25
  • NEXUS6
    #25
    Ha már film, akkor valószínűleg a hegylakó sztori van mögötte. A mama a hirdetéseket "csak egy maradhat" jeligére adta fel Skandináviában, és jöttek az ősi viking hegylakók, amíg végül a szürkeszakállú Ulof Angstöm levágta a halhatatlan boszorkány fejét, és mivel már 40 viking életereje volt testében a hatalmas elektromos kisülés miatt kigyulladt a kéró.
    ;)))
  • Voronyezs
    #24
    látod??ebből is látszódik, hogy a magyar milyen körültekintő személy xD
  • Epikurosz
    #23
    Jut eszembe: alibiből színészeket fogadott fel, akik a pályaudvaron vártak rizikós személyeket, és eljátszották előttük a meggyilkolt feleség, és egyéb rokon szerepét.
  • Epikurosz
    #22
    Azért az a Hollandiába kitelepült hazánkfia (Pándy András) sem volt semmi, aki protestáns lelkészként dolgozott, és innen hívott ki házvezetőnőket, majd a lányával együtt felkoncolta és savban feloldotta őket. Alig tíz éve, vagy annyi sincs, mióta lezárult a nyomozás.
  • Voronyezs
    #21
    Ez egész jó ötlet pénzszerzésre xD azt mondja h: gazdag barátnő kerestetik, lehetőleg életbiztosítással rendelkezzen, ezzel bizonyítsa jó szándékát... kb ennyi... aki ezt ma elhinné, az kb annyit érhet mint azok az emberek akik elhitték azt a baromságot h vigyék el pénzüket...-,-' remélem ez a r*banc meg megfulladt valami mocsárban, lassú kínok között
  • blendeguz
    #20
    Elég a fotóra nézni... Már az alapján életfogytiglant adnék neki...
  • peterxy
    #19
    igazad van! ebből kellene egy filmet forgatni...
  • spydee
    #18
    ez a cikk félelmetesebb volt mint az utóbbi 5-6 év horror termése a mozikban összesen, fűrészestő, zombistú, jason-ostú. Nexus6:szerintem a zsaruk a magassarkú cipőjét is beleszámolták anno, mert 13 centis fej az elég UFO.:D
  • AgentKis
    #17
    Akkoriban is sötétek voltak a rendőrök az átlaghoz képest...
  • AZTA
    #16
    hát nemtom én lehet nem mennék el egy olyan találkára ahol az a feltétel hogy vigyem el az összes pénzem jó szándékom bizonyítékaként
  • who am I 7
    #15
    LOL.. :D
    Egyébként meg, haljon ki az ilyen.Remélem a lelke mindennap átéli az áldozatok fájdalmát az örökkévalóságig a kereszten égve
    Milyen cseles volt, hogy rájött a könnyü pénz szerzés ötletére...heh :) kár, hogy senki sem jött rá időben, és nem darabolták fel élve
  • Epikurosz
    #14
    Nagyon lehet.
    Az hogy Skandináviában hirdetett volna, nem életszerű, mert:
    1. Maga a hirdetés is körülményes és hosszadalmas lett volna (Nem volt még Aprónet!)
    2. Aki átjött, annak nem sok pénze volt, mert a hajóút elég borsos árú volt

    A megoldás: Amerikában, skandináviai betelepülők számára, esetleg valamely skandináv nyelven (valszeg norvégül) kiadott újságban hirdetett.
  • NEXUS6
    #13
    "Az orvosok, akik 1908-ban megvizsgálták Belle maradványait, azt állították, hogy azok egy 160 centiméter magas asszonyhoz tartoztak. Belle 173 centi volt."
    "A mészárlásra 1908. április 28-án derült fény, amikor Gunness háza leégett, a helyszínre érkezők pedig egy lefejezett asszony és három gyermek holttestére bukkantak."

    Hát ez naggyon rendőrös!;)))
    Nem jöttek rá, ha hiányzik a fej, akkor alacsonyabb???;D
  • L3zl13
    #12
    Nem tom. Ezt a "Skandináv újságokban kezdett hirdetni férjjelöltek után"-t én is úgy értelmeztem, hogy az öreg kontinensről szerzett magának pasikat.
    Aztán lehet, hogy mi értelmezzük rosszul...
  • metaljesus
    #11
    "Gunness valódi sorsa azonban mind a mai napig foglalkoztatja a bűnügyi szakértőket, mivel szökése teljesen megalapozottnak tűnik."

    "Lamphere börtönbéli halálos ágyán bevallotta, hogy ő gyújtotta fel a házat, hogy segítsen Gunnessnek a szökésben."

    megoldottam, kérem a jutalmat :D
  • Epikurosz
    #10
    nem átcsalta, ott helyben szedte fel őket, te.
  • Exen
    #9
    Ez tényleg nem gyenge azért! Írnám hogy "nők...", de a túlzás lenne ezzel a valamivel szemben. Jó cikk nagyon:)
  • sanner011
    #8
    Ez de kemény.... :D
  • globint
    #7
    Már egyszer hallottam, hogy nem szabad özvegyasszonyt feleségül venni,
    mert az már egyszer ölt.....
  • Kagemusha
    #6
    a huszadik szazad elejen mit akarsz te fenykepes tarskereso hirdetest?
  • Zoleeca
    #5
    Na ez sem volt normális...a saját gyerekeit is megölte...
    Komoly. Egy pillanatra elfelejtettem hogy SG-t olvasok :D
  • archkoven
    #4
    Ez aztán nem volt kispályás:)
    Csak azt nem értem, hogy a fenébe sikerült húsz vőlegényjelöltet átcsalnia egy másik kontinensre a pénzükkel együtt, egyikük sem kért fényképet?
  • Frosty01
    #3
    detto :D
  • tnm #2
    ok, félek a nőktől :D
  • DompR
    #1
    Dejó?