13
  • izidorina
    #13
    én bidliciten néztem ki egy zsír telcsit, szeritetek megéri licitálni rajta???????? erről a cuki blackberryről lenne szó: http://bidlicit.com/bid/index/id/1373
    köszike:)
  • mesyre
    #12
    Szeretek ilyen oldalakon aukciózni. Én most boldog is vagyok, mert nyeeeeeertem a www.belobi.com oldalon :) kattogjon.com még ne mvolt sikerem.

  • Jégkocka
    #11
    Van még egy ilyesmi oldal. Most indult. www.kattogj.hu a címe
  • Stopspam
    #10
    Ez az oldal, a Bidonline, spam levelekkel illegálisan népszerűsíti magát! Kaptam 3-4 levelet valami Zsolttól, mintha ismerném! A levelekben benne volt egy külföldi webcím, mindegyik levélben más, amire kattitnva egyből továbbment a www.bidonline.hu-ra. Elég szemét dolognak tartom, hogy valaki így jusson előnyhöz versenytársaival szemben! Ezzel nemcsak én vagyok így, hanem ők is: www.spammer.blog.hu
  • Cat #9
    ennek az oldalnak a lényege, hogy minél többet licitálj, és minél több emelt díjas SMS-t kapjon a kitalálója.
  • angol
    #8
    igen mesélt róla ismerős, volt valaki akinek a faterja barátja látott egy cikket amiben volt egy fotó amin szerepelt egy arc akinek a felesége már nyert ilyen aukción egy 100e forintos tévét 96e-t. (ami egyébként 50e-t ért)
  • Devon Májsz
    #7
    Régen a sulinkban volt ilyen játék, csak akkor nem tv-ért ment a harc, hanem csokiért (és reszpektért)!:D
  • Boba Fett
    #6
    Hát próbálom felfogni...
    Ha jól értem, akkor arról szól a dolog, hogy mindenki orba-szájba licitál különböző összegeket. Csak az nyerhet, aki egyedül licitált egy bizonyos összeget, tehát ha senki más nem tett pont annyit. És ezek közül is a legalacsonyabb nyer majd. És talán ennek a követésére vannak eszközök a weblapon, de az is úgy, hogy nem licitálhatsz bármennyit, vagy az is valami kerül, ha licitálsz - ezt nem érttettem.
    Szóval a lényeg, hogy ha 1 Ft-tól 10 000 Ft-ig telelicitálták az árpalettát, akkor a 10 001 Ft-os ár fog nyeri, ha ő van egyedül. Tehát megint úgyis a magas ár lesz a nyerő nagyrészt, kivéve ha nagyon keseven licitálnak valamire - bár akkor is gondolom.
    Ez is pont olyan átverésnek hangzik, mint a BestByte volt, ahol árverés-zárás előtt "véletlenül" mindig felment az ár jó magasra. Méghozzá annyival, amennyivel a termék iránt érdeklődő emberek nem is tudták volna felnyomni, csak ha üvegszálas neten frissítik az oldalt és egy másodperc alatt 20-at kattintanak....
  • rgranc
    #5
    Vaze. Aszongya a kezdőoldalon, hogy "A házi mozi rendszerhez tartozik egy:
    - LG 26”-os (igen nagy) LCD TV; "
    A 26" amúgy 66 centis lenne, és ez szerintem már évek óta nem számít "igen nagy"nak... :)
  • Vorpal
    #4
    Ha már igy benne vagyunk a jóban - beszéljük is meg? : miaszar ez??
    Mesélje már el egy nálam sokkal okosabb miről szól ez a dolog,
    mert nemértek olyan kifejezéseket, hogy egyedüli meg 10 ft.
    Bűnronda ez a dizájn és ha ezt a koncepciót valaki megérti le a kalappal.
  • Vorpal
    #3
    Vegyünk emberek - vegyünk, mert éhenhalnak!!!!
  • Frosty01
    #2
    csodálkoznék ha nem... ezért ki fog kapni bant? :D
  • echo
    #1
    ugye ez egy hirdetés?