3646
www.facebook.com
  • tigeroo
    #280
    ez a karikatúra a profilodra nekem nagyon kamuszagúnak tűnik... tölts fel xy programot tőlük VAGY ők kiválasztják a profilképed...

    meg ilyet pénzért szoktak...
    szerintetek?

    (csak gondolom kiirnám már okoskaként fecebookra hogy miujság az ismerősöknek mert nagyon népszerű az a szar)
  • Dynamic
    #279
    Korrekt arc vagy barátom. Csak nehogy a fagyi visszanyaljon. Mondjuk valaki az összes ismerősödnek elküldené, hogy milyen féreg módjára viselkedsz... Ha már itt vannak a profilodban a személyes adataid... Aztán azokhoz is eljutna, akik "valamiért" nem tudnak belépni.
    Utána meg verhetnéd jól a degenerált fejed a falba, hogy miért kellett az aljas dolgaiddal kérkedni.
  • Cat 02 #278
    Nekem 100 barátom van és 300 Castle Age "szomszédom" szal nem :D
  • xxdani
    #277
    okéoké de ha törlöm őket akkor onnan is törlődnek nem?
  • Cat 02 #276
    Felveszed, kiküldöd invitet és törlöd. + van mass add is általában. Egyszer toltam egyet és lett +100 ismerős, nem győztem törölni :)
  • xxdani
    #275
    a játékokban nem lehet megoldani hogy valaki olyan legyen a neigbor-om aki nincs benne az ismerőseim között? Tudom hogy van fórumja a játéknak és ott fel lehet venni csak ezért embereket csak nem akarok mert akkor az bekerül a partnerlistámba meg telekürtölik mindenféle szeméttel az üzenőfalam.
  • syberia2
    #274
    Na most legyünk okosak
    mit lehet tenni ha valaki úgy van fent hogy letilt mindenkit hogy ne lássuk, de a szülei le akarják törölni. Még jelenteni sem tudom mert nem találom meg. Csináltam másik profilt, jelentettem a facebooknak, de semmi. Sajnos nem tudok mit csinálni mert nincs semmi adat vagy profilkép, úgyhogy nem "bizonyítható" semmi. Írni kéne vmi adminnak?

    UI.: Most ne gyertek azzal hogy tiltsák el a géptől, mert ez csak egy példa^^
  • Cat 02 #273
    Mert még nem jelölt vissza
  • tigeroo
    #272
    miért van az hogy bejelöltem egy ismerősöm, az üzenőfalon már látom a "ténykedéseit" de a profiloldalán még azt írja hogy "awaiting friend comfirmation"

    ?
  • LoSA
    #271
    De valaki csak beállít egy képet kb és az van neki fél éve, de az ismerősöket meg csak gyűjti és csak gyűjti! :)
  • Narusco
    #270
    pont azt szeretem a facebookban, hogy mivel egyre több az ismerős, egyre több ember képei között tudok nézelődni :) még ha nem is közeli ismerősöm.
  • LoSA
    #269
    Én szinte mindent letiltottam, mint már említettem pár ember lát rólam mindent. Nekem meg azzal van elegem, ez az "ismerős gyűjtés"! A Facebook nem csak arról szól, hogy bejelölöm és kész. Olyan emberek, akik felvesznek, hogy +1 ismerőssel több legyen?! De egyszer nem nyomott egy like-t se vagy szólt hozzá egyik post-hoz sem, akkor minek vett fel?! Arra ott van az IWIW vagy nem is tudom... Szóval az eszetlen ismerős gyűjtést nem értem. Ha valaki meg úgyis csak azt akarja, hogy ott virítsak az ismerősei között, akkor annak meg nem fontosak úgyse a képeim, üzeneteim, postjaim, tehát letiltva! :)
  • Flower
    #268
    De miért kell MINDEN bejelöléskor bebizonyítanom, hogy ember vagyok?
    (Captcha)
  • Cat 02 #267
    Lehet jelölésnél szöveget írni.

