3646
www.facebook.com
  • tigeroo
    #440
    utálom hogy egyesek kiírják hogy "jaj ezt de elszúrtam:(" meg "ideges vagyok:@"

    rákérdeznek üzifalon hogy mi a baj "smmi semmi/majd msnen" pff...

    faszom a sok képmutatásba :D
  • matecsavo
    #439
    sziasztok facebokkon hol lehet megnézni h kit jelöltem be?
  • Cat 02 #438
    Ne lépj be más mobiljáról, lol
  • jhetedikj
    #437
    ha valaki a telefonról belépett facebookra, egy kis trükkel vissza lehet keresni a jelszavát, legalábbis az én mobilomon(Nokia 2700 classic) ezt meg tudom csinálni :)
  • tigeroo
    #436
    facebookon vannak ilyen supermarios meg mittomén milyen NES alkalmazások...kérdés: RPG van-e? zelda, final fantasy, diablo vagy valami hasonló

    más: az appokat most hol lehet törölgetni?
  • tigeroo
    #435
    XD
  • akyyy
    #434
    ird le ide
  • jhetedikj
    #433
    találtam egy biztonsági hibát, a facebook mobilos oldalán, hol tudom ezt bejelenteni?
  • tigeroo
    #432
    jah, a like, comment stb. rész meg világosabb kék lett.... :@

    had vakuljunk
  • jhetedikj
    #431
    Facebook az új vadnyugat.
  • HöfEE
    #430
    Az üzenőfalon kisebbre állították a betűtípust, valamint a színe is fekete lett (eddig nagyon sötét szürke volt) elég ótvarul néz ki.
  • Tyler1
    #429
    kicsit bugos a chat is, annak ellenére, h nem vagyok bejelentkezve soha, néha mutatja pár másodpercre, h kik vannak fenn.
  • RS
    #428
    Gyerekjáték belépni mások Facebookjára
  • Tyler1
    #427
    pár nap? hát nekem már heteknél jár ez az állapot, viszont emailen keresztül legalább a képet tudok feltölteni.
  • HappyHunter
    #426
    Örök hála :D
  • HappyHunter
    #425
    Pár hónapja nekem is ezt csinálta, pár napon belül megjavult.
  • Tyler1
    #424
    nekem csak egyszerűen leáll az oldal, vagy tölt egy 5 percet aztán kiír vmi hibaüzenetet. de ez nem csak profiloknál van, hanem majdnem mindennél. fényképeket nem tudok feltölteni, ha vki ír egy kommentet, nem jeleníti meg vagy csak x nap után, stb...
    kibaszott instabil, szar, bétának is megalázó oldal ez, csak felidegesíti az embert komolyan mondom. és ebből lett milliárdos pár egyetemista kocka...nevetséges.
  • HöfEE
    #423
    Akárhányszor meg akarom nézni valaki profilját kidob a rendszer és újra be kell jelentkeznem, ami marha idegesítő, nálatok is ez van?
  • precision
    #422
    értem, köszi szépen
  • tigeroo
    #421
    ez az új chat buddy fül de idegesítő lett :S
  • Tigristank
    #420
    Ha van 1 kis nyíl előtte, akkor az azt jelenti, hogy a tiéd volt az utolsó üzenet abban a blokkban. Továbbá, szerintem nem lehet megnézni, hogy elolvasták-e a levelet.
  • precision
    #419
    vhogy lehet azt látni vagy jelzi valahogy a facebook ha elolvassa valaki az levelet amit küldtem neki?
    ill. nézem a kimenő leveleimet, és némelyik előtt van egy kis szürke nyíl, némelyik előtt nem... először arra gondoltam, hogy olyan üzenetek mellett van amire válaszoltak... de nem, mert olyan mellé is odateszi, amire még nem írtak vissza

    hm?
  • chhaya #418
    Ez..

