31
  • Bith
    #31
    A megoldás, hogy netről leszedi az ember, amit akar, aztán akkor nézi, amikor akarja. Ezzel ezt ügyesen elérik.
  • winnie
    #30
    ugyannyi a reklám, csak a viasaton több a reklámszünet és az önpromó.
  • HF
    #29
    Nagy ügy. Szerdán megnézem Dr. Haust, a CSI Miaminak pedig az eddigi évad talán összes részét láttam már a viasaton... Ha jól emlékszem most pl pont nincs, de sztem a következő évadot biztos leadják. Ráadásul amikor a viasaton megy, kb feleannyi reklám van.
  • fie
    #28
    Gratula RTL, most már pénteken sem néz benneteket senki. Egyébként vicc, ami a kereskedelmi adóknál nálunk megy. Késnek, elmaradnak részek, tologatják ide-oda. Miért nincs egységes 20:15-ös kezdés? (Reklámok kellenek, ok. De az ajánlók az agyamra mennek.)
  • hodobaj
    #27
    Na ez király a CSI-t útálom és midig gond volt a szökés és a Dr. Házal nah végre megoldodtak gondjaim.
  • Yoshimitsu
    #26
    De tényleg, ha annyira érdekel mindkettő akkor majd megoldja az ember.

    Különben House. :D ÉS kész. Az CSI meg ratyi különben is.

    Másrészt torrent, vagy kölcsönkéred egy haverodtól akinek megvan az összes eddig létező rész. :D Vagy DVD-n megveszed évadonként. 21. század, 2008. Bármi lehetséges. :D Nagyon sajnálom azt aki a TV csatornák önkényére van kárhoztatva a saját tudatlansága miatt. :D
  • neoG
    #25
    Ööööööön nyert!!!!!Gratulálok!
  • Tecnamo
    #24
    Koliból hazajövet végre örültem h szerdán tudom megnézni a House-t, erremeg? majdnem 10 perces késés, és 2 reklám várt... Ekkor fogadtam meg h a megvágott filmek után, a sorozatokat sem tv-ben fogom megnézni.
    Torrentről másnap (akár) HD minőségben, reklámok nélkül, szinkronnal ingyen bárki megnézheti.
    Ezzel az állandó "hogyan basszunk ki a nézőkkel" kereskedelmi tv-s harccal egyre többen fogják ezt a megoldást választani. És akkor majd sírhatnak a nézetségér.
  • Librarian
    #23
    "Hogy lehet a XXI. században ilyen baromságon vitatkozni, hogy melyiket nézzétek?"
    Igaz. Baromság ezen vitatkozni. Torrent. Ennyi.
  • TVelvet
    #22
    Természetesen Doktor Ház. :)
  • Petys
    #21
    House MD! Habár én inkább a FOX-on nézem...
  • Aram95
    #20
    Megoldás: két Tv XD
  • xen
    #19
    House természetesen.
  • Tresh
    #18
    csak nem a rajon-ra?:)
  • neoG
    #17
    +g.aki rájön hova kell, az álmélkodást nyerhet:)
  • neoG
    #16
    mert a magyar háztartások 100%ban van olyan aki egyszerre két olyan sorozatért rajon, ami egy időben megy...
  • sanner011
    #15
    Az valami múlt századbeli cucc lesz.
    A kollega tunerre gondolt a pc-ben. XD
  • winnie
    #14
    "Egyiket megnézed, másikat felveszed,"

    mert a magyar háztartások 100%-ban van videó...
  • combat
    #13
    Hogy lehet a XXI. században ilyen baromságon vitatkozni, hogy melyiket nézzétek?
    Egyiket megnézed, másikat felveszed, megnézed utána, reklámot átpörgetve. Kész.
  • Petender
    #12
    Én meg nem nézem egyiket se. :-)
    Éljen a Kaliforgia, a Kyle, a rejtélyes idegen, a Shark - Törvényszéki ragadozó és a Raboljuk ki Mick Jaggert! :-)
  • Reg5
    #11
    Ezért nem nézem a Szökést, meg ezek után se a CSI-t. Nálama House marad a favorit.
  • thenine02
    #10
    tivo ;)
  • bertino
    #9
    elég uncsi már ez a RTL klub vs. TV2 téma :|
  • winnie
    #8
    "Mi van ha valaki mind2 sorozatért ugyanúgy rajong?"

    dönt. ez nem szemétség, hanem így kell csinálni.

    ha van két kedvenc ételed, akkor csak az egyiket kérheted ebédre. jövő héten majd a másikat. a house és a csi: miami 95%-ban önálló epizódokkal operál, egyszer az egyiket nézed, egyszer a másikat.

    gondolj bele, hogy amerikában egy időben minimum 5 csatornán van sorozat. mi van, ha abból négyet szívesen néznél.
  • HarryProf
    #7
    House!
  • sanner011
    #6
    Amúgy House, természetesen.
  • sanner011
    #5
    Töltsétek le.
    Aztán ha tetszett, megvenni DVD-n, ennyi... :)
  • Narxis
    #4
    House
  • Spaceghost
    #3
    Dr. House, de én ezt akkora tahóságnak érzem. Mi van ha valaki mind2 sorozatért ugyanúgy rajong? Tiszta szívás így mert vehetik fel videora a részeket vagy épp ki kell hagyni egyet. Mondjuk én egyik sorozatot se nézem, de ez a nézőkkel való kibaxás így....
  • The Garrett
    #2
    house. :)
  • Worki
    #1
    House