    De ám aki mindent letilt azt én sem értem minek van Facebookon, ha meg valaki közel áll hozzá, akkor nem fbookon fogja megtudni
  • Megtörhetetlen
    #266
    NA ez egy jó nagy faszság azaz jó alapjában véve de tiltogatni sem ész nélkü lszabad például az totál felbassza az agyam amikor valaki letiltj az üzenet fogadása funkciót ismeretlenektől, namost akkor hogy a francba mondjam meg neki hogy ki vagyok és teszem fel miért akarom bejelölni??? AZ egyik játék miatt akartam felvenni valakivel a kontaktot persze minden letiltva bejelöltem de még ott sem lehetett üzenetet írni hogy miért jelöltem be, erre szó nélkül visszajelöl azóta se beszéltünk egy szót se, akkor meg mi a faszért jó ez???
  • Cat 02 #265
    Jó, de ezt te is meg tudod nézni, nem kell az oldal beleegyezése :)
  • LoSA
    #264
    Le kell tiltani mindent a pics*ba... :) Én legalábbis azt csináltam... :) Még egy csomó ismerősöm elől is elrejtettem sok mindent, csak az a pár ember láthat rólam mindent, aki tényleg közel áll hozzám. A többi meg csak azt lát, amit ÉN akarok! :)
  • Narusco
    #263
    ez szerintem egyértelmű. és az a baj hogy tökéletesen bejön, el fog jönni az az idő, hogy a lakosság 100%-a fennt lesz, és mint egy akváriumot, úgy lehet felügyelni az embereket.
  • LoSA
    #262
    Igazatok van, hogy tényleg ez (is) a site lényege... Csak engem már idegesít, hogy naponta hívnak meg eseményekre, amivel tudok nyerni wellnest, mobilt, vagy kocsit meg ilyenek! :) Ezeket már unom! De ha nem lehet letiltani, akkor mindegy! :)
  • JohnnyNapalm
    #261
    azt én olvastam, hogy válóperben az ügyvédek 80%-a a facebookról szerez bizonyítékokat
  • precision
    #260
    akkor a 2. és az 1. pont szorosan összefügg, mert én el tudom képzelni, hogy a kormány pénzeli ezeket az oldalakat, hogy rávegyenek minket a minél több személyes info megosztására

    volt már rá precedens is, hogy közösségi oldalt használtak fel bizonyítékként egy tárgyaláson a vádlott ellen (asszem feltöltött képeket és üzenőfal bejegyzéseket használtak fel)
  • Cat 02 #259
    Csak a pénz miatt. Ők nem akarnak semmit se tudni rólad, le se szrnak minket, de a reklámozókat eléggé érdekled hidd el :)
  • precision
    #258
    leírjam nagyon röviden hogy miért csinálták? :)

    1. mindent tudjanak rólunk
    2. pénzt kaszáljanak a reklámokkal, a célzott hírdetésekkel
  • tigeroo
    #257
    de most minden irónia nélkül ezért csinálták ezeket a siteokat.. :)
  • precision
    #256
    az hogy meghívjanak ilyen izékre? ott az üzenet küldése gomb és beírja, hogy "szevasz, nincs kedved eljönni ide?"
    vagy URAMBOCSÁ, személyesen vagy telefonon elhívja :)

    ehelyett létrehoz(nak) egy eseményt, és meghívogatják az embereket rá (általában úgy, hogy elküldi az _összes_ ismerősének)

    logikus valóban, tényleg emiatt alkották meg az egész facebook -ot :) (meg úgy általában a közösségi siteokat:D)
  • tigeroo
    #255
    dehát pont ez a fecebook lényege:D!
  • LoSA
    #254
    Azt le lehet valahogy tiltani, hogy NE lehessen engem meghívni eseményekre meg ilyenekre? Napi 4-5 ilyet kapok és már kezdem unni! :)
  • precision
    #253
    remélem vmi kigyúrt homokos állat elkap vmi elhagyatott utcán este és seggberak a méretes kolbászával

    gratula, nagyon ügyi vagy. remélem valaki feljelent téged, ez az üzeneteddel be is ismered a bűnödet
  • Flower
    #252
    Érdekesség:

  • tigeroo
    #251
  • SötétBarom
    #250
    Te aztán gecimenő csávó vagy. Remélem valaki majd hasonlóképpen jófej lesz veled egy olyan terülten, amihez segghülyevagy.. Mondjuk valami rátermett autószerelő levesz egy-két kilóval.

    :o)
  • Laney 3000
    #249
    A legegyszerübb ha csinálsz egy fake facebook főoldalt(tárhelyedre, majdnem azonos névvel) és belinkeled valakinek úgy hogy csinálsz egy olyan hibaszöveget, hogy a KÉP MEGTEKINTÉSÉHEZ ÚJRA BE KELL JELENTKEZNED. Az inputba beirt email cimet és jelszót pedig pedig szépen elküldi a tárhelyre ahol visszafejted egy editorral, annyi veréb van a monitorok elött hogy 10 ből 8 x bejött. balfaszok, szépen le is törlök mindent azoknak a balfácánoknak az profiljáról akik ezt a trükköt bekajálják, a leveleikkel pedig visszaélek. Dióhéjban.
  • syberia2
    #248
    heló
    facebook hackingról olvastam és szerintetek tényleg ilyen egyszerű vóna veltörni a profilt?
  • Cat 02 #247
    Van application, de csak olyant mutat akinek szintén fent van
  • nandorb
    #246
    van,de meglehet csak volt.
  • SimaSuna #245
    sose láttam ennek értelmét hoyg ki nézett meg.nem tök mind1? :)
  • precision
    #244
    Szia!

    Nincs :)
  • Krista5
    #243
    Hello!
    Nem tudjátok e van e olyan program a facebookon ami mutatja , hogy kik nézték meg a profilodat?
    Előre köszi! :)
  • tigeroo
    #242
    a fecebook csak nekem lassú mostanában? kurva sokáig tölti be sokszor...
    (meg legelőször bugosan is jeleníti meg a képeket amikor betölti)
  • Cat 02 #241
    Nem tudok róla. Max olyat h a postjaidat