37
Ha gyűjtő vagy, vagy csak érdeklődsz itt a helyed...
  • JesusKry
    #37
    Elindult a webshop ahol tudtok venni idei és régebbi szezonokból is kosaras kártyákat csomagra és kartonra iskosaras kártya !
    www.sportkartyabolt.hu/
  • mester1987
    #36
    Sziasztok. Szerintetek régi kártyákat hol tudok árulni gyűjtőknek.
    Nincs erre megfelelő oldal illetve hirdetés oldal. Ismert japán rajzfilmsorozat játékkártyáiról lenne szó.

    !!!Köszi előre is a segítséget!!!
  • smith09 #35
    www.ebay.com
    itt rengeteget árulnak. un alapkártyák amin nincs dedikálás és nem régiek azok ált. 1 usa dollár körül mozognak.
  • blabla85
    #34
    Sziasztok !

    Érdekelnének kosaras kártyák.Van valakinek eladó esetleg?
    Leginkább Anfernee Hardaway kártyát vennék,ha van valakinek,de más is érdekel.Dobjatok mailt a [email protected]
  • Galy
    #33
    Amerikában :)
  • terribad
    #32
    hol a rákban lehet eladni egy rakat régi nba kártyát? vagy legalább az "értékesebbeket"
  • bajchy
    #31
    Sziasztok,

    lennénk eladó kosaraskártyáim a 94-2000-közötti időszakből:
    mint például:Brian Williams, Gren Ostertag, Dan Majerle, Mizch Kings, Bo Kimble, Juwan Howard, Chuck Person és még sokan mások.

    Ha érdekel valakit bátran érdeklődjön!!!
  • Kwagga
    #30
    Én focis kártyákat gyűjtöttem anno. A 94-es VB kártyái közül maradt cserém is, a 98-as, 100 kártyát tartalmazó szettet teljesen kigyűjtöttem (csere is maradt belőle). Szintén a 98-as VB alatt abtak kártyákat valami gabonapehelyhez, abból 2 hiányzik, de cserém abból is maradt. Ja, meg anno a matricás albimokat is győjtöttem, de egyet se sikerült teljesen kigyűjteni. Az Euro 92-ből kb. 20 db hiányzik, meg csere is maradt belőle.
  • Police88
    #29
    húú nekem is van többszáz jó lenne ha kiderülne h van vmi ami tízezreket ér közöttük xD
  • Rockynhooo
    #28
  • Shortstop
    #27
    de látom már nagyon várod a hozzászólásaimat a géped előtt :D

    még jó hogy ebben a fórumban elkezdtél olyanról beszélni aminek köze sincs hozzá okoska. most meg jön hogy ő kezdte. menj már. nincs jobb dolgod?
    persze hogy noob vagy! :)
  • Shortstop
    #26
    kussolj :D
  • precision
    #25
    Ahelyett, hogy megköszönted volna illedelmesen, hogy saját anyanyelved ismeretében lévő szarvas hibádat kijavítottam, és megmondtam, mi a helyes, nekiálltál trágárkodni (igen, hiába ott a szmájl...), és még noobozol is... ezekután tényleg nem csodálkozom hogy "NÁKolsz"... "Suk-Sük" -ölés hogy megy? NOOB!

    (többiektől sry, igérem befejezem...dehát _EZ_ kezdte el a személyeskedést...)
  • Shortstop
    #24
    nincs okoskodás...nincs ez az egész...szóval nekem ne mutogass noob :D
  • precision
    #23
  • Shortstop
    #22
    had beszéljek úgy ahogy akarok kabbef*szom :D
  • moor09
    #21
    Most néztem meg összesen 48 db van mint mondtam ( ill. írtam ) a 90 évekből a legtöbbön Nolan Ryan szerepel, gondolom ő nagy játékos lehetett, de van Wade Boggs és Ruben Sierra is pl. szoval van jópár.
  • precision
    #20
    tudNÉK
    egyes szám első személyben a feltételes mód jele a NÉK... MINDIG
    sry de ez nagyon zavaró
  • Zomil
    #19
    nekem 96-os upper deck-es collector's choice kosaras kártyám van egy halom:D
    vettem hozzájuk albumot is, igy 2 album van teli vele, 2fajta van asszem egy ujabb meg egy régebbi kiadás:D hát igen ált. iskola 3. osztálya körül nagy divat volt ez :DDD

    érnek ezek vmit?:D
  • Shortstop
    #18
    mert lehet tudnák rá vevőt.
  • moor09
    #17
    Nem vagyok biztos benne lehet majd megkeresem őket mert már nemtom melyik dobozban van a sok közül, miért ?
  • precision
    #16
    van nekem is egy tonna kosaraskártyám, régen kissrácként gyűjtöttem
    van olyan Jordanes amit ha így mozgatok akkor az egyik zsákolását lehet látni, és még aláírás is van rajta (persze nem originál, hanem gyár által nyomott), meg egy csomo ilyen hologramos kártyám is van
    jó lenne tudni ezek mennyit érhetnek...vmi gyűjtő vegye meg :D tízszázezermillióért odaadom :D :D
  • Shortstop
    #15
    MLB-s kártyáid vannak?
  • Atti12
    #14
    aztarohadt, azt hiszem olyanom nekem is van :-| lehet előkotrom :D
  • ForzaInter
    #13
    rengeteg kosaras kártyám volt anno... 90-es évek végén.
  • John Cena
    #12
    kevés hely van ahol még lehet kapni de már persze 2007-2008as kiadások vannak
  • John Cena
    #11
    nekem fleer márkákból volt sok vagy 1200-1300db de soakt el adtam ilyen 91től 96ig voltak kártyáim 7-12 éves voltam kb. volt 4-5 NCAA-s kártyám 1-2 NHLes
  • Rockynhooo
    #10
    nekem is van még kb 400 darab , ezeknek van értékük ? van még 89es kartyám is sőt sztem 87es is!
  • Monoton
    #9
    nekem is van még kb 250 Db kosaraskártya

    sajna mát nálunk divatjamult.
  • LasCar16
    #8
    nekem volt egy db , csikágóban élő nagybátyámtól kaptam egy Jordan-es aranyszegélyes kártyát, pár éve adtam el, 25k-ért :D
  • moor09
    #7
    nekem 750 kosaras 105 jégkorongos és 55 baseballos van saját felmérésem szerint
  • blackgamer
    #6
    pár kosaras kártyám volt, adták műzlihez, újsághoz meg mindenhez...
    nem fogott meg, lutra albumok jobbak voltak
  • Rockynhooo
    #5
    jajj ezt nem a tiedre akartam Banok, hanem csak úgy :)
  • Rockynhooo
    #4
    #2

    amúgy meg mindig is a Penny Hardaway sorozatot akartam kigyűjteni , de végül nem jött össze :|
  • moor09
    #3
    nekem a legtöbb Fleer márkájú http://www.fleer.com/
  • banok
    #2
    a 90-es évek végén gyűjtöttem az NBA-kártyákat - ez volt a hőskora ennek a műfajnak hazánkban szerintem. Még ma is meg van minden kártya.
  • moor09
    #1
    Kiváncsian várom a hozzászólásokat, hogy vannak e olyanok itt az sg-n akik gyűjtöttek vagy gyűjtenek sportkártyákat. Én sohasem gyűjtöttem de a külföldi rokonoknak köszönhetően több száz darabbal rendelkezem ezek nagyrésze NBA, NFL, NHL kártya a '90 -es évekből.