    Ha szerelmes vagy ird ki, hogy PÁRIZS
    Ha szingli, ird ki hogy NEW YORK,
    Ha van baratod ird ki, hogy LONDON,
    Ha boldogtalanul vagy viszonzaltanul vagy szerelmes ird ki hogy FRANCIA!
    Küld el ezt minden lány ismerősödnek ,de FIUKNAK NE
    Ez azért van, hogy kicsit összezavarjuk a fiukat! :P
  • Benny04
    #417
    lájk :D
  • smith09 #416
    Nekem nem tetszik. :)
    Töröltem magam !
  • jhetedikj
    #415
    figyelek:P

    amúgy nekem tetszenek ezek a dolgok, én ezért nem törölném magam
  • espfan
    #414
    Igen, URL bruttósítva:
    http://mandiner.blog.hu/2010/08/18/a_kulturalt_facebook_felhasznalo_18_pontja
  • espfan
    #413
    Nem tudom, hogy volt-e már, én csak most találkoztam ezzel, némelyik pont szar, némelyiken meg szarrá röhögtem magam:

    A kulturált Facebook-felhasználó 18 pontja
    http://mandiner.blog.hu/2010/08/18/a_kulturalt_facebook_felhasznalo_18_pontja
  • smith09 #412
    Persze - persze igazad van és tudom h van ez a funkció de mikor mondjuk van 50 ismerősöm kb. akikkel akár még tartom is a kapcsolatot mert ismerem őket, de naponta jelenik meg kb 4 -5 új arc aki bejelöl közben meg életemben nem beszélt velem, de már látott mondjuk a Spárban :-) egyiket sem jelölöm vissza és csak gyűlnek - gyűlnek és semmi értelmét nem látod az egésznek.
  • precision
    #411
    emiatt kár volt magad törölni, hisz lehet blokkolni dolgokat, és akkor nem jelenik meg nálad :)
  • smith09 #410
    Na ! :-) Megjegyezted ?

    Igen, az információ hatalom. Csak tudod mikor egy oldalon keresztül azt látod h az egyik barátod kedveli a másik állapotát illetve kedveli a fényképét meg hozzászólt a 48. ként egy eseményhez, abban már semmi jót nem látok.
  • jhetedikj
    #409
    pedig egy rendőr már csak hivatásból is sok információt szerezhet onnan, ki tudja mikor lehet rá szükség :)
  • smith09 #408
    Nekem tetszett a facebook , egész addig amíg nem jött a sok - sok hozzászólás meg üzenet, beszéljék meg privátban nem kell arról az egész világot értesíteni.Illetve feleslegesnek tartom azt teljesen ismeretlen emberekkel közölni ki melyik képet kedveli meg hogy szívet küld a másikat. Töröltem magam 2 hónap után, nem hiányzik, helyette sok más hasznos dolgot csinálok.
  • HappyHunter
    #407
    előbb I like it on the...
    ma meg már mindenkinek London Párizs stb van a státuszába írva :D
    MIEZ? :D
  • Kiado
    #406
    Bizony úgy működik, hogy fizetnek a google-nak és ezért kiemelik őket, mindenki aki rákattint az ő hírdetésükre akkor levon 1-et.
    Te nem tudod, hogy mások mennyit fizettek be, ha pl. valaki 51 kattintásnyit és te meg 50-et, akkor csak 2. helyre fogsz kerülni.
  • Cat 02 #405
    Írd be, hogy Taxi. Nekem pl bejön 3 szponzoráld hirdetés kiemelve az elején. + jobb oldalt is tele van.
    Amit te írsz az más, a kiegészítés nem hiszem, hogy az alapján történne, max a keresési előzményeid alapján rakja sorrendbe (vagy abc :D)
  • Orionk
    #404
    Ha elkezdek begépelni valamit google-ba, akkor nem azért ugrik előre a keresési listában valami, mert fizettek a google-nak.

    Ha elkezdem begépelni, hogy magyarország, és még csak a magyar-t írtam be, akkor a lista elején meg fog jelenni magyarország. Nem hiszem, hogy azért jelenne meg, mert Magyarország ezért fizetett volna a google-nak.

    Majd éppen az a kormány bánata, hogy a google nak fizessen, hogy a találatok elején legyenek. :)
  • jhetedikj
    #403
    azt az opciót én is kerestem pár napja, de számomra is rejtély
  • tommygear
    #402
    és esetleg azt tudod, hogy a bejelölt ismerősöket hol lehet megnézni akik még nem igazoltak eddig vissza? mert eddig is látszott ez de most már nem
  • tommygear
    #401
    megvan köszi