3646
www.facebook.com
  • nandorb
    #120
    de figyelj ez az egesz facebook egy rakat szar... vannak olyan szemelyek akik a nap 24h ban ott ulnek es jaccogatnak facebook-on.A napokban tortent vmi. kiddnapolas szerencse az illetekeseket elkaptak... De szinte a bunugyi osztaly azt nezi ki az ismerosod stb.
  • gotchaaa
    #119
  • nandorb
    #118
    az vmi. aplikacio segitsegevel birod latni.Pl. ha neked nincs fent de az aldozatnak igen akkor nemtudja hogy megnezted.
  • gotchaaa
    #117
    működnek itt ezek a "kik nézték meg az adatlapom" marhaságok?
  • barcames
    #116
    a tevékenységeket csoportba gyűjti és kis kép jelenik meg róla nagyon szar:S
  • akyyy
    #115
    és mpst milyen?
  • barcames
    #114
    azt akarom h megint ilyen legyen

  • akyyy
    #113
    hát nálam nincs ott semilyne kép. vagy csak olyannál néztem ahol nincs megadva:S
  • barcames
    #112
    valaki segíthetne!
    olyan gondom van h az adatlapon az információk most valami új féleképpen jelentek meg és nekem nem tetszik (pl. kedvenc zenéid mellett egy kép jelenik meg... erre gondolok).
    Hogyan lehet visszaállítani a hagyományosra????
  • szucsy89
    #111
    az adatlapnál van vmi újítás hogy csoportokba szedi mostmár az oldalakat amihez csatlakoztál...én véletlenül erre nyomtam:S

    hogy lehet visszacsinálni?
  • Tyler1
    #110
    hátha még csak nekem lenne ez a gondom akk oké, de sajnos nem csak nálam jelentkezik.
  • precision
    #109
    akkor nálad lesz a hiba, mert én még ilyet soha nem tapasztaltam facebookon
    ellenben az iwiwen igen :)
  • Tyler1
    #108
    kibaszott labilis az egész oldal. nem igaz h nem tudják már megcsinálni. lefagy, nem tölt be, hibákat ír ki, képek eltűnnek, stb... és ez napi 1000x megtörténik.
    engem már rohadtul idegesít h akárhánysor fellépek mindig előjön legalább egyszer az h "hoppá! vmi hiba örtént blablabla".
  • gabber_saviola
    #107
    Nincs mit, örültem, hogy segíthettem.
  • UltraZord
    #106
    köszönöm szépen!
  • gabber_saviola
    #105
    http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
  • UltraZord
    #104
    hogyan tudom magam törölni véglegesen srácok? itt csak olyan van, hogy felfüggesztés és jajj de jó, hogy vissza tudok bármikor menni
  • szucsy89
    #103
    a csoportokhoz lehet csatlakozni, az ilyen fan oldalakat meg lájkolni...aham megváltoztatták ezt a részt
  • akyyy
    #102
    csak olyan van, hogy Tetszik. sztem megváltoztatták a nevét:S
  • mahalo
    #101
    megkeresed az oldalt aminek rajongója akarsz lenni, és valahol a menü gombok felett van egy olyan h rajongója leszek, kicsit mintha pirosas színú lenne egy kis szürkével vegyítve vagy nemtom :D
  • szucsy89
    #100
    ok:D

    1-2 ötletes csportot még írjatok már:D csatlakoznék:D
  • Gnd
    #99
    Egy idő után megjavul, nekem is ezt csinálta...
  • akyyy
    #98
    mi az hogy tagnap, és ötsazör?
  • szabszo96
    #97
    csatlakozzatok a tagnap is ma feküdtem le, ma is holnap fogok, és a aki több mint kétszer de kevesebb mint ötsazör rúgott csigába klubbhoz :) xDD
  • REPS0L
    #96
    héj van egy kis gond... létrehoztam egy albumot, és a létrehozás után egyből a főoldalra dobott, (ahol vannak az új hírek, stb) ahogy megpróbálom szerkezteni, semmi... valami ötlet? mindig visszadob a főoldalra. van lehetőség az album törlésére, vagy feltöltésére?
  • akyyy
    #95
    hogy lehetek egy oldal rajongója? eltűnt a gomb:S meg hiába van magyarra állítva, egy rakás szó angol marad, nemtudom miért. de ez igy egyre kakább lesz.
  • Narusco
    #94
    ha egy kommentet írok pl egy csoporthoz, és én az adatlapomon "Remove"olom a kiírást, akkor azt a többiek nem fogják a "Home" menüpont alatt látni?
  • Narusco
    #93
    nemtom, de vírus.
  • precision
    #92
    help pls

