15
  • Wittgen
    #15
    Egyetértek. Ha egy létező jogszabály vonatkozik a német állampolgárokra, akkor vonatkozzon rájuk teljes mértékben, ne legyenek kivételek, mint pl ügyvédek, politikusok.
  • freeman07
    #14
    Megmondanád, hogy mi a cél? Mi szentesíti az eszközt?
  • Cobra.
    #13
    Valószínűleg meglepődtök most azon amit írok: ez egy teljesen korrekt felvetés, miért ne lehetne egy bűncselekményt elkövető politikus/ügyvéd/pap ellen nyomozást folytatni? Az meg gondolom végképp nem merült fel bennetek, hogy (egyelőre) Németország is demokratikus állam, szóval csak bűncselekmény alapos gyanúja esetén, bírói engedéllyel lehet megfigyelni valakit. Illetve meg lehet anélkül is, csak ha vádemelésre kerül sor, akkor a nem engedélyezett megfigyelés miatt igen nagy eséllyel meg kell szűntetni a további nyomozást.
    És Magyarországon ez ugyanígy működik.
  • FoodLFG
    #12
    Ki ez a csúnya gonosz bácsi a képen ?
  • Emmegki
    #11
    Rakni kell teleképet is minden ház minden szobájába.
  • Narxis
    #10
    A cél szentesíti az eszközt.
  • birdo #9
    És akkor ez demokratikus ???
  • Ronny
    #8
    a nácizmus legalább az ő érdeküket szolgálta(volna). Pár évtizeddel a nagy fellángolás után meg szélsőségesen németellenes törvényeket fogadnak el, vicces:)
  • Narxis
    #7
    Nem is rossz ötlet.
  • Adam II
    #6
    SIEG HEIL MEIN FÜHRER!
  • GABOR16
    #5
    ügye nem gondoltad komolyan? :)
    Ez jelenleg technikailag kivitelezhetetlen, ugyanis nem tudják még a gondolatokat kiolvasni, és van néhány ember akinek a gondolkodása különbözik az átlagtól és rájuk ráadásul az eddigi megfigyelt képletek, rendszerek sem húzhatóak rá...
    De ha engem akarnának figyelni a gondolataim egymagukban kiakasztanák az összes computert... nem tudnák feldolgozni amit átél a rendszer... egyszerüen kifeküdne, főleg az álmaim összetettségétől :D Bonyolult dolgokról álmodom amik felfoghatatlanok még számomra is sokszor... :) egyszerüen nem értem... :)
    De most még nincs gondolatrendőrség.. Mire lesz, addigra meg remélem én nem leszek :) akkor jól meg leszünk egymással :D
  • Amergin
    #4
    Szerintem gondolat-szondákat kellene ültetni minden újszülött agyába, ami azonnal jelezné ha 'káros' gondolatai támadnak és vele lenne élete végéig. Talán picit zavaró lehet, hogy egész életében gondolatszűrés alatt áll, de ezt az áldozatot meg kell hozni mert sajnos csak így tudunk úrrálenni a nemzetközi terrorizmuson...
  • Lavigne
    #3
    én is ezt akartam mondani :D biztos akkoriban is ilyen empatikusak voltak az emberek egymáshoz, mint most ezzel
  • arty
    #2
    nácik
  • HUmanEmber41st
    #1
    "bővítenék a Szövetségi Bűnügyi Hivatal jogait is, így az már nem csak a belföldi, de a nemzetközi terrorizmus ellen is harcolhatna."

    Vagyis feltörhetnék az összes winfos gépet bárhol a világon.

    Nemzetközi terroristák! Használjatok Linuxot.. :D :D :D :D
    Meg azok is, akik valahogyan felmásoltak a számítógépükre 1 MP3 fájlt!
    Fel lesznek derítve, terrorista gyanússá válnak, és 10 év kényszermunkát kapnak .
    Egyszóval vigyázzon mindeki! :D