3646
www.facebook.com
  • Cat 02 #640
    Végig nézi a falad. Ki írt neked, ki kommentelt a te postjaid alá és kik lájkoltak.
  • jhetedikj
    #639
    átnéztem a szabályzatot de nem találtam semmit google ezt dobta ki:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Facebook_poke

    " Pokes, which allows users to send a virtual -poke- to each other (a notification then tells a user that they have been poked)"

    akkor erre gondolhattak? :)

  • tigeroo
    #638
    most akartam énis berakni

    akkor azért nem bökött vissza az a csaj XD
  • jhetedikj
    #637
    A Facebook hivatalos angol nyelvű szabályzatában ez áll: "A bökés gomb használata diszkrét felkérés szexuális kapcsolatra! A visszabökés a kapcsolat elfogadását jelenti." Mostantól mindenki ennek tudatában bökdössön ;)

    Ez tényleg így van, vagy csak valaki kitalálta?
  • cargame
    #636
    My Top Followers- ez miyen cucc ? Talalomra adja ki a neveket vagy vmi rend szerint?
  • cargame
    #635
    Mostansag latom azt az izet ahol reklamozzak h ezt meg ezt csinaljam es akkor lesz egy olyan cuccom h latom aki megnezte az adatlapomat. Ezt vki vegigcsinalta inne? Valos dolog vagy kamu az egesz ?
  • banok
    #634
    engem az elmúlt 2 napban 3 ember hívott meg ebbe a CityVille-os izébe.
  • bakkerman
    #633
    én is kapom a cityville-s baromságokat,meg hogy XY naponta küld nekem egy "csupasz punci"-t,kis képpel együtt...illedelmesen kiírja nekem a face,hogy "KÜLDJ TE IS PUNCIT BARÁTODNAK" omg...színvonal
  • Cat 02 #632
    Hagyd figyelmen kívül. Nekem van 100 :D
  • akyyy
    #631
    értesitéseknél nem lehet kikapcsolni a farmville-t meg egyéb alkalmazásokat?
    tegye be az ajánékok vagy felkérések közé, de onnan takarodjon.
  • Cat 02 #630
    http://www.chris.com/ascii/
    Bal oldalt válaszd ki, hogy 'holiday'
  • xBobtailx
    #629
    sziasztok!
    nem tudtok véletlenül olyan oldalt, vagy Ti magatok bemásolni ide olyan üzenőfal bejegyzéseket, amik karácsonyi köszöntők, de szimbólumokkal van kirakva, és egy karácsonyi képet ábrázolnak?!

    mint pl.:
  • crater
    #628
    itt tudod
  • Orionk
    #627
    HEllo !

    Facebook-ról lehet törölni saját magadat?, úgy mint pl. az iwiw-en határozottan le tudod törölni a profilod.

    Persze lehet, hogy attól ők még tárolják adatbázisban, de te nem tudsz többet belépni, és nem találnak meg mások.

    köszi
  • amilo123
    #626
    Sziasztok http://tinyurl.com/2fbtbgj dobnátok rá egy like-ot köszi előre is!

    Boldog Karácsonyt!
  • tigeroo
    #625
    én örülnék ha megint lenne vmi hasonló :)
  • tommygear
    #624
    magyar 96%
  • Cat 02 #623
    wtf, angol a fáccséd és csak 96 % ? vagy a chatpartner magyar szó lenne ? :D
  • tommygear
    #622
  • AntiHero 2010
    #621
    mer az mit zavar téged?:)
  • tommygear
    #620
    ezt a földgömböt el lehet takarítani valahogy??

  • TommyC
    #619
    amúgy erre a rajzfilmes dologra visszatérve, nekem az tűnt fel, hogy a legtöbb ember mennyire hasonlít arra a karakterre, akit kirakott ... talán ez nem tudatosodik a legtöbb emberbe, de mostantól what has been seen, cannot be unseen :D
  • Megtörhetetlen
    #618
    legkeményebb, valaki lelopta a facebook forrását megvette a facbook.com domaint és feltöltötte na most ha megadod a jelszavad meg a belépési azonosítod egy az egyben megadod nekik az adatlapodat :D
    Vicces és olyan komoly lett hogy még figyeltek a szabályzat meg a feltételeket is lemásolták, ma néztem hogy ma már automatikusan átirányít mindenkit a facebookra :)
  • bakkerman
    #617
    aztabüdös :DDDDD
  • DaemoonHunter
    #616
    "küldj egy számot levélben...kiírom az üzifalamra a véleményem rólad óhh lávcsii :D
    ne is lájkold legyen ez a mi kis titkunk."

  • bakkerman
    #615
    mi ez a szám kiírós szarság?? csak látok egy számot,utána meg ilyen jellemzéseket...lemaradtam valamiről??? haverok is tolják,azt se tom mivan
  • precision
    #614
    az csak egy alkalmazás volt, valszeg törölték/letiltották/mittudomén hova lett
    a lényeg hogy nem gyári facebook tartozék, szerencsére

    ha nem érdekel valami, nem kell megnyomni a like -ot, ha mindenképpen kikívánkozik belőled a vélemény, akkor írj egy hozzászólást inkább

    felesleges és primitív ez a "leszarom" gomb énszerintem
  • matyi0323
    #613
    Hali.
    Eddig volt olyan gomb ( legalább is nekem, gondolom itt is volt valakiknek ), hogy "leszarom", mától ezt nem látom..
    esetleg valami ötlet? hova lett?:D lesz-e még újra?:D
  • kastil
    #612
    Nincs tiltva, és Ievel is hol működik hol nem :(
  • Cat 02 #611
    Elérhető az oldal https:// el is.
  • Cat 02 #610
    Elvileg az "kiegészítő" nézd meg nem tiltottad-e le véletlen.
  • AntiHero 2010
    #609
    Enter ha nyomsz akkor sincs?

    Vagy használja linkeléshez másik böngészőt.
  • kastil
    #608
    ja, legujabb operát használom
  • kastil
    #607
    hali! nem tudjátok hogy miért nincs preview a youtubeos megosztásaimra? csak a kurva linket teszi ki..
  • HöfEE
    #606
    Hát látom megújították a képnézegetést is. Újabb remekmű....
  • Adaaam
    #605
    itt meg a videó
  • Adaaam
    #604
    miért lenne az? szerintem ő az, csak kár hogy ismerősöknek van engedélyezve az üzenőfala
  • akyyy
    #603
    fake
  • Adaaam
    #602
  • jhetedikj
    #601
    :DDD