3646
www.facebook.com
  • modelcar
    #200
    már megoldódott:)
  • fergusonpapa
    #199
    töröltemagát.
  • Cat 02 #198
    Remove tag
  • precision
    #197
    az valahol be lehet állítani, hogy ne lehessen engem bejelölni képeken? :)
    idióta ismerősök ilyen rajzfilmfigurás meg mittomén milyen képeket jelölnek be, és az meg is jelenik az adatlapomon a képeim között...stb.
    azt már megtaláltam, hogy ha bejelölnek egy képen azt csak én lássam, az ismerőseim nem... de a fenti dolog jobban érdekelne :)
  • modelcar
    #196
    Valaki tudna segíteni?:)
  • Voldi
    #195
    iwiwen simán tudok ismeretleneket böngészni, ezen viszont nem
  • Voldi
    #194
    Ez komoly, hogy nem tudok országonként, név nélkül, korosztályt megadva keresni, csak konkrét név szerint?? Vagy csak én nem látom a funkciót?
  • modelcar
    #193
    sziasztok bejelöltem egy külföldi(kanadai) ismerősömet, és meg szeretném nézni az adatlapját, de ezt írja ki

    tudtok segíteni?
  • Cat 02 #192
    Kezdőoldal, more (jobb oldalt, Games körül), Groups
  • akyyy
    #191
    hol lehet megnézni milyen csoportoknak vagyok a tagja (pl utlják a szunyogokat, stb...) csak az oldalakat leltem meg a csoportokét nem.:
  • precision
    #190
    -fav
  • huti20
    #189
    Mindenki utálja a cigányokat, csak nem vallja be, készpassz :D
  • chhaya #188
    Nekem is vannak rasszista hajlamaim, de ezt túlzásnak tartom
  • akyyy
    #187
    olyna kéne hogy aki roma származású, putriban élt, nem kap semmit, cask MAGYAR.
  • kamilla6666
    #186
    Dani, azt nem láthatja elvileg senki, hogy kinek az adatlapját nézed meg!
  • xxdani
    #185
    Igen ez itt a kérdés. Nem egy bizonyos alkalmazásra akarok(unk) rákeresni hanem mondjuk a legnépszerűbbek közül akarunk választani. régen volt ilyen. Na se baj.

    Kérdés: Azt láthatja más hogy megnéztem az adatlapját vagy mások hogy kik után leskelődök?
  • JohnnyNapalm
    #184
    és ha nem név szerint, csak megnézném hogy mik vannak?
  • totya24
    #183
    A fent található kereső sávba beírod az alkalmazás nevét, és a találatok listázásánál bal oldalon kiválasztod, hogy alkalmazásokat keresel.
  • JohnnyNapalm
    #182
    engem az érdekelne, hol lehet egyáltalán normálisan alkalmazást keresni, mert én ha rányomok hogy alkalmazások, akkor csak azt hozza ki hogy az ismerőseim mit használnak
  • xxdani
    #181
    még egy kérdés. nincs olyan hogy úgy keresek alkalmazást hogy pl értékelés alapján vagy hasonló. régen volt ilyen de az istenért se találom...
  • xxdani
    #180
    Ahha megvan. Ezt csináltam csak kellett neki vagy 15perc meg 25 frissítés mire úgy is tett. köszi azért
  • precision
    #179
    föléviszed az egeret, és eltávolítás
  • xxdani
    #178
    sziasztok. az általam kitett hírt hogy lehet törölni?
  • precision
    #177
    egy mód van rá csak
    bejelölöd ismerősnek, ő meg visszaigazol, és voilá, látod a képeit

    nem, nem létezik ilyen facebook-nem-az-ismerosom-de-latni-akarom-a-privat-kepeit.exe amit elinditasz és kész :D
  • Narusco
    #176
    ha van egy user, aki a képeit csak az ismerősei számára teszi nyilvánossá, akkor nincs valami mód, hogy a ne mismerősei is láthassák? pm is jó
  • chhaya #175
    Első értelmes dolog a facebookon. :)
  • acm689
    #174
    hát az lesz, de eddig nem jötte be :(
  • precision
    #173
    hát akkor nem tudsz mást mint várni sajnos
    kérj újra emlékeztetőt, hátha megérkezik az új email
  • aqa
    #172
    Igen! Mekkora barom/barmok vagyok/vagyunk...:) De kéne a segítségetek.:)
    Van egy fesztivál. Itt, erre mifelénk. A fesztivál először csak szimplán csapatversenyekként indult. Mostmár elég nagy rendezvénnyé nőtte ki magát(ahhoz képest, hogy ..na). És hát, mi idén is mennénk a csapatversenyekre.:) 8 fős csapattal, mint eddig szinte mindig. Az ide beugró feladatok között van egy olyan, hogy nyitnunk kell egy csoportot facebookon, a csapatunk nevével.:) És bizony, minél többen kell hogy legyünk. Ebben kérném a segítségeteket. Nem szeretek így fórumokban "hírdetni" ilyen jelleggel, de nagyon szeretnénk idén is bekerülni a játékba.:( Ezért volt hozzá bátorságom.. Szóval ha megkérhetnélek titeket, csatlakozzatok hozzánk és hívjátok meg minél több ismerősötöket. Nagyon szépen megköszönnénk.:)
    Amennyiben valakit zavar, hogy ezt ide beírtam, akkor kéremszépen tessék figyelmenkívül hagyni..:)

    Ide kattintva tudtok csatlakozni. Előre is köszönjük a segítséget.:)
  • acm689
    #171
    pontosan ezt tettem, de freemailre nem érkezik meg. van gmailos címem is, de régebben regisztráltam facebookra és akkor még freemailom volt. szóval ötletek? nem szeretnék újra regelni... magyar kapcsolattartási emailt nem találtam, az angolon meg nem válaszolnak...
  • JohnnyNapalm
    #170
    hol?
  • precision
    #169
    kérj új emlékeztetőt, és várj :)
    freemail sux egyébként, válts gmailre, oda azonnal megérkezik minden
  • acm689
    #168
    Sziasztok!
    Van ötletetek mit tegyek, ha elfelejtettem a jelszavam, és freemailes címmel voltam regisztrálva? Sajnos nem kapom meg a jelszó visszaállítási emailt... (spam mappában sincs )
  • nandorb
    #167
    6jegyu volt es nem 1x-ru kod... Hanem betu szam kombinacio.
  • mortis09
    #166
    Az is elképzelhető, hogy barát/barátnő, haver. Régi "llenség". A csoportot én is hülyeségnek tartom.
  • totya24
    #165
    Az a kifejezés, hogy "feltörik a fészbúkod" igazából annyit takar, hogy egyszerűen kilogikázható jelszót adtál meg (keresztnév/becenév/szül.dátum/stb) és valaki kilogikázta, más esetben valahogy lenyúlta... Szerintem semmi köze, ahhoz hogy "lájkoltál" egy csoportot....
  • nandorb
    #164
    Vigyázat!!!

    Tegnapelőtt 1csoport-ra nyomtam LIKE-t.Tégnap már vki. jó feltörte a facebooküom és képet cserélt adatokat.De hogy ki szórakozik ilyesmikel azt nemtudom.
  • tommygear
    #163
    meg
  • JohnnyNapalm
    #162
    ez olyan, mint hogy nem tudod megnézni kit jelöltél be

    (vagy meg lehet?)
  • Cat 02 #161
    Én beírtam h Párkány és kidobta h Sturovo (ua, csak szlovákul D:)