10
Wild Arms 5
  • Seth
    #10
    2. hozzászólásban lévő oldalon van angol végigjátszás szinte minden létező játékhoz
  • nicky1
    #9
    ezt a webforditót használom én is,szivesen bemásolnám a végigjátszást,de nem találni se angolt se japánt
    a megadott link "Not Found"
  • Seth
    #8
    Poénból szoktam ezzel szórakozni, néha olyat fordít, hogy fordulok a székről :D
  • csgery
    #7
    IDE a honlapfordítóba bemásolod a linket (amin a végigjátszás van), és lefordítja Neked magyarra:)
  • nicky1
    #6
    Ahogy már lentebb is irtam "SEHOL SEM TALÁLOK" végigjátszást,az ismertetőkre,tutorialokra már nem vagyok kiváncsi.Gondoltam megpróbálom itt hátha valaki tud segiteni a problémámon.
    ja,és a Google-t én is használom...
  • madass
    #5
    google a barátod wiki meg a csajod
  • gz8
    #4
    Használj pl. google-t, ilyesmit. Ha van olyan ismerősöd, aki valamilyen szinten beszél angolul, ő valószínűleg le tudja fordítani neked. :)
  • nicky1
    #3
    köszi szépen,esetleg magyar nincs
  • trogerzsiger
    #2
    www.gamefaqs.com
  • nicky1
    #1
    Azért nyitottam ezt a topikot mert sehol sem találok Wild Arms 5-höz semmiféle leirást,végigjátszást.Állandóan elakadok a játékban.Hátha itt valaki tud nekem segiteni.
    Van egy kör alaku terem a neve Memorial Sanctuary,egy létrán kell felmenni a második szintre.Fáklyákat kell meggyújtani egy megadott sorrendben,sajnos erre nem tudok rájönni.Ha valaki tudja a megoldást kérem irja meg.Praktikákat,titkokat is szivesen veszek.