98
LG KU990 Viewty
  • Nufy
    #98
    Jó telefon ugyan, de már öreg. Megéri még ilyet venni?
    Telefonvásárlás előtt állok, adatok tetszenek, csak félek, hogy annyira nem jó mert már öreg telefon. Mit tudtok ilyen max 45.e-ig ajánlani? Ami minden kép minimum 3G-s adatátvitelt tud.
  • ZaJanga
    #97
    új szoftvert tegyél föl mivel belemókoltál .én a free 10j-t használom és tökéletes. előtte használtan vettem és a korábbi tulaj is belemókolt de simán javítható.
  • ZaJanga
    #96
    Témaként fel tudod tenni.
  • Bayron
    #95
    Helló
    Volna egy kis probléma a telóval LG KU990
    Nah szóval a tellot rá csatlakoztatom a gépre,tele pakolom a memória kártyát [Micro Sd 1g]cucókal eddig még semmi baj, de amikor le veszem a telót és bele megyek a menübe azon belül a Médiaalbum és a saját memória kártyá-ba, nah és itt a probléma amit rá tetem dolgokat pl:[ zene,videó ]
    nem mutassa ki nem jeleníti meg a telefon!! csak egy keveset nem az egészet, de viszont a m.kártyán pedig rajta van minden
    Mi lehet a baj??
    Hálás lennék ha valaki tudna segíteni
    Elöre is köszönöm
  • Spawn6
    #94
    Üdv már kétségbe vagyok esve ezért is írok minden forumra hol az LG KU990es témával foglalkoznak.Szerintem mindenki nagyot fog nézni a problémámon :DSzóval a telcsim Angliából való el lett víve teloshoz s meg lett csinálva minden viszont az O2-ős téma, üdvözlő képernyő stb... megmaradt ami idegesitő volt egy időn belül főleg hogy a főképernyön eg kis iconba mindig ott lebegett az O2... feltettem új témákat s ekko vettem észre egy valamilyen swf kiterjesztésű filet is amiben szerepelt az O2 szöveg is ezért kitörőltem :P itt kezdődtek a problémák. innentől kezdve mikor bekapcsolom a telot bejön az üdvözlő képernyő viszont semmi több (nincs menü) bekapcsol a billentyűzár s kész ki lehet oldani s ha megnyomom a hívás gombot bejön a hivó lista hogy kiket hívtam kik hívtak stb.. ha megnyomom a kamerát az is bejön vagy ha épp kapok smst az is meg tudom nézni. Viszont amint megpróbálok okoskodni hogy elérjem a menüt azt már nem tölti be ergo nincs menüm mióta kitöröltem azt a nyomorult filet :S így aztán semmit sem tudok csinálni a telefonon. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni.
    Lehetőleg az emailemre várom a segítségeket mert sajna nem tudom minden nap nézni a fórumokat ahova éppen leírtam a gondomat
    :)email:[email protected]

    Előre is köszönöm mindenki segítségét.
  • namlak1986
    #93
    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném! Az egyik videó megosztó oldalon láttam, hogy a KU990-re lelehet és belehet állítani témaként az Iphone-t.
    Hogy valósíthatom meg ezt?
    Tesz valami kárt a telóba, ha megcsinálom?
  • Clidey
    #92
    Nem értem hol függ össze a kettő...
  • Farki09
    #91
    :S Pedig azt feltétlen kellett volna tenniük bele. Annál nagyobb élvezet nincs, hogy teljes érintőképernyőn lehessen netezni... na mind1, akkor is jó mobil
  • Carlos
    #90
    nincs
  • Farki09
    #89
    Hali! Én is most a KP500 és a KU990 közt vergődök. Nekem igazából a KU990 tetszik jobban a kamera miatt. 1 kérdés: Van a KU990-ben WiFi?
  • Clidey
    #88
    Tudja kezelni az office doksikat habár szerkeszteni nem tudod. Egy játék van rajta ilyen tapizós űrjáték, olyan mint a játéktermi sega house of dead. Mozgásszenzorost nemhiszem hogy volna értelme rátenni mert nincs benne szenzor :)
  • icses
    #87
    hello. a telcsi tudja kezelni a office dokumentumokat, mint a kp 500 vagy nem? mennyivel jobb a kamera a xenon vakuval,meg a képstablizátort észre lehet venni? ja és hogy gyárilag nincs rajta játék,erre is lehet mozgás senzoros játékot feltölteni? előre is köszönöm a segítséget, mert igazából a kp 500 és a ku990 között ingázok,hogy melyiket vegyem.
  • Clidey
    #86
    Nekem is 4GB-os van benne és mindenféle hack nélkül simán műxik vele :)
  • Carlos
    #85
    Sajna nemtom. Amikor én vettem akkor még nem voltak 8-asok, csak négyesek.
    Azzal szenvedtek az emberek, de valakinek ment, valakinek nem hackelés után.
    Esetleg hívd fel LG -éket, hogy van-e valami szoftverfrissités (firmware) amivel felismeri a nagyobb kártyákat is.
  • Barny
    #84
    Haat akk ezt megsz*ptam..haver elobb atjott es az N95-os teljeben siman megy:S.Beledobtam 512MB-os LG kartyat azt felismerte:(.Egyebkent van meg itt nekem egy KE970(Shine) az sem ismeri fel(igaz az mar 2GB-ossal is szenved).Mindenhol azt olvastam,h lekell formatumozni,masnak ugyanez a kartya megy csak lassu,de nekem felsem ismeri:(
  • Carlos
    #83
    A telefon úgytudom 2 gigánál nem ismer fel nagyobbat. A 4 gigásakat kis hack-el felismeri, de azokat sem mindig. Olvass utána a külföldi fúrumokon. Én azért nem vettem 4-eset az enyémbe, mert már azokat is hackelgetéssel viszi csak.
  • Barny
    #82
    Sziasztok ma vegre megjott a vadonat uj LG KU990i-m:)..nagyon zsir telefon,itt-ott lassu de elviselheto..adott 1 problema..vettem bele egy Kingston 8GB-os MicroSDHC memoriakartyat mivel itt olvastam,hogy elviszi.Beletettem es nem ismeri fel,azt irja ki helyezzek be memkartyat.mondom fsza van itt atalakitom USB-re.raszurtam a gepre,leformatuzmoztam NTFS ,FAT32 egyikkel sem ismeri fel a telefon:S..viszont gepen megy rendesen..megoldas?
  • PIRU
    #81
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni?
    Olyan problémám volna hogy gyorsan lemerül a teló de nem tom miért volt szervízbe kicserélték az aksitt ..--semmi változás .megint elvittem ...

    Munkalapon:SW frissítés.
    optimális töltési idő: 8 óra
    javasoljuk 3G .BT kikapcsolása

    a 3G hogyan tudom kikapcsolni?
    Aki ilyen problámával találkozpott, vagy tudna segíteni az megköszönném
  • csaby8919
    #80
    köszi, eddig eljutottam én is, de én konkrétan gondoltam valamire amit tényleg valaki tud ajánlani mert hasznos, érdekes, bevált a telefonon, stb. De mindegy, köszi...
  • Carlos
    #79
    Tessék.
  • csaby8919
    #78
    ja és valaki ha tud egy pár hasznos progit(cím, név, link, torrent, stb...) a telefonra azt is megköszönöm.
  • csaby8919
    #77
    hello, nekem volna egy kérdésem, most vettem nemrégiben egy lg ku990i telefont, meg vagyok elégedve eléggé vele, de egy problémát nem sikerül sehogysem megoldani, semmiképp nem tudom az üzenetjelzőhangot 5 másodpercesnél hosszabbra állítani, hogy szóljon amíg le nem jár a csengőhang.
    Esetleg valaki tud segíteni ez ügyben, vagy a teló csak 5 mp-es hosszúságú üzenetjelzőket játszik?
  • Carlos
    #76
    ez mekkora gáz már.
    Veheteed meg külön... gyász.
  • milk4
    #75
    Ja,utána olvastam és látom,hogy a stylus,usb kábel,füles már nem tartozék az i-hez
  • milk4
    #74
    Az normális,hogy a 990i-hez nem adtak semmilyen kábelt amivel rátom kötni a telót a gépre?
  • brsanya
    #73
    ez a telefon attól különbdözik a symbianos telefonoktól, hogy ez nem symbianos!! ergo nem tudsz ilyen programokat ráakni!! ennek nincs op. renszere, de java progik futnak rajta.
  • mikiking
    #72
    Sziasztok.msot fogok egy ilyen telcsit venni.arra vagyok kivancsi ,hogy miben kulombozik a symbianos teloktol ?? tudok rá symbianos programokat tenni ? mert ebbe is van valami WM6 Standard op.rendszer
  • MuchACHO79
    #71
    Van egy ilyen telefonom. Vettem hozzá egy TV kábelt, de se hang se kép nem megy át rajta! Van a videoformátumon kivül (PAL/NTSC) bármi beállitani való, vagy a 3 méteres kábel ennyit tud? Még felkötni sem tudom vele magam, mert ahhoz meg gyenge, és elszakadna...
  • Carlos
    #70
    Ezt a Talma motoros videót le lehet valahonnan tölteni, hogy meg lehessen nézni a Viewty-n?
    Igy gépen is ok, de telón biztos pengébb...
  • inter94
    #69
    innen mért nem enged letölteni??
  • inter94
    #68
    azt nemtom:(
  • cucumber87
    #67
    Az megvan, feliratos filmeknél mi a helyzet?:)Mit támogat?
  • inter94
    #66
    filmek?divx converter átalakított és kész
  • cucumber87
    #65
    programokat honnan lehet lekenni? pl codec , hogy filmeket tudjak nézni --
  • inter94
    #64
    kurva jó telefon,most szereztem meg
    10/10
  • inter94
    #63
    témákat,játékokat,programokat honnan tudok letölteni hozzá???
  • Scania Dáci
    #62
    üdv!4 gigas microsdt kezel a teló?
  • inter94
    #61
    lehet hogy karácsonykor beruházok ebbe a telóba,tesómnak van és nekem tetszik.
  • matyi0323
    #60
    Hello, nem tudnátok segiteni, hogy most mennyibe kerül kb egy ilyen telo..? Mert gondolommár olcsóbb mint fél éve..:D:D remélem:D:D köszi!!
  • tobias88
    #59
    Most igencsak kedvezményes áron lehet ehhez a telefonhoz hozzájutni! Mindenkinek ajánlani tudom csak, 54ezerért már hozzá lehet jutni 1 éves garanciával, ami egy érintőképernyős, 5 megapixeles kamerás telefonért nagyon olcsó!