90
  • Sabcsee
    #90
    téjk
  • KisPaintballer
    #89
    Ok, thx! Majd figyelem a topikot!
  • Mike at home
    #88
    alapból 5 életed van, de ha igény van rá lehet medikelni meg visszaállni is, de 15-20 perces meccseken sok értelme szerintem ennek nincs

    gyere nyugodtan
    ide a topikba mindig ki fogom irni, mi az aktuális helyszin, időpont
  • KisPaintballer
    #87
    Amivel egy paintball játékos kiélheti a vágyait: sorozatlövés végtelen lőszerrel! XD

    A több élet viszont már olyan, mintha UT-t játszanák, nem? :P

    A lényeg, tetszik a dolog, és ha a következő időpont nem egyezik paintball játékkal, és szívesen láttok, akkor megnézem milyen ez a lézeres csata! :D
  • Mike at home
    #86
    itt egyforma fémpuskák vannak (van a nagy sárga múanyag verzió is itthon, de ez nem az) rail-lel, amin alapból red-dot van (simmons) illetve távcső
    ja még van ugyanolyan forműjú, de tus nélküli pisztoly is, ami kevésbé néz ki komolyan, mert átlátszó műanyag, ellenben épületben, fa mögül kevésbé lóg ki (a fegyveren is van érzékelő, tehát azt is el lehet találni)

    olyan lövésmódok vannak, amit csak akarsz, ugyanis szoftveresen állítható, alapfegyveren alapból 9 tár 30 golyóval sorozatlövés, snipereknek egyeslövés, 3 másodpercenként
    de lehet végtelen lőszer is
    mint ahogy életed is lehet bámennyi, lehet x másodperces védettséged egy találat után, de lehet semennyi, abszolút rugalmas a rendszer
  • KisPaintballer
    #85
    Mellényt? Azt minek? Vagy lézerjátéknál az érzékeli a találatokat?

    Lehet különböző fegyverek között választani? Vagy mind egyforma? Vannak különböző lövésmódok?

    Nem, ez végül is nem kibírhatatlan összeg, paintballhoz képest nem olyan vészes! :))
  • Mike at home
    #84
    5800 lesz most
    ezért kapsz fegyvert, mellényt, némi kaját, és innivalót
    nem olcsó, bár 6 órára annyira nem is rossz
  • Mike at home
    #83
    akkor ez passzolni fog az izlésdhez
    itt egy kör 15-20 perc
  • KisPaintballer
    #82
    Tökölön voltam már paintballozni! Nagyon jó pálya! Laserjáték mennyibe kerül ott?
  • KisPaintballer
    #81
    Thx! 18-án nekem paintball, de majd legközelebb, hogyha hamarabb értesülök az időpontról! :))

    Amikor én airsoft-ozni voltam, 3 óra alatt sem jutottunk az épület közelébe, amit el kellett volna foglalni... kicsit bonyolult és végeláthatatlan volt. Együtt maradni a rajjal, medicezés, várakozás. Na de ez egy olyan ember véleménye, aki max. 10-20 perces körökhöz szokott hozzá! XD

  • Mike at home
    #80
    szerintem ez pályafüggő
    mit jelent hogy az airsoft túl lassú, sokat kell mászkálni?
    itt anynira ez nem jellemző, pörgősebb a játék
    el kell jönni kipróbálni aztán eldöntitek
    most a következő Tökölön lesz, 18-án vasárnap, 14-20-ig
  • KisPaintballer
    #79
    A lasertag mennyire adrenalindús játék? Van néhány ismerősöm, akik próbálták a paintballt és nem tetszett nekik a találatok miatt. Vagy akik nem is merik próbálni mert félnek a fájdalomtól. Nos, ha a lasertag megfelelően izgalmas egyszer elmennék velük játszani. Viszont ez csak néhány ember... nem vagyunk elegen. Egyszer majd elmehetünk veletek, ha lesz game? Látom szoktatok szervezni. :P

