3646
www.facebook.com
  • ZilogR
    #560
    A Facebook filmről vélemény? Visszaolvasok itt, hátha írt már róla valaki...
  • precision
    #559
    első nemtom miért fontos amúgy, de tény hogy nem lehet megnézni
    a mikor léptem be tényleg értelmetlen szerintem :D
    új profilban bal oldalt infó "fül" -nél láthatsz mindent amit lájkolt, egy helyen összegyűjtve, kategóriákra bontva
  • Cat 02 #558
    Blokkold, majd unblokkold és nem lesz bejelölve :p
  • tommygear
    #557
    nem tudod megnézni kit jelöltél be, mikor léptél be, az új profil óta nem találom más milyen oldalakt lájkolt, meg még rengeteg ilyen apróság amit 5 perc lenne beiktatni
  • precision
    #556
    pl?
  • tommygear
    #555
    de olyan alapvető dolgok nincsenek ezen az oldalon, azokat is kéne már pótolni
  • precision
    #554
    nekem az új youtube is jobban tetszik mint a régi
    ez egyénfüggő persze, szubjektív dolog... és fejlesztő legyen a talpán az, aki úgy tud fejleszteni hogy minden ember tetszését ugyanúgy elnyerje (nem is lehet ilyet amúgy :))
  • precision
    #553
    a facebook.com -on, még mielőtt belépnél, a regisztráció gomb alatt van egy ilyen:

    "Oldal létrehozása közszereplő, együttes vagy vállalkozás számára."

    Itt tudsz ilyesmit csinálni.
  • HöfEE
    #552
    Nem jövünk rá, hogy jó. Pl. youtubenál a legutóbbi nagy frissítés/arculatváltásnál voltam ugyanennyire kiakadva. Megszoktam már az új rendszert de még mindig szarabb mint a régi. A history azóta nem működik rendesen és ahogy elnézem ez nem is lesz megjavítva. PLaylistek átláthatatlanok és nehezen kezelhetőek.A videó kommentek teljesen egybefolytak anno, ezen már kicsit javítottak de még mindig szar. Ja és amikor még csillagokkal lehetett 1-5 között osztályozni egy videót nem kellett az összes videoklipnél a nyomorult justin bieberes hsz-eket olvassam azokról aki dislike-ot nyomott.
    A lényeg az, hogy egyszerűen nem értem miért kell valamit megváltoztatni ami bevált és jól működik? Pláne, úgy hogy rosszabb lesz. Ki van adva a "vezetés" által hogy márpedig Updatelünk és kész?! Tiszta kommunizmus.
  • Rash87
    #551
    Valaki nem tudja,hogy ha létre akarok hozni,egy vállalkozásnak,tegyük fel egy újságnak Facebook oldalt,akkor azt hogyan tehetem meg? Vagy hol írnak erről?
  • precision
    #550
    amúgymeg mindig ez van :) megy a sírás ha változás van, aztán megszokjuk/játok, és rájöttök, hogy jó :) aztán ha megint változás van, vissza fogjátok sírni ezt, amit most fikáztok :D

    amúgy meg ITT lehet átváltani az újra... vissza nem lehet már ezután a régire
    de tökmind1, mert fokozatosan mindenkit átállítanak rá, én már most átváltottam rá, hogy mihamarabb megszokjam

    sok újdonság nincs benne amúgy, nekem tetszik, használhatóbb mint a régi
    ráadásul (mármint akinek ez fontos) folyamatosan jelennek meg rá "témák" így egyedivé varázsolható a profilod (mint myspace -nél)... mondjuk ez engem annyira nem izgat :)
  • precision
    #549
    ez már rég nem működik :)
  • xxdani
    #548
    Vissza lehet állítani az előző stílusú adatlapra mert frissítettem de visszafele nem tudom hogy kell :S
  • HöfEE
    #547
    Egy nagy ló#&!@t! Nem lehet hamarabb megtudni pont hogy nehezebben eddig a profilkép alatt szépen ki voltak írva a fő infók, most az rá kell kattintanom külön.Egyébként meg egy ÓTVAR szar lett ez az új profil egy színes maszlag telebaszva képekkel. Kezd átmenni ez a facebook óvodába komolyan mondom.
  • Cat 02 #546
    Attól még stabil, nem omlik össze. Csak szédül :D
  • Notram
    #545
    A Chat funkció nálam elég sokszor nem tölt be...
    Vagy például mostanában ha valami értesítést kapok (valaki kommentelt, vag ilyenek), akkor azt általában 20-30 perc késéssel kapom meg az FB-n. Ja, és az e-mail címemre is duplikálva jönnek a FB-s üzenetek.
  • Cat 02 #544
    Instabil ? Hol ?
  • Tyler1
    #543
    amúgy vicces, hogy mennyire instabil az oldal, és mégis arra van eszük, h az adatlapot fejlesztgessék...
  • Cat 02 #542
    Adatokat hamarabb meg lehet tudni így az emberről, szal lájk :D
  • tigeroo
    #541
    Bring Back the Old Facebook Profile Layout ezt lájkolni
  • tigeroo
    #540
    fúj de gáz geci
  • chhaya #539
    Legutóbb is ez volt, fokozatosan cserélik le mindenkinél, nemtom milyen logika alapján.
    És nem lehet visszatenni a régit. Bár nekem még az van, ki tudja meddig.
  • Tyler1
    #538
    én azt sem tudom, hol lehet az újra váltani
  • LoSA
    #537
    Azt nem tudom, mert én nem is váltottam át az újra! :)
  • Rehom
    #536
    hogy lehet visszarakni a régit? nagyon rossz ez az új...
  • LoSA
    #535
    Ez FB fejlesztés....
  • akyyy
    #534
    MM????
  • szucsy89
    #533
    mi ez az új profil? facebook fejlesztés vagy valami házi cucc?
  • Cat 02 #532
    Lehet
    http://en.wikipedia.org/wiki/Firesheep
  • precision
    #531
    nem tudjuk és/vagy gmail -t használunk, nem kell még egy mailcím
  • precision
    #530
    én nem tudok róla, hogy kiírja az utsó belépés időpontját
    olyan meg nincs, hogy acctörés, olyan van hogy valaki tudja a jelszavad :) (látta ahogy beírod, kitalálta mert túl könnyű, keyloggerrel ellopta...stb.) de feltörni egy jelszót főleg facebookon nem lenne kevés idő, mivel x hibás jelszó után nemtom mennyi időre letiltja a hozzáférést, szóval a bruteforce jelszótörő programok évekig is futhatnának mire eredményt érnének el
  • Cat 02 #529
    Érdekes ez az új profil
  • REPS0L
    #528
    Meg lehet nézni valahol mikor léptem be utoljára, vagy azt hogy melyik időpontokban léptem be? Valószínű acc törés áldozata lettem
  • tigeroo
    #527
    ja érte...az gáz
  • akyyy
    #526
    de ezt pmbe küldi.
  • tigeroo
    #525
    volt eddig is ilyen


    "awesome video must see" blabla...rákattintasz és küldi mindenkinek az üzifalon....
  • LoSA
    #524
    #517
  • Tyler1
    #523
    aligha hiszem, h a lájkolástól lett vírusos a rendszer
  • bakkerman
    #522
    meg ilyen szarok,hogy ha összejön 5 lájk befestem a hajam...összejön 1 lájk ma kiverem a faszom :)
  • tigeroo
    #521
    ezért nem kell sok hülye lájkolós szöveget + oldalt hozzácsapni magadhoz...kevesebb reklám jön