36
Saját Blog oldalak
  • Nariusz
    #36
    nem rég indítottam
  • Tomászító
    #35
    én is csináltam kivácsi leszek mekkora érdeklődés lesz ennyi konkurens mellet

    ez itten:D
  • soma22
    #34
    blogom
  • Strici Frici
    #33
    http://ozlab.blog.hu/
  • extramagascsaj
    #32
    én is nemrég kezdtem
    ez volna az :)
  • kraawz
    #31
    tetszetős :)
  • Blasta
    #30
    Fotóblogom
  • damondesign
    #29
    Saját blog
    most kezdtem :)
  • kraawz
    #28
    ..
  • kraawz
    #27
    köszönjük,#1,py
  • Gladiator
    #26
    van már ilyen topik
  • TothLaci
    #25
    CsodaBlogár weboldala, csak nem frissíti, mert nem élteti semmi.
  • Hedgehunter #24
    Ird le Ms Word-be es olvasgasd....
  • soma22
    #23
    ehh, még nem láttalak SG-n hozzászólni:D

    drom beszt
  • cSuwwi
    #22
    minek saját szerver egy bloghoz?

    csomó blogszolgáltató van (freeblog, blogter, blog.hu, ...), kész megoldás, csak párat kattintasz és írhatod

    vagy

    tucatnyi tárhelyszolgáltató van, ha van pénzed a "hobbidra" fizetsz a jobb szolgáltatásért, ha nincs, akkor ingyenesre feldobod, ha "trendy" akarsz lenni 3-4 rugóért 2 évre regisztrálsz egy .hu domaint, feldobsz valami ingyenes blogmotort (vagy csinálsz magadnak, nem nagy szám), szedsz hozzá vmi skint vagy ha megy a css akkor csinálsz és kész. nem a dizájntól függ, hogy sikeres lesz-e egy blog, hanem a témájától. a specifikus (csak egy témáról szóló) blogokkal hamarabb be lehet futni, mert lássuk be, a kutyát se érdekli, hogy tegnap reggel mekkorát szartál (van aki ezt is lebloggolja :DD), ha jó témákról írsz és gyakran, lesz látogatottság ... so happy.

    sokan feladják pár hét után, mert senki se kommenteli az írásaikat, holott nem azonnal jelennek meg a keresőkben, a jó munkához idő kell (meg a személyes blog amúgyis egy napló, nem a kommentekért kell blogolni)

    én írtam egyet magamnak, fogjuk rá, hogy van látogatottsága is, de nem a kommentekért írok bele (igaz nem saját, hanem közös). az aláírásomban van a címe.
  • Csesza
    #21
    :DDDDDDDDDDDDddddddddddddddd
  • soma22
    #20
    ingyenes tárhelyszolg-e107-egy kis css, vagy csak sima bannercsere egy megtetsző theme-ben és kész is. aztán ami csak szem szájnak igénye bővitheted.nekem lassan 2. éve válik be ez a rendszer, és több(általad is látogatott oldalon) használom az e107et.

    ha segítség kell fordulhatsz hozzám:)
  • Ben C
    #19
    szerintem ez egyenes út a keményblogokhoz
  • Dragooon #18
    4 büntipont után tovább folytatod a (rejtett) elköszöngetéseidet? -.-
  • Takezó
    #17
    nekem eddig nagy problémám módosítgatással nem volt freeblogon, ha értesz picit html-hez, css-hez, akkor nem para.
    takezo.freeblog.hu
  • ForzaInter
    #16
    köszönjük értelmes hozzászólásodat, #4 nekedis:d
  • Legend Killer
    #15
  • CzGobe
    #14
    Volt osztálytársam blogja Izlandról, mert h ott él már :) From Iceland with Love (magyar) Ha a téma még nem is érdekel, szerintem akkor is érdemes megnézni, már csak a képek miatt is :P
  • karajjj
    #13
    a Fishblog se rossz... meg úgy változtatod ahogy akarod és elég egyszerű is kezelni, csak még nem tökéletes és sok a hiba benne :S
  • HiPPoNaX
    #12
    Wordpress mellett jo alternativa lehet meg a Serendipity is, igaz kevesbe elterjedt es kevesbe sokretu, azonban akinek csak a blogolas fontos nehany alapveto pluginnel, az azzal is megtalalhatja a szamitasat (nekem pl. jobban kezreesik, mivel egyszerubb es nincs szuksegem a Wordpress plusz szolgaltatasaira)
  • Fabio Capello
    #11
    De perse még mindig megcsinálhatod egy saját oldalban, elég hozzá egy css vagy egy nuke alap (netalántán saját dizájn), a többi meg csak író és alkotókedv kérdése :) Így teljesen egyedi blogot kreálhatsz magadnak
  • Mike94
    #10
    ok ti biztos tudjátok én ehhez nem értek :D
    Akoska keresel vmi jávaszkriptet azt beteszed (gondolom :D)
  • akyyy
    #9
    wordpress nagyjó, ingyenes tárhelyekre is fel lehet tenni kb ugymint egy phpnuke motort. persze jobb egy saját szerver, de akinek nincs pénzre rá, stb:)

    illetve exttrának van blog szolgáltatása ami szintén ezt használja, de sajnos még beta, és nem nagyon frissítik, ami elég nagy hátrány.
  • kraawz
    #8
    milyen plug-ineket szoktak használni?

    zenelejátszó .. óra.. naptár.. ? :)
  • modellmaker
    #7
    Erről nem is beszélve. :)
  • Timbo
    #6
    Elsőre kicsit bonyolultnak tűnik (legalább is nekem :P ) de úgy tűnik megéri :P
  • Bercy #5
    És ugyebár skinek, plug-in-ek ezrei várnnak a neten teljesen ingyen.
    Szóval ez lesz a legjobb választás ;)
  • Rusnyi
    #4
  • modellmaker
    #3
    Wordpress. Free blogmotor. Azt csinálsz vele amit akarsz. Saját design saját CSS-el.
  • Fabio Capello
    #2
    CanalBlog (francia)
    ide saját bannert tudsz betenni ha jól rémlik rég olvastam már :)
  • kraawz
    #1
    Aki jártas a témában,mindenki egyetért velem,hogy a blogolás manapság tényleg felkapott lett. Magyarországon is egyre jobban elterjedt,de még meg sem közelítjük a többi ország,mint pl. Franciao. szintjét.

    A topik azért jött létre,hogy különböző blog oldalakat tudjunk mutatni egymásnak,vagy akár a sajátunkat olvasásra ajánlani. Én is most kezdtem el oldalt keresni,de egyelőre nem találok olyan igényes blogot (magyar,angol),amit saját ízlés szerint tudnék alakítani.Van ilyen?

    a kereső talált egy 3 éves topikot,de amint beleolvastam,az különböző blogokról szól,amit olvasnak és megvitatják,nem SAJÁT !