3646
www.facebook.com
  • jhetedikj
    #400
    Profil/Adatvédelmi beállítások után balra lent Alkalmazások és honlapok és beállítások szerkesztése

    Ott már fogod látni.:)
  • tommygear
    #399
    hogy lehet törölni egy játékot?
    eddig volt erre menüpont, amit szépen eltüntettek
  • Cat 02 #398
    Google-nél ha keresel, akkor a reklámok a keresés témájától függnek + vannak "kiemelt" eredmények is keresésnél, azok vannak legfelül és az se ingyenes.
    Google üzemelteti az AdSense-t és AdWord-öt, egyik segítségével reklámokat adhatsz fel, ami megjelenhet kb bárhol, SG.hu-n is akár, de lehet, hogy pistike random 1 oldalán, ahol csak ő kattint rá. És így jön be nekik bszott sok pénz. (ugye Google-t elég sokan használják:p)
  • jhetedikj
    #397
    Fordítva, a google fizet az SG-nek inkább :)

    A google-nak az a cég fizet akinek a reklámját látod éppen.
  • Orionk
    #396
    Akkor az oldal tetején levő dolog azt jelezné, hogy az SG fizet a google nak?
  • Tigristank
    #395
    Nézz fel akár csak ennek az oldalnak a tetejére. Na mi van oda kiírva? :)
    Az, hogy Google hirdetések. Attól még, hogy te nem veszed észre, rengeteg reklám van. Ugyanez a helyzet a facebookkal is, jobb oldalt szoktak lenni hirdetések.
  • jhetedikj
    #394
    aztán az is lehet, hogy drog és fegyverkereskedelemből van a pénz csak így mossák tisztára

    de azt is nézd, nem mi magyarok vagyunk akikből meggazdagodott, inkább Nyugat-Európa és Amerika
  • Orionk
    #393
    Szia !

    köszi

    De akkor is, ha pl. a google keresőoldalát megnyitom, akár a google.hu oldalt, vagy más nemzetközit, akkor egy darab hirdtést sem találok az oldalon.


    Esetleg a részvényekben van valami, nem?, hogy egyre többen érdeklődtek az oldal iránt, akár google, akár facebook, és az érdeklődés miatt felment a részvényeknek az ára.

    mert mondom, hogy alig látok hirdetéseket az oldalaikon.
  • Tyler1
    #392
    próbáltam azzal is, de ott meg feltöltés közben elszáll az oldal :S
  • jhetedikj
    #391
    az oldalon megjelenő hirdetések után, kb. úgy mint a google

    meg ha minden igaz, amikor belekezdett kapott valami támogatást is egy vállalkozótól,amit elfelejtett visszafizetni mert valami olyasmit írtak, hogy ez a vállalkozó most beperelte őt emiatt, de az a pénz semmi volt ahhoz képest amit most keres
  • Orionk
    #390
    Sziasztok !

    Én egyszerűen azt nem értem, hogy miből kapja a pénzt a facebook?
    Miből jön be neki a pénz?, miből tartja fenn magát?

    Mark Zuckerberg kitalálta az oldalt, amikor egyetemista volt. Ez szép és jó, de nem értem, hogy miből gazdagodott meg? miből jött neki a pénz?
    mert már milliomos, ha nem milliárdos.

    mit tudtok ezekről a dolgokról?

    köszi
    üdv.,
  • jhetedikj
    #389
    van olyan, hogy fényképek feltöltése, és amikor ott látod, hogy ki tudod választani a képeket mellette van a "Próbáld az egyszerű feltöltést!" szöveg, próbáld meg ott
  • Tyler1
    #388
    fényképet csak nekem nem enged feltölteni? állandóan lefagy közben.
  • berto17
    #387
    Régen találtam egy Fórumot a FAcen, most seholse találom pedig magyar nyelvű volt, valaki?
  • Benny04
    #386
    képzeld el, hogy úgy írtam be -.-
  • LoSA
    #385
    Közben megtaláltam, köszi!