    felkerült két ilyen kép a fényképeim közé:



    a képen középen a "Who is checking my profile?" felirat látható, a kiblurozott részen pedig emberek kis képei voltak

    ehhez társult egy ilyen esemény is:



    ugyanattól az ismerőstől jött 4x ugyanaz az esemény, és ekkor került fel a két kép is a profilomra

    ha rányomok a képekre, ezt jön be:



    Kérdésem, hogy hogy a bánatba tudom letörölni ezt a két képet, mert már 20 perce nyálazom a facebook -ot de nem tudom letörölni...
  • chhaya #91
    Van ott gomb a híreknél, hogy a legfrissebbet mutassa... akkor sorban lesznek a postok, nem összevissza.
  • HappyHunter
    #90
    Nálam is ugyanez...
  • Narusco
    #89
    ja, ez így egy szar. tényleg régi postokat nyomat...
  • Tigristank
    #88
    Én pl. ha az eseményekre kattintok, akkor azt írja ki, hogy nincs megjelenítendő bejegyzés. :S
    De úgy szar az egész, ahogy van, mert a hírfolyamnál pl. legelől egy jan. 31-ei bejegyzés van, aztán egy mai, majd egy pénteki, aztán egy tegnapi...
    Szóval egy nagy össze-visszaság az egész.
  • szucsy89
    #87
    bocs, nem új skin csak átvariálták a gombokat, minden máshol van.. nem is lenne baj ha működne normálisan, tényleg egysezrűen nem tudom az új bejegyzéseket megnézni, hiába frissítek, teganpiakat ad ki, pedig már láttam hogy közétettek azóta egy csomó mindent és mégsem jelzi?:O:S
  • Tigristank
    #86
    Nálam is. :S
    De miféle új skin? Én alig látok változást. :D
  • szucsy89
    #85
    ez az új skin csak nekem nem jön be? nagyon szar lett így a fb, nem frissít sosem, csak ha kattintgatok egy óráig a kezdőlapra, amúgy ilyen pár napos posztokat jelez csak:SS:S
  • Tigristank
    #84
    Beregisztráltam 1 kamu nevet, és az van, hogy a másfél héttel ezelőtti "új" ismertségemet kijelzi a hírfolyamon, azt viszont nem, akikkel ma létesítettem kapcsolatot. Mi alapján dől el ez???
    Mert másoknál ha új ismerősük lesz, akkor kiírja rögtön, pár perc után, hogy X ismeri Y-t, de ha én leszek vkinek az ismerőse, akkor meg nem. :S
    (Gondoltam arra is, hogy csak nálam nem írja ki, mert saját magam úgyis tudom, hogy kapcsolatot létesítettem, de beléptem a tesómmal is, és nála se jelennek meg az én új ismerőseim. :S)
    Komoly problémák ezek.
  • Tigristank
    #83
    Azt nem tudjátok, hogy miért van az, hogy nem jelenik meg rólam tulképpen semmi a hírfolyamban? Pl. ha vki ír az üzenőfalamra, akkor annak elvileg meg kéne jelennie a hírek között, a kezdőlapon... Vagy ha vki az ismerősöm lett, akkor azt is kijelzi az események között. Vagy pl. hozzászólok vkinek az állapotához, de semmi.
    Nézegettem az adatvédelmi beállításokat, de ott minden jónak tűnik. :S
    Vagy mit kéne átállítanom, hogy jó legyen? :S
  • ffxi
    #82
    Nem éppen facebook. Myspace-ről lenne szó. Hogyan tudom a hátterem színét megváltoztatni?
  • ragazzi
    #81
    A poén kedvéért biztos bevállalnád!!! :) Sőt nyerni is lehet!!! Akkor meg meginkább :)