    Még nem próbáltam a lézeres játékot. A paintballt szeretem nagyon, az airsoftot próbáltam, az elég lassúnak tűnt.
  • KisPaintballer
    #78
    Tudom, hogy most ezer éves hozzászólásra válaszolok, de muszáj kiállnom az igazamért a paintball játékosok nevében is! A paintball igenis sport! Versenysport! És itt most nem csak a speedball-ra gondolok, hiszen Military Kupa is létezik!
  • Mike at home
    #77
    csak 10-en voltunk, de azért jó volt :)

    a következő Tökölön lesz! május 18-án
  • Mike at home
    #76
    megkérdezem, de szerintem Csillebérc
  • SG rock
    #75
    ottleszek
    el lett már döntve, hogy végül hol lesz?
  • Mike
    #74
    május 4-én infrapityu lesz Csillebércen vagy Tökölön, ha esetleg vkit érdekel - tudom senkit :) ez 5k koponyánként (azért bardocz eljöhetnél :)

    május 11-én airsoft-os Omaha beach lesz Monorom (softair-en nem láttam meghirdetve), öcsém kollégája szervezi, ár - nemtom, de szeritnem max pályabérlés, ide bezzeg jöjjön akit tud/érdekel
  • Sith
    #73
    Igazad van hogy az egyik nem zárja ki a másikat de egyelőre nekem elég ennyi hobbi... bőségesen :)
    egyszer lehet kipróbálom
  • Mike at home
    #72
    az az igazság, hogy én nem vagyok laser tag szakértő, nem szervezek játékokat, de vannak akik komolyan játszák ezt, ők lehet, hogy kimérték már mekkora a hatótávolság, stb

    elég sok az amatör, kezdő, vagy aki nem gondolja ezt az egészet halálosan komolyan, értsd nem is költ rá annyit mint az airsoftra, de sikereket csak összedolgozva, csapatmunkával lehet elérni itt is

    én eddig csak kiépített pályákon voltam, pl. Tökölön, ahol minden tele volt paintball golyókkal, bb-vel
  • Mike at home
    #71
    szerintem az egyik nem zárja ki a másikat
  • Sith
    #70
    Tudom jó kérdéseim vannak :D

    igzaábol paint és soft szal nem tervezem hogy a jövőben kilátogatok hozzátok.. bár semmi sem lehetetlen de azért érdeklődők
  • Mike at home
    #69
    no ez egy jó kérdés
  • Sith
    #68
    Azér arra kiváncsi lennék hogy 170 méteren mennyire szoródik a sugár? mármint mennyire van mellé lősz és mégis eltalálod efektus
  • Mike at home
    #67
    messze nem
    a rohangálsz és lősz ezerrel = meghalsz
  • Mike at home
    #66
    azért 170 méter nem kevés
  • Mike
    #65
    az lehet, de várni 3 évet és addig nem csinálni semmit
    azért a lasertag annyira nem szar, vannak előnyei az airsofthoz képest is, gyakorlásra meg kitünő

    ki kell próbálni
  • öregharcsa
    #64
    hát..megérdemli mert sokkal jobb...
  • Mike
    #63
    akkor meg is érdemled :)
  • dragon11
    #62
    Jah, értem én...de nekem az nem tetszik, megvárom ezt a 3évet, és megyek Airsoft-ozni:):)
  • Mike
    #61
    egyébként nem láézer, hanem infra
    másrész az igaz, hogy az érzékelők csak a fejeden vannak ergo tet nem igazán találat
    de ugyanúgy csapatban játszák, cc 20-30-an összesen, terepen
  • Mike
    #60
    hogy micsoda? mit húznak rád?
  • dragon11
    #59
    Jaj, köszönöm szépen, ez lézer, magyarán rádhúzzák a lézert, és kész..:D ez nekem nem jön be, asszem megvárom míg 16leszek és mek Airsoft-ozni!!THX a fáradozást azért!:):)
  • Mike
    #58
    akkor egy link
  • Mike
    #57
    mondjuk ez a topik tele van offal :)
  • blackgamer
    #56
    itt van egy cikk az origón: Lézerharcosok klubja
  • dronkZero
    #55
    30-ból ha 25 kijön, akkor még jól jártál. AEG nem olyan, hogy kilőné mindet. És akkor még arról nem beszéltünk, hogy a realitáshoz képest ASben egy bokor nem csak takarás, hanem akár fedezék is.
  • Adam II
    #54
    Drágának drága de ha nagyon komolyan gondolod a realitást vehetsz egy rakás standard tárat amibe csak 30 lőszert teszel és akkor tárazhatsz.
  • bardocz
    #53
    nemtudom próbáltad-e már,de sokkal tovább tart,mintha kikapnád és raknád a helyére az újat
  • praksi
    #52
    ja, egy kisautós felhúzókulccsal :-P
  • bardocz
    #51
    a 600-as hicap tárat 30 lövésenként fel kell húzni:P