57
  • Epikurosz
    #17
    az Amerikai Katolikus Egyetem csillagásza!!!
  • fade2black
    #16
    nem, nem hidegfront.... Hidrogénfront....
  • Voronyezs
    #15
    Nem tudom srácok, ti hogy vagytok vele, de én akárhányszor olvasok 1 hírt a csillagászatról és az univerzumról,stb. mindig csak ámulni és bámulni tudok, hogy a természet mikre képes...

    amúgy meg ha az a felhőréteg közeledik, remélem nem hidegfront lesz xD
  • Cat #14
    "Amúgy a sok rizsán kívül, milyen konkrétumot tudtunk meg a cikkből? :)"

    Hogy az amerikai csillagászok megtartották éves ülésüket.
  • NEXUS6
    #13
    Na most az álszerénységtől tökre magamalá pirultam!;)
  • Requiem88
    #12
    ez a mondat megy aláírásba ha be tudom rakni :D
  • Requiem88
    #11
    ember a mai napom qrwa szar volt de az utolsó mondatoddal feldobtad :D:D:D:D
  • Csaba42
    #10
    Hát igen, elég kicsi a valószínűsége (kisebb, mint 1:10^24-en), hogy egy elmélet az első felállításra megdönthetetlen, a valóságot 100%-ban visszaadja.
  • NEXUS6
    #9
    Csak nehogy terroristak kezebe keruljon!

    Szerintem az is meger egy tudomanyos dolgozatot, hogy a 9.11 ota tapasztalhato tomeghiszteria ota, az emberek hogy latnak mindenben biztonsagi kockazatot, illetve ruhaznak fel tok semleges dolgokat negativ szandekkal. Szerintem mar a kukasok is uj szaknyelvet hasznalnak, ami tele van "megelozo csapas", meg hasonlo kifejezesekkel es Improvised Explosive Deviceket keresnek a szemettartokban.

    LOL
  • Darth Sith
    #8
    "Felfedeztek egy spirális galaxist is, melynek kar-párjai ellentétes irányokba forognak, ellentmondva a csillagászati elméleteknek"
    ebből nem az következik, hogy az elmélet helytelen, csak alakíteni kell rajta, netán alapjaiban átformálni, de azt ne feledjük, hogy viszont ezt az egyet leszámítva a többire alkalmazható, ergo bővíteni kell. Ha jól tudom Einstein mondotta, hogy "egy egyenletet 100 kísérlettel is alá lehet támasztani, de egy is elég a megdöntéséhez". :)

    Amúgy a sok rizsán kívül, milyen konkrétumot tudtunk meg a cikkből? :)
  • ScarY MAN
    #7
    több mint valoszinu

    nah akkor romboljuk le a kicsi dzsoni testét ... 3ra mindenki vírust küld az agynak
  • Neptun24
    #6
    Ha megtörténik már nem probléma számaukra sem. Lehet észre se vennénk hogy bezuhanunk egy fekete lyukba.
  • assdf
    #5
    Én meg ilyenkor elgondolkozok hogy mi van akkor ha mi tulképpen csak sejtek vagyunk egy k.rva nagy testben...?!

    Lehet hogy épp azt látjuk amint egy "fehérvérsejt" bekebelez egy baktériumot...
  • Csaba42
    #4
    Lehet, hogy nagyon kicsi az esély, de megvan rá, és ebből kifolyólag ha megtörténne, senkit sem vígasztalna, hogy 1:10^24 az esély.
  • Neptun24
    #3
    Galaxis Galaxis farkasa
    Egymás elleni erőszak?
    Kicsit elegem van abból hogy minden természetes folyamatot objektumot felruháznak emberi tulajdonságokkal. Lehet hogy egyesek számára így eladhatóbb az információ vagy a hír de ez csak tévképzeteket szül és nem fogják megérteni a folyamatok valódi lényegét.
  • Tinman #2
    "azért nevezik őket árvának, mert a megszokott gázfelhők helyett a "semmi közepén születtek", mondta az Amerikai Katolikus Egyetem csillagásza"

  • djukel
    #1
    Ez csak egy makett.