3646
www.facebook.com
  • LoSA
    #320
    Srácok... Hogy lehet törölni az összes általam POST-olt dolgot, ami az adatlapomon van?!?! Minden hozzászólást, postot szeretnék törölni! :)
  • tigeroo
    #319
    megvan ! köszönöm :)
  • chhaya #318
    Háát.. ha az adatlapodra mész, ott a neved alatt vannak azok fülek, hogy adatok, fényképek, stb. Ott elvileg van egy 'dobozok' fül is, talán ott.
  • tigeroo
    #317
    azt mondom, másnak mutatja, én sehol sem találom.
    megtudod mondani hol tudom beállítani?
  • chhaya #316
    Adatlapon balra lent van egy hivatkozások nevű szövegdoboz, ott mutatja
  • tigeroo
    #315
    a saját linkjeimet hol lehet megnézni amit eddig megosztottam? (mint amikor valaki az adatlapomra téved)
  • Blekk Síp
    #314
    Ha írnak az ünezőfalamra, automatikusan oda írja ez a fos a nevemben, hogy "Köszi, hogy írtál, ha elolvastam ígérem válaszolok!"
    Ezt hol lehet kikapcsolni?
  • chhaya #313
    Sorban meg kell venned minden telekméretet, nem hagyhatsz ki egyet sem.
    Más tippem nincs.
  • kabel15
    #312
    Gondoltam ez a topic jobban pörög.
    Bár ez a 300hsz semmi.
    na mind1. Egyébként meg vettem már házat és ugyan ezt írja.
  • akyyy
    #311
    ezt miért ide? van farmville topik. legközelebb ilyet csinálsz megy a ban
  • tigeroo
    #310
    írja a megoldást: házat kell venned
  • kabel15
    #309
    Hello!
    Tud valaki abban segíteni hogy miért nem tudom farmville ben fajleszteni? Megvan a VP és 20x20 telket szeretnék de ezt írja: you must perchase the homestead first
  • tigeroo
    #308
    ezt találtam
  • LoSA
    #307
    Ezt én is kérdeztem lentebb, de... nem nagyon kaptam választ. Én egyébként nem találtam ilyen beállítást.
  • precision
    #306
    be lehet valahogy állítani hogy az ismerőseim ne tudjanak meghívni mindenféle fos eseményre? :) a hajdúsításon át keresztül hívnak mindenféle lószar együttesek koncertjére
    utálom mindig rámenni az esemény adatlapjára, lescrollozni a legaljára és megnyomni az "eltávolítás az eseményeim közül" -t :)
  • LoSA
    #305
    Lassan... nagyon lassan...
  • syberia2
    #304
    Wá nekem sem jön be
  • precision
    #303
    nálam se jön be pedig ez azt mondja hogy megy...
  • [HUN]Crassus
    #302
    meghalt:S
  • Benny04
    #301
    fúú nem jön be :CC
  • huti20
    #300
    Az érdekes, nálam haldoklik... Meg másoknál is :D
  • akyyy
    #299
    be
  • huti20
    #298
    Nektek bejön az oldal most?
  • matthias92
    #297
    Lehet az adatlapomra az ismerősök meg ilyen szirszarok alá egy Hívatkozások vagy ilyesmi ablakot beszúrni, ami megjeleníti a legutóbbi youtubes linkeket?
  • tigeroo
    #296
    értem kösz.

    ujabb kérdés:

    adtam meg könyvcímeket, hogyan lehet beállítani hogy egymás alá rakja be mindenképpen a profilomnál (a books rész)

    mert kicsit hosszabb címek és folytonosan felsorolva elég szarul néz ki...
  • Cat 02 #295
    like, comment, de igazából lövésem sincs, az is szerepet játszik h régebben neki többet írtál, többet nézted profilját. Tehát nekem volt már top newsben 0komment0like-os is.
  • tigeroo
    #294
    mi alapján kerülnek a hírek a top news-ba?

    több like, comment? mitől függ hogy "mi kerül feljebb"?

    (ha pl. kapcsolatban vok 1 illetővel akkor az ő híreit jobban mutatja?)
  • tigeroo
    #293
    ja ú nemtom
  • Narusco
    #292
    dee én a személy leírásra gondolok, nem a falra
  • tigeroo
    #291
    hát nekem operával nem rak olyan "thumbnail" képet ha linkelek, IE-ből kell fecebookra linkelni hogy legyen kis ablak...
  • Narusco
    #290
    facebook adatlapon nem lehet valahogy kis ablakban youtube videókat megjeleníteni? vagy a Magyamról opciónál beszúrni? vagy nicns egy alkalmazás, amivel oldalt lehet pár mp3-at berakni, amit play gombra lejátszik?
  • Narusco
    #289
    igen ez volt már megoldotta, de azért köszi :)
  • Tigristank
    #288
    Azt hiszem ki kell lépnie az adott közösségből, amibe belépett. Profil -> Fiókbeállítások -> Közösségek menüpont alatt lehet megtenni.
  • Narusco
    #287
    van 1-2 ember, akiknek ha elkezdjük beírni a nevét a keresőbe, akkor megjeleni ka nevük, de alatta egyből az iskola vagy munkahely vagy nem tudom még mi is megjelenik. na barátnőm is ilyen, és el akarja ezt tűntetni. hogy lehet?
  • Firerock
    #286
    hol lehet ezt?
  • Tigristank
    #285
    Jó kis haverjaid vannak. :D
  • akyyy
    #284
    be lehet állítani hogy x z mit lásson tőled.

    azt nemtudom hogy ha beállitod hogy semmit, akkor mi tlát kiirja e hogy le van tiltva.
    én is mutert tiltottam igy le azért az égse jó ha haverok közt egyást kúrva anyázzulk és meglátja -.-"
  • somikoma
    #283
    Hali. Nem igazán vagyok "otthon" ebbe a facebook témában.
    Tehát, hogy tudom azt elérni, hogy egy ember (aki az ismerősöm) ne lásson semmit amit "csinálok"?
    Ha letiltom vagy törlöm akkor arról ő kap valamit, hogy nem ismerősöm vagy nem láthatja a dolgaim?
    Bocsi ha lámaság.. annyira nem köt le az fb. így nem vágom, azért kérdezem. :)
    Köszi.
  • akyyy
    #282
    ilyet hogy lehet csinálni?:D
  • szucsy89
    #281
    sztem is kamu, lehet nem de én nem kockáztatok inkább egyre több a vírus, múltkor is beszoptam egyel, vmi 19 mpnél nem tudod tovább nézni fassággal amire csak rákattintottam de kirakta üzifalra, lájkolta magának meg elküldte csomó embernek...lassan már félve csatlakozok egy csoporthoz is mert lehet hogy vírus:/