    http://drinfo.hu/hirek/hirtallozo/98/11387-i-like-it-facebook-es-a-mellrak-elleni-kampany
  • Cat 02 #384
    http://newsfeed.time.com/2010/10/05/breast-cancer-awareness-i-like-it-on-my-status-update/
  • LoSA
    #383
    Nem tudjátok, hogy... Mi ez a "I like it on my...." Mi ez a hülyeség? Egyre több ismerősöm írta ki... :)
  • tigeroo
    #382
    ja közben megnéztem csak nem írta ki pirossal hogy van új "függőség"
  • Cat 02 #381
    0.facebook.com ot kell beírni és jó lesz az
  • akyyy
    #380
    nekem akkor kiirja hogy kapcsolodási hiba. igaz régi samsung telon:D meg ma felmnetem 1510-ftal iwiwre, bejelentkeztem, megnéztem mennyit vett le, hát maradt 1140 ft :S
  • jhetedikj
    #379
    nekem sok ismerősöm úgy facebookozik telefonról úgy, hogy nincs egy vasuk sem
  • jhetedikj
    #378
    ott van bal fent a FACEBOOK felirat mellett két emberszerűség arra katt és ott tudod megnézni kik jelöltek be és tudod visszaigazolni őket

    azt hogy kiírja a párod nevét így tudod beállítani

    Adatlap/adatok->szerkeszt/kapcsolatok/családi állapot és kiválasztod a nevét a listából

    remélem tudtam segíteni
  • Benny04
    #377
    az egy nagy faszság, én egyszer felmentem, és levett 300 forintot -.-
    csak azoknak nem veszi a pénzt, akiknek nincs pénz a kártyájukon
  • tigeroo
    #376
    hogylehet a kurva magyar facebookon visszaigazolni a kapcsolatot?
    hogy meg legyen nevezve a párom... sehol se találom, pedig bejelölt (és ezért énse tudom beírni őt mert kiíra hogy várakozó kapcsolati címke vár az oldalamon)
  • Theine
    #375
    csalás
  • Theine
    #374
    Mindegy, elkezdtem keresgélni 30-as mobillal rendelkező ismerőst de még nem jártam sikerrel. Legjobb barátnőm nem meri kiadni a számát mert fél hogy ez valami család, egy másik ismerősöm számát meg nem fogadta el a rendszer mert az illető ezzel a telcsiszámmal van beregelve a Facebook-ra.
  • Theine
    #373
    Pech.
  • jhetedikj
    #372
    Nekem nem kér semmilyen telefonszámot. Nem tudom, hogy nálad akkor miért.
  • Theine
    #371
    Amúgy azt hallottam hogy a T-Mobile hálózatából ingyen lehet Facebook-ozni, lehet hogy van valami összefüggés. Ettől persze nem oldódik meg a gondom.
  • Theine
    #370
    A gépemről, nem használok mobilinternetet.
  • jhetedikj
    #369
    Most telefonról nem tudsz bejelentkezni, vagy a gépedről?
  • Theine
    #368
    Íme a probléma képekkel illusztrálva
  • Theine
    #367
    Hétvége óta nem tudok bejelentkezni a Facebook-ra mert van egy új szabály, biztonsági okokból meg kell adni a telefonszámunkat, kapunk rá SMS-ben egy ellenőrző kódot amit be kell írni a megfelelő mezőbe és a továbbiakban zökkenőmentesen használhatjuk a Facebook-ot. Megadtam a magam és párom mobilszámát de állandóan sikertelen volt az ellenőrzés. Sok kísérlet után beleolvastam a szabályzatba és kiderült hogy a rendszer 30-as mobilt fogad el... Ez elég nagy szemétség, már kibosszankodtam magam. Amúgy sok Facebook-os felhasználó jelezte ezt a problémát, csomóan szívtak miatta.

  • Blekk Síp
    #366
    AAaaahHhaaa, köszi! (=
  • chhaya #365
    A megjelölést törölheted, és akkor a képet sem fogja megjeleníteni a tieid közt
  • Blekk Síp
    #364
    A fényképeim között nem lehet törölni azokat amiken mások által vagyok megjelölve szereplőként?
  • jhetedikj
    #363
    de egyszer bejön, máskor meg tölt fél órát és semmi...áhhh
  • banok
    #362
    mostanában van úgy, hogy túlterheltek.
  • jhetedikj
    #361
    nekem is ez van, most is:S