SG: Erdély Connection
← ElőzőOldal 5 / 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
😊 OK. Én Székelyudvarhelyen élek, 17 éves vagyok. Nagyon szép itt a táj, hegyek, dombok várnak titeket ha idejöttök.
Egy pár oldal a szülõvárosommal kapcsolatosan:
Wikipedia - Székelyudvarhely
Startlap - Székelyudvarhely
Székelyudvarhely Polgármesteri Hivatal
Egy pár oldal a szülõvárosommal kapcsolatosan:
Wikipedia - Székelyudvarhely
Startlap - Székelyudvarhely
Székelyudvarhely Polgármesteri Hivatal
#4
Pont ezekben a percekben gondoltam az Erdélyben élõ honfitársainkra.. Aztán felnéztem ide az sg-re, és mit látok az új topikoknál? Ez nem lehet véletlen! Egyetértek a topiknyitó kezdeményezésével, csak így tovább, kitartás, satöbbi! -.-
sztem kezdheted is, hogy hol lax meg ilyenek, adj egy kis kedvet a többieknek a topikhoz <#vigyor2>#vigyor2>
Kojiro ergo sum.
← ElőzőOldal 5 / 5