3646
www.facebook.com
  • tigeroo
    #600
    Másold be ezt az üzenetet az adatlapodra, ha ismersz olyat vagy hallottál olyanról, aki ismer valakit. Ha nem ismersz ilyet, vagy csak hallottál olyanról aki nem ismer senkit, akkor is másold át. És a szíveket. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ NE FELEJTSD EL A KIBASZOTT SZÍVEKET!!! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • tigeroo
    #599
    nem ér e semmit ez az új facebook bazdmeg...

    régebben egyszerűbb volt nemtudom mi a faszomnak bonyolítani
  • tommygear
    #598
    eltűnt nekem a baloldali sávból a csoportok hivatkozás, hogyan lehetne visszavarázsolni?? a rejtettek között nem találom
  • Tyler1
    #597
    vagy 5x töltöttem már fel a képeket, de a méretet mindig elbaszom, és vagy kilóg az indexből, vagy kicsi. feladtam.
  • Cat 02 #596
    Azok az utolsó 5 tagelt kép rólad. Azt nem is tudod.
  • tigeroo
    #595
    ööh és az adatlapnál az információk "prioritását" lehet állítgatni? valamelyiket fel rakni, valamelyiket a lista aljára stb...

    (szeretném ha a bemutatkozásom legfelül lenne, és alatta a többi...)
  • Tyler1
    #594
    egyiket sem találtam meg :)
    mozgatni tudom albumban őket, de adatlapon azt az 5 index képet nem.
  • Cat 02 #593
    Lehet. Van olyasmi, hogy "crop" (angolul). A sorrend meg sima drag&drop
  • Tyler1
    #592
    azt lehet igazítani, h a kép melyik része legyen látható az adatlapon, meg sorba állítani őket?
  • Tyler1
    #591
    jááá, értem :)
  • szucsy89
    #590
    bejelölöd magad a képen...
  • Tyler1
    #589
    "betageled magad"

    azaz?:D
  • Cat 02 #588
    feldarabolod, feltöltöd, és betageled magad. Én havernak írtam ki, hogy PENIS pl :D
  • Tyler1
    #587
    ilyet hogy lehet? :O
  • Cat 02 #586
    Havernak is ilyen van, csak bal oldalt ő, jobb oldalt bnője :)
  • szucsy89
    #585
    ez jó:)
  • Adaaam
    #584


    ötletes..
  • bakkerman
    #583
    szeret lájkolni az biztos...
  • tommygear
    #582
    igen mivel azt meglehet nézni amit éppen likeolt az illető, kiírja üzenőfalra hogy xxx kedveli mercedes és 10 további oldalakat, és itt rá lehet klikkelni a 10 továbbira, de ez még mindig nem az összes barátom ;)
    stílusodon meg változtathatnál, csak annyi volt a kérdés, hogy hol lehet megnézni az összes oldalt
  • jhetedikj
    #581
    szerintem ezt nem tudod itt megcsinálni, mindenképpen vissza kell neki is jelölnie újra
  • tigeroo
    #580
    ha 1 ismerőst töröltem utólag vissza tudom venni úgy hogy ne legyen gáz (ne vegye észre hogy töröltem, mint msnnél?)
  • precision
    #579
    tehát tudod hol találod a régi funkciót az új helyén (raktál róla screenshotot is) és mégis azt mondod, hogy nem lehet megnézni őket :)
    értem :)

    nyilván mi ilyen belső facebookos emberek vagyunk és csak neked csak itt csak most visszaállítjuk a régi fajta kinézetet, azaz "elővarázsoljuk" neked a régi ablakos "likeolt fasságok" oldalt :)
  • Peetboy
    #578
    A t-mobile oldalán írják az Iwiw is ingyen nézhető mobilon. Iwiwen képeket is ingyen lehet nézni?
    Mert nem írja az adatforgalmat csak a facebooknál.
  • tommygear
    #577
    erre gondolok, ezt hogy lehetne elővarázsolni?

  • tommygear
    #576
    jajj ne okoskodjunk már kérlek :) amit oda kitesz az nem minden amit like-olt az illető

    én ezekről beszélek, ezek is bejöttek egy normális átteknithető ablakban a régi profillal most meg egybe vannak hányva azt annyi

  • Cat 02 #575
    He, bejelölöd, aztán ő visszajelöli, nem kell itt email cím
  • tigeroo
    #574
    tesómékat bejelöltem ismerősnek, kapcsolatoknál meg beírtam a nevüket testvérnek...a facebook felajánlotta hogy írjam be az email címüket így kapnak róla értesítést és kapcsolatcímke lesz köztünk...de semmi 2napja küldözgetjük de semmi


    bugos vagy mi?
  • Cat 02 #573
    Nekem pl mobilom nem jeleníti meg a képeket, szal ingyen van. Meg talán a 0.facebook.com le is tiltja a képeket
  • Peetboy
    #572
    Akkor miért mondják rá ingyenes, ha kép nézésért számláz, ez egy átverés. Majd még jobban utána járok ennek, hátha mégis az egész ingyen van. Vagy nézem az egyenleget.
  • Monoton
    #571
    De ha már egy képet megjelenítesz akkor elkezdi számlázni.
  • jhetedikj
    #570
    csak a t-mobile hálozatában a 0.facebook.com címről tudod elérni ingyenesen
  • Peetboy
    #569
    Sziasztok!
    A Facebook-ot mobilról teljesen ingyenesen lehet használni? Adatforgalmi díj és más költségek nélkül?
  • precision
    #568
    mi az hogy nincs benne minden? néha látni is kéne nem csak nézni :)

    pl egyik ismerősömnél:



    alapból 5 -öt mutat kategóriánként (helyspórolás miatt), de ott a gomb
    és voilá:

  • tommygear
    #567
    kategóriákra bontva megvan, de úgy mint régen nem tudom megnézni, hogy kiad egy listát az összesről mint pl a közös ismerősökről
    mert a kategóriákra bontásban nincs benne minden
  • jhetedikj
    #566
    hmm akkor most már lehet én is megnézem

    am visszatértem fb-re:D
  • Monoton
    #565
    Nálam az év filmje, nagyon jó lett.
  • Cat 02 #564
    lol, linket rá :D

    megvan
  • Adaaam
    #563
    ezt ki csinálta? :D
  • toysoldier
    #562
    sztem jó film lett, nekem bejött
  • precision
    #561
    én még nem láttam, annyira nem érdekel :)