3646
www.facebook.com
  • precision
    #480
    ezt ki lehet egészíteni azzal, hogy csak 1 ismerősöd legyen, és a nap végén mikor felteszed magadban a kérdést, hogy ki nézte meg az adatlapom, akkor nem kell túl sokat gondolkodnod :P

    btw, mit érdekel engem h ki nézett... egyik normális socialnetworkön se lehet látni, mert nincs értelme ennek a funkciónak
  • TommyC
    #479
    XDDDDD
  • jhetedikj
    #478
    igen
    be kell állítanod, hogy csak az ismerőseid nézhessék meg a rólad szóló információkat és utána mindenkit egyesével végigkérdezel minden nap, hogy megnézte-e az adatlapod aznap
  • precision
    #477
    nem
  • orangutan
    #476
    meg tudom valahogyan nézni facebookon, hogy ki nézi meg az adatlapomat, és vagy a képeimet?
  • Tyler1
    #475
    nekem inkább ez

    "Ha 18 év feletti nő/lány vagy, november 18-től 21-ig cseréld le a facebook-os profilképedet a kedvenc egész alakos meztelen képedre, és bíztasd erre barátnőidet is! Cél: ne legyenek ruhás csajok a facebook-on, csak meztelenek, Vasárnapig!"
  • TommyC
    #474
    nekem nem :/
  • chhaya #473
    a fészbuk istenei gyűlölik
  • Cat 02 #472
    Valami probléma van a gépeddel, böngésződdel, neteddel, valamiddel :D
  • Peetboy
    #471
    Sikerült regelni, de képet nem tölti fel. És ismerősöket se talál meg a kereső.
  • tigeroo
    #470
    első ilyen "megmozdulás" ami tetszik
  • Cat 02 #469
    Jah, támad :D
  • tigeroo
    #468
    November14-től17-ig cseréld le a facebook-os profilképedet a kedvenc gyerekkorirajzfilmhősödre és biztasd erre a többieket is! Cél: ne legyenek emberiarcok Facebook-on, csak a gyermekkor emlékei szerdáig!:)Mert gyerekneklenni jó :)
  • precision
    #467
    #463, #464: késő, már töröltem az accot :D meghát nem is létező mailcím, szal aktiválni se tudtam :D
  • precision
    #466
    kész a reg, ment vissza msg az info -val :)
  • Peetboy
    #465
    Írtam privit. Nálam a zöld Reg gomb után nem megy tovább.
  • Cat 02 #464
    Én is
    Esetleg ajánlom jóbarátom Véletlen Arcot is. Random-ot nem fogadja el névnek :D:D:D:D
  • akyyy
    #463
    bejelöltelek ismerősnek
  • precision
    #462
    szal, ha gondolod, küldd el privátban a neved/születési dátumod/mailcímed és én kitöltöm neked a reget, iskolát ilyesmit nem írok be, azt majd te később
    írj egy jelszót is amit majd később megváltoztatsz

    mert másképp nem tudok/tudunk segíteni
  • precision
    #461
    próbaként megpróbáltam regelni, persze kamu adatokkal/mailcímmel:



    aztán:



    majd egy-két kérdés/adat megadása után:

  • precision
    #460
    gmailt próbáltad már? mer asszem az volt az első amit ajánlottam/tunk neked :)
    felejtsd el a fos magyar szolgáltatókat :)
  • Peetboy
    #459
    Mindenki ezt mondja ilyen nincs, pedig van. Freemail, citromail, 10 Minute mail-el sem engedi, A nevem ékezettel, vagy anélkül, rövid vagy hosszú jelszóval sem. Szül. dátum is van. A töltés csík megy és semmi nem történik.
  • precision
    #458
    ahh...

    add meg a mailcímed vagy mittudomén oszt regelek én neked

    mert ilyen nincs, hogy más gépen meg más email címmel sem megy... vmit elnézel vagy ilyesmi
  • Cat 02 #457
    Valami biztos kell neki, ha a regisztrációra kattolsz :D
  • Peetboy
    #456
    Semmit nem ír ki.
  • Cat 02 #455
    Mit ír?
  • Peetboy
    #454
    MIÉRT NEM ENGED REGISZTRÁLNI MÉG MINDIG??? Próbáltam több e-mail cimmel, másik gépen, másik helyen is, mégsem engedi.
  • zotja22
    #453
    úgy csináltam,de még mindig küldi :)
  • Cat 02 #452
    #449 ;D
  • zotja22
    #451
    Hali. Hogy lehet kikapcsolni azt,hogy emailre ne küldjék
    a kép hozzászólásokat.,meg egyéb más értesítéseket. ??
  • Petike125
    #450
    Megvan köszi! :)
  • Cat 02 #449
    Account / Account Settings / Notifications
    Itt emailt lehet kivenni, amit te szeretnél azt szerintem nem lehet
  • Cat 02 #448
    Account / Privacy Settings / Block Lists
  • Petike125
    #447
    A facebookon letiltott ismerősök listáját meg lehet valahogy nézni?
    fel lehet oldani a letiltásukat valahogy?
  • matyi0323
    #446
    Valahogy ki lehet kapcsolni az értesítést, hogy ne világítson 2 másodpercenként, például ha megjelölnek egy képen és utána írnak 70000000000 hsz-t?
    Vagy úgy az egész villogós-jelző rendzsert?
  • jhetedikj
    #445
    nekem is azt írtak ki ma, de én pont meg akartam változtatni így jól jött mert megadtam az új címet, a megerősítéssel nem volt gond, de az új e-mail címmel fél órát kellett várnom mire beengedett, addig nem fogadta el...
  • TommyC
    #444
    én meg folyton azt látom h "Kicsi garázs, kicsi kocsi" ... ?
  • Gilmour
    #443
    Nekem is ez a problémám. Lehet hiba van a rendszerükben.
  • toysoldier
    #442
    hali

    az miért van, hogy azt írja a fészbuk, hogy lejárt az email címem és erősítsem meg? ha meg nagy nehezen elküldi a megerősítő emailt akkor meg azt írja hogy a link helytelen
  • tigeroo
    #441
    Még mindig szeretem, ha ismeretlenül hívogatnak:)



    ez micsoda? lányok írják ki újabban.