18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #16575
    http://www.apple.com/designed-by-apple/
  • Zsoltika 007
    #16574
    Tudsz valamit? :)
  • passatgt
    #16573
    Valaki nem tudja, hogy OSX Mountain Lion-ra hogyan lehet felrakni a Mavericks-et virtual gépen? Letöltöttem a betát, de sima telepítéses, nem bootolós, így nem nagyon értem, hogyan kéne virtual gépen berakni.
  • Máté94
    #16572
    10.9 DP1 & Hackintosh: Tick.



  • GregSB
    #16571
    2:22 :DDDD

  • GregSB
    #16570
    Szerintem Steve halála óta ez volt a legjobb keynote. Jól strukturált volt, mindenki jól adott elő, jó dolgokat mutattak be. Várom az őszi bejelentéseket :-)
  • G_ArchAngel #16569
    En meg egy evet hagyom az iMac-em futni, akkor lesz 4 eves, aztan johet a R2Darth2 :)
  • mousee
    #16568
    Oké, rosszul fogalmaztam. Arra akartam célozni a dologgal, hogy a jelenlegi PCI-e kártyáidat kukázhatod, mert nem tudod simán belepakolni, kell majd valami thunderbolt-extension cucc a dolghoz. Persze fixme ha tévedek, nem vagyok egy mac pro célközönség, de ahol láttam mac pro-t, ott többnyire meg volt tömve mindenféle PCI-E okossággal.
  • G_ArchAngel #16567
    [URL=http://www.apple.com/mac-pro/]"Mivel minden integrálva van"[/URL]
  • mousee
    #16566
    Nekem picit felemás lett ez a wwdc.

    Szépen sorba:
    Maverics: Határozottan pozitív, az optimalizálásra mentek rá, nem arra hogy megrengessék a világot. Sok apróság, de mind hasznos, az új procikezelés pedig betegen jól hangzik, finder tabokról nem is beszélve (lesz anyázás forklift-eseknél, szépen kirántották alóluk a terepet) Gyanús hogy vevős lesz ha az 5,5-ös MBP még támogatott lesz általa, főleg azért, mert gyakran van a gépre kötve külső monitor.

    Új Air: Ha a jelenlegi gépem meghal, tuti hogy egy 13-as Air lesz az utód. a 13" nálam pont optimáls méret, befér kényelmesen a táskámba, a 12 óra akksiidőnek pedig ha már csak a fele igaz, már én vagyok a föld legboldogabb embere.

    Mac Pro: A kialakítás jópofa, okos megoldás a hűtés, de egy workstation lényege -szerintem- a bővíthetőség (és természetesen a megbízhatóság és a teljesítmény). Mivel minden integrálva van, ezért most oké, hogy szép és latest&greatest minden bele van pakolva, de a pro vonalat nem túl sűrűn frissítik, és pár év múlva elég kiábrándító lesz hogy 32 madzag lóg ki a gép seggéből, mert kinőtte az aktuális integrált hardverét. A dizájn ízlés kérdése, nekem a PC-m egy régi G5-ös házba van belereszelve, mert szerintem gyönyörű, ez meg egy gonosz R2D2 :)

    iOS7 - Funkcionalitásra csillagos ötös, rengeteg hasznos funkció, és újdonság, van ami tényleg gyanúsan hajaz a droidos megoldásokra, de sok jópofa dolