SG: Erdély Connection

← ElőzőOldal 5 / 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

N o N a m e
#5
😊 OK. Én Székelyudvarhelyen élek, 17 éves vagyok. Nagyon szép itt a táj, hegyek, dombok várnak titeket ha idejöttök.

Egy pár oldal a szülõvárosommal kapcsolatosan:

Wikipedia - Székelyudvarhely
Startlap - Székelyudvarhely
Székelyudvarhely Polgármesteri Hivatal
#4
Pont ezekben a percekben gondoltam az Erdélyben élõ honfitársainkra.. Aztán felnéztem ide az sg-re, és mit látok az új topikoknál? Ez nem lehet véletlen! Egyetértek a topiknyitó kezdeményezésével, csak így tovább, kitartás, satöbbi! -.-

Vaxi
#3
te nem is ott laksz -.- 😄

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Kojiro
#2
sztem kezdheted is, hogy hol lax meg ilyenek, adj egy kis kedvet a többieknek a topikhoz <#vigyor2>

Kojiro ergo sum.

N o N a m e
#1
Elõször is: keresõben nem találtam ilyen topikot.

Szeretném összegyûjteni az SG-n fórumozó Erdélyi embereket. Remélem hogy jó sokan leszünk itt. Fogjunk össze Erdélyiek, mutassuk meg hogy mi is létezünk!
← ElőzőOldal 5 / 5