95
Utcai kosárlabda
  • John Cena
    #55
    Szerintem terembe aleg jobb játszani állítható palánkal az az igazi Leeht zsákolgatni mérettől függően freestyle is leeht tolni meg valami igazi szabályos kosár meccset azaz igazi én aszt mondom
  • grizzly21
    #54
    pont ma lattam gazdagreti lakotelepen (11.ker) van egy csomo jo palank szabadon..es meg jo ido is volt
  • Hymtozis
    #53
    Az biztos, de már osztálytársaim is elkezdték azt tanulni. :D
    Itt a környék meg nem igazán adott ahhoz, h csak úgy lejárjak, de mondjuk meg lehetne tenni.
    Egyépként azért is jobb pályán, mert eldobom, visszajön... Így viszont egyre "sz*rabb" vagyok pont dobásban távolról, mert inkább csak ahhoz szoktam hozzá, h nálam van a labda, és akkor tudok vele bánni. Meg pályán lehet mással játszani, ami kb a lényege, a játéknak és az élményének.
  • zoltan93
    #52
    de azért sztem pályán jáccan i jobb mint csak simán freestyleba. Freestyle-t belelehet rakni a játékba is csak a többiek addig unják magukat:D
  • Hymtozis
    #51
    Jó a Streetball!...
    Én minden sportot szeretek, de legjobban a kosarat, viszont kosáredzésen életemben nem voltam. De a kosár mindig a mániám volt, és amikor, ahol csak lehet játszok. Verseny szinten csak karate, kézilabda, atlétika volt.
    (ugrás: helyből 280cm, magas 175cm a nekifutást nemtom)
    17 éves vok, 190cm körül, 70 kg (de ez állandóan változik).
    Leginkább a Freestyle-t "vágom", mert azt pálya (palánk, gyűrű) nélkül is lehet csinálni.
  • zoolee
    #50
    Igen az.De nem lányos a kezem..
  • John Cena
    #49
    a lényeg azért hogy van bene valami valjuk be:D
  • zoltan93
    #48
    hát igen sokan azt mondják hogy az nem is streetball hanem AND1.De igazábol csak a videokon tünnek nagyon önzöknek.Igazábol csak kicsit önzöek.:D
  • John Cena
    #47
    ahoyg avideóka tnézme
    elég önzőek többnyire asteeet ball izék max aley hoop ha passzolásnak lehet azt mondani
  • Atti12
    #46
    Mi is szoktunk :) Jó kis játék ez, bár az igazi kosárlabdánál semmi se jobb :). Régen amég volt a suliba kosár, addig jártam, bajnokságon 3.ok lettünk, aztán sajnos vége lett és azóta nem kosarazok "versenyszinten". De azért néhány dolog megmaradt :D
  • John Cena
    #45
    én a Harlem Wizardsot szeretem
  • zoltan93
    #44
    Nekem SBX annyira nem tetszik. AND1 viszont annál jobban.Hot sauce keményen tolja
  • John Cena
    #43
    azt én is láttam hát nem tudom az SBX vagy mi volt aza kosárcsapat Con man meg ne mto mkik vannak benne jó cseleik vannak de abból az európai túrából azért nyertek úgymondf mindíg amikor vesztésre áltak tudtak "normálisan kosarazni taktikával" nem az agyon cselezős ÁLÉUPPOSXD meg gatya lehúzós alázgatós
  • John Cena
    #42
    nagyra nöttél:) neked se szólunk beXD
  • Pepsi Twist
    #41
    Saját!
  • schrank
    #40
    ha te vagy a barnadzsekis kislánykezű a dodzsemes képen
  • zoolee
    #39
    De én nem vagyok ilyen kis cingár csontú..Alapból vastagok a csonjaim is, meg van 1 majdnem 10 kiló felesleg.
  • zoltan93
    #38
    én 14 és 184cm
    Jah, és 63-64 kiló
  • zoltan93
    #37
    egyébként visszatérve a nagydarabságra. Eszembe jutott egy eset amit élőbe is láttam és alap hogy youtube-on fent van. http://youtube.com/watch?v=lQs_6pZi35U a 25.másodpecnél nézzétek escalade-t.
  • zoolee
    #36
    Én is 14 és 186:D
    Jah, és 97 kiló.:S


    Hali..Nekem nagyon tetszik.Bár én inkább gokartozok mint futkározzak...Extreme-n is volt egy turné asszem street ball extreme... Lealázták egész európát:D Néha még adják asszem..
  • Goruck
    #35
    ez most vmi reklám ? :S (nem néztem meg)
  • zozo117
    #34
    www.nincsreklamazesgen.eh
  • Goruck
    #33
    Én Érdi vagyok, de Pestre járok suliba
  • zoltan93
    #32
    Én köbányai vok és itt van a közelben köbányai darazsak. Én ugy tom hogy jók. www.darazsak.hu
  • zoltan93
    #31
    a verda is jó. saját?
  • zoltan93
    #30
    Amerikai foci is jó lenne. De jobb magyarországon maradni pl kézilabda. A Veszprémben van a Cozma 211cm 114kg szép szál legény
  • Pepsi Twist
    #29
    Security az megy! Ha hívnak!
  • Goruck
    #28
    Én nagyon szeretek kosarazni, de nemtalálok rendes egyesületet , ami jó helyen van jó időben..:(
    Tesiórán sosem kosarazunk... -.-
    Legjobban szabadtéren szeretek játszani, jobban is megy mint teremben :)
  • Narxis
    #27
    Nagy darab vagy, mehetnél pankrátornak is. :)
  • ColdFire
    #26
    fórum volt, csak topik nem
  • Pepsi Twist
    #25
    ez én vok! (csak kicsit szar a kép mert haver tellájával lett a kép)

  • John Cena
    #24
    én 15 vok és 175cm de 65 kg szóval tudok ugrani magasatXD
  • John Cena
    #23
    szóval nem egy Kevin GArnett hanem egy OnealXD
  • Pepsi Twist
    #22
    mi ezen az ilyen meglepő?
  • John Cena
    #21
    jó van fel cserélem néha őő néha mindígXD
  • Narxis
    #20
  • Pepsi Twist
    #19
    nem gond :D , csak én nem az a 90Kg-os típus vagyok hanem a 140Kg-os típus
  • passatgt
    #18
    Járhattál volna nyelvtan szakkörre is:)
  • zoltan93
    #17
    akko neked nem gond a zsák
  • Pepsi Twist
    #16
    én 27 vagyok 203cm :P (ja és nem kosarazom, mármint kosaraztam vagy 6 évet aztán abba hagytam és annyira tudok amennyi megmaratt)