39
  • cicai
    #39
    nekem ez csak felbaszná az agyvizem
  • RAZOR27
    #38
    Ez azért sztem jobb, mint a csirketáncoltatás.
  • Palinko
    #37
    National geographicon láttam. az a lényeg volt egy mellény amiben elhelyezett olyan stimuláló cuccokat ha engem kérdezel valami vibrátorból szedhetyte ki és beletette a mellénybe a srác majd ráadta a csirkére. a géphez kötött egy csirke játékot ami úgy forgott meg úgy mozgott mint a rendes csirke aki be volt kamerázva, szóval az eszköz követte a csirke mozgását év voltak rajta érzékelők amit ha megérintett rezgett a csirkének is :DDD nagyon lol volt
  • akyyy
    #36
    hol van ez??
  • Csirke4
    #35
    Nekem tetszik ez a csirke simogatás.
  • Palinko
    #34
    Meg azért a fehérre festett háttér is kell
  • kraawz
    #33
    jólnézki,kellemes,okos,de haszontalan

    ultrakockáknak van ez már kitalálva. Mint kb a gamer kesztyű és társai.
  • Hakan
    #32
    Most még azt nézem hogy a 45 364 Ft os mit tud

    Nekem is nagyon :))
  • RAZOR27
    #31
    Bocsi a sok videóért, de annyira tetszenek, hogy nemtudom megálni, hogy be ne linkeljem :D
    Itt egy Mass Effect-es, még nem játszottam vele, valszeg nemis fogok, csak a fények miatt mutatom XD
  • Hakan
    #30
    ja ja
  • RAZOR27
    #29
    Ha jól számolom kereken 100.000 forint a legjobb csomag, a prémium kit.
  • Hakan
    #28
    Ezt nézdmeg
  • Hakan
    #27
    igen ott néztem
  • Zomil
    #26
    de fps-ben tuti hangulatos, viszont engem lehet zavarna egy idö után vmi stratégiai játékban:S
    bár elég lenne a led is számomra, mivel nekem hangfalam sincs, csak 5.1-es fülest használok :D
  • RAZOR27
    #25
    Pixmania?
    Én ott találtam, de nem linkelem be megint.(#10)

    Mondjuk egész olcsó, sztem.
  • Hakan
    #24
    PHILIPS Kit Starter amBX Központi Egység + 2 Műhold 45 364 Ft* ÁFÁ-val
    És 16 millió szint ad ki:))
  • RAZOR27
    #23
    Szívesen lecsekkolnám valamieket :D
  • Hakan
    #22


    Fú de komoly :))
  • Hakan
    #21
    Na az Age of Empires III kell hogy támogatja nagyon az kise maradhatott volna :)
  • Hakan
    #20
    Na most már meg van mire kell spórolni :D
  • RAZOR27
    #19
    Hírmorzsa!

    "az Ubisoft, a francia kiadó tegnap bejelentette: a Brothers in Arms Hell's Highway, valamint a Far Cry második része is támogatni fogja ezt a speciális kiegészítőcsomagot, de az Ubi régebbi, illetve újabb (bejelentés alatt álló, vagy még odáig el sem jutó) cuccai is patchekkel lesznek ellátva (többek között a Far Cry(#11), a Dark Messiah of Might and Magic, a CSI-széria, a HoMM V, vagy épp a Tom Clancy címek is)"

    A Far cry2-re alapból kíváncsi vagyok ,de így, hogy az amBX is támogatja hajajj XD
  • RAZOR27
    #18
    csövi :)
  • Hakan
    #17
    A ez király cuc szasz Razor :)
  • RAZOR27
    #16
    Az talán azért van, mert (mint említettem) az nem játék közbe volt hanem videónézés közben, a Far Cry-osnál már annyira nem késik, de szerintem nem vészes.
  • bardocz
    #15
    először látom krájzisz menüjét,és utoljára:D
    amúgy nagyon durva ez a cuccos,sajna nálam nem férne el:D nagyon komoly ahogy a fények változnak,meg a ventilátor is durva lehet:) bár mintha krájzisz alatt a fények késtek volna picit,nem?
  • Sada01
    #14
    Igen far cry
  • RAZOR27
    #13
    Meg egyébként az videó (nem élő játék) volt, arra másképp reagál, a 2. videóban már olyan színű amit "látsz": zöld fű, kék ég.
  • Sada01
    #12
    Olyan színre állítod amilyenre akarod és az csak dizány :)
  • RAZOR27
    #11
    Nem, ez egy rossz példavolt, nézd meg ezt!
    ha jól látom far cry

  • RAZOR27
    #10
    Itt röpke 45.000 Ft-ért birtokbavehetjük az alapcsomagot.Nemhinném, hogy hazánkban lehet máshol kapni.
  • Fbn Lx
    #9
    csak kék meg lila, vörös fény van? D:
    hát ez fos, engem pl. idegesítene. Semmi köze a fényeknek a környezethez.
    De a kisventilátorok biztos jók :)
  • Sada01
    #8
    Ezt ismerem nagyon ott van
  • RAZOR27
    #7
    Enyémen se XD
    De nézd csak meg a játéklistát (#1) még 2003as játékok is vannak ,szóval nemcsak új játékokhoz passzol.
  • Timbo
    #6
    Ott kezdjük, hogy az én gépemen a Crysis se fut el :D szal ... :D
  • RAZOR27
    #5
    a mellényről még nemhallottam, de gondolom az a hiper-drága kategóriás amBX csomagba van, gondolom.
  • zoolee
    #4
    Jó kis cucc.
    Van egy mellény is, nemrég volt a GS ben, az nyomkodja a testet.
    Én is gondolkodtam már ilyeneken..Csak ott izom stimulátor lenne nem ilyen nyomkodós akármi.:D
  • RAZOR27
    #3
    Itt egy videó, hogy muzsikál.
  • Palinko
    #2
    mondjuk 1 nek jó, de nekem kicsit arra hasonlít, hogy a csirkére rátesznek egy kardigánt amiben vannak rezgő cuccok és lehet az internetes keresztül símogatni :S szóval talán kissé hülyeség az ilyen rendszer és nem tudom meg e éljük azt, hogy mindenki vásárolhasson magának, mert ehhez talán 1 külön szoba is kéne
  • RAZOR27
    #1
    Aki még nemhallott volna eme rendszerről itt egykis ismertető!

    Az alap- elgondolás rendkívül egyszerû és frappáns: olyan perifériákat kifejleszteni, amelyek egy adott elektronikai eszközhöz csatlakoznak, és az vezérli õket a megfelelõ idõben és módon, ezáltal kiteljesíteni a felhasználó audiovizuális élményét. Nézzük meg, hogyan mûködik mindez a számítógépes játékok esetében! A jelenleg kapható konfiguráció részelemei: egy 2.1-es hangrendszer, többszínû LED-es fényforrások, apró ventilátorok, mindez megadott szisztéma szerint elhelyezve a képernyõ - és a felhasználó - körül, plusz egy csuklószíj. Képzeljünk el egy horrorjátékot: gyertyával a kezünkben alá- szállunk egy kriptába. A fények a monitor mellett a lánghoz hasonlóan pislákolnak, valahol a hátunk mögött megnyikordul az ajtó, miközben hajunkat a sírkamra hûvös levegõje borzolja... Vagy mondjuk egy lövöldözõs címet: jobbra elõttünk egy benzines hordó, amit eltalálunk fegyverünkkel. A jobboldali fényforrások narancsvörösen felizzanak, halljuk a robbanás hangját a megfelelõ oldalról, a légnyomás szele végigsöpör arcunkon, és a csuklóra erõsített pánt a rezgõmotoros játékvezérlõkhöz hasonló technológiával közvetíti testünknek a detonáció erejét.

    Hivatalos oldal!
    Támogatott játékok (PC)