának csapod" ezen jót mosolyogtam, igazából a legegyszerübb, ha falnak csapod😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Elektrofrombc2
#15567
én úgy tudom hogy semmi értelme. Ugyanolyan hülye szokás mint amikor healelsnél levegõbe ugrasz. Leghatásosbb ha fának csapod szerintem

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Pra
#15566
Tudom ,h láma kérdés ,de én ugye nemrég kezdtem a soldier mûfajt...
...egész jól megy sõt nagyok közt játszom többet ,és rohadtul élvezem a kaszt szépségeit 😄.

Nah de a kérdés:
BS akkor hatásosabb, ember ellen ha felugrok a levegõbe és lefelé tapsolok?

Azt már kitapasztaltam ,h pl ha egy jeep mellé guggolok és az eget nézem(azaz égre célzok) nem pedig magát a jeepet és elsütöm a blastot, úgy nagyobbat repül a járgány, és magasabbra is.

Pra
#15565
Az pedig alap ,h egy legyen a markon!

Vaxi
#15564
Tegnap tettem én is 1 pontot a markra, nem láttam eddig értelmét, pedig nagyon jó.

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Lupous
#15563
Pedig ha zászlózol és markolsz...akkor vagy a leghasznosabb a csapat részére 😄
Az ölés nem az legfõbb feladata a mandónak 😄...persze a kószáló herokat jó megcsípni 😄

Pra
#15562
nah jó 😊
én ölni szeretk XD
Zászlózás nekem uncsi.

Lupous
#15561
Nos...nemtudom szerintem a market az egyik legjobb képessége a mandónak...csak sokan alulértékelik :S..pl ha ellenem van mandó...nos elég hamar rámun 😄
+kicsit gyorsabban növelem a statomat az átlagnál...(Még néha a gunnereknél és soldiereket is megelõzöm, és gyakran elsõ vagyok)
++Az a cél hogy felkerüljek az 1000 be...szal szerintem igencsak kell a market 😄+én passzív játékos vagyok általában...zászlózás troopolás, market, és persze ha van jó esély a killre nos akkor bevetem a kést illetve a pityut 😄

Elektrofrombc2
#15560
Jap teljessen fasza lett 😊 Am ha már így mindenki csináltat ilyen pólót érdemes lenne abból is csoprotképet készíteni 😄 mármint real life csoportképet, bár a elég nehéz lenne összeszedni a bandát szal esetleg össze phtosopolni bár árnyékolás meg fiszem-faszom nem lenne könnyû 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Grr1234
#15559
Jóreggelt

Pra
#15558
Ha nem markerkodásra pazarolnál 5Hp-t akkor kicsit vadabb is lehetnél 😛

Én ha visszatérek egyszer a kis mandómhoz, akkor megveszem a Super-MOD/MOD pisztolyt is és, rámegyek a fullfull közelharcra.

Gondold el :
Super késelés PB/lvl4en Elixir/lvl5-ön, mellé a super mod/mod kistücsök.

Hmmm asszem tolok is így egy napot ,bérelt pisztoly társaságában (a Super/longrange megvan de az nem alkalmas e célra)

Vaxi
#15557
nemgáz 😄

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Lupous
#15556
Ohh bocsi...mindíg visszaköszönök 😛 (Mert jófiú vagyok 😊...most nemtoom hogy nem vettem észre :S
sry

Vaxi
#15555
most láttalak elõször game-ben, rádköszöntem, de elfoglalt voltál 😄
.:Castiel:. volt az enyim ;-D

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Lupous
#15554
Általában én vagyok a mando 😛...és most én játszottam 😄...de egyszerû a dolog...mert ha õ játszik általában mondja hogy az öcsém 😄
+ha nem mondja azé észrevehetõ...mert mandóval...nos õ nem olyan fasza mint én 😛 (Nah jó én se vagyok egy isten...de azé szerintem egész faszán megy már 😄)

#15553
Ilyen pólót hol tudok csináltatni? adnátok tanácsot?😛

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#15552
Én is elfogadnék egy ilyen pólót, de passzosba😛

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Vaxi
#15551
commando volt 😄

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Pra
#15550
Ha soldiert látsz akkor 90% ,h a minilupi az.
de néha mandózik is

Vaxi
#15549
most te játszol, vagy az öcséd?😄

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Pra
#15548
Én biztos csináltatok egy ilyen pólót 😄
De én elõbb veszek egy olyat ami tutter úgy áll rajtam ahogy kell. (Pull&Bear-ben vannak egyszínû nagyon jó szabású pólók)

De a Royal-t is megcsináltatom XP

Köszi az ötletet

kabel15
#15547
ha sikerül az EU integráció vizsgám lehet meglepem én is magam egy ilyennel <#nyes>

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#15546
Pfí...hát nemtoom, remélem nem... a fászi aztmondta hogy ha mosom akkor fordítsam ki...meg hogy ne vasaljuk a mintát...
Egyszer már vettem nála ilyen csináltatott pólót, az még most is megvan,kicsit megkopott a minta...de még fasza, pedig 3 éves 😛

kabel15
#15545
És minõségi? Nem fog szét jönni mosás során? mert ezeknek általában az az átka 😞

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#15544
Thx..de kissebb méretû pólóra kellett volna :S...mostanban onkább az M vagy az L méret a nyerõ nálam...az XL kicsit nagy...

kabel15
#15543
Jó lett.

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#15542
Áhh...tölti a faszom 😛
Inkább ide berakom csak...majd facebookra megy egy rendes bulis kép ha lesz 😛

Pra
#15541
Hehe, ez jó 😛

Lupous
#15540
Gyahh, megvan a póló 😛 Elég fasza 😛..majd rakok egy képet facebokra 😛

Lupous
#15539
Nah szerinted...ki? 😛...még jó hogy öcsém...😛...aszongya....csináljak nek i mégegyett 😛...mondom oké 😛...megcsinálom...kitolja a guncit 10esre...és azzal fogad hogy inkább hagyjuk az egészet....nem jó az neki...inkább játszik az enyémmel 😛....
szegény döntésképtelen kis kölök 😛
(Bár nekem jó ha az enyémmel tolja...így legalább ha vesz bfet az az én accomba megy 😛)

davis98
#15538
Szerintetek melyik videó programmal vegyek fel egy Montage-t ?
Most készülök egyre 😄

nickname: doki09

Smithwarden
#15537
Ja, jo.
Ha 7-es szintre elszenved akkor neked jon 1350 VP es ha utana vesz 2800 BF-et 2 honapon belul, akkor 700-at te is kapsz utana.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Pra
#15536
Ez ki? 😊
Alám referált?
És most akkor nekem ez jó?

#15535
*patton

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#15534
Csináltam egy 10es solidert 7 óra alatt nyitogatom a dobozokat erre találok egy patten the parrot ot 😄

BattleTag: kabel15#2672

Elektrofrombc2
#15533
hát ja =/ Igazából nem engem hanem egy haveromat 😛

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#15532
De hogy is nem !!!!!! menni fog az !!! :-P

nickname: doki09

#15531
magyarán lekoptattak 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#15530
Egyébként ezt írtákvissza EAsek:

Hello ,

Thank you for your request for billing support. We will reply as soon as possible. Please be advised that EA CS only accepts inquiries regarding billing problems and Terms Of Service violations for this product. Should your issue concern something other than billing, please refer to the Help section on the Battlefield Heroes site, support forums, or FAQ pages.

Thank you

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#15529
Az nem fog menni 😄

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

davis98
#15528
Na végre megvan a Lvl 26. Jöhet a 27 ! 😄

nickname: doki09

kabel15
#15527
annyi se lenne elég. Minden nap egyre kevesebben kedvelik. Szóval minden nap egyre kisebb a növekedés. most már napi +100 like lenne de az meg kevés. Szóval errõl ennyit.

BattleTag: kabel15#2672

GibboRamone
#15526
Hát még +1 hét kéne ennek hogy 75000-ig elmenjen..

Dota 2

Vaxi
#15525
egyébként ez mûködik sima kártyával is, ami nem hitelkártya?
vagy speckó kari kell hozzá?

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

davis98
#15524
Facebook..........pedig jó lett volna az a 7 napos xp,vp boost :s meg a többi...mindegy EZ VAN :'(

nickname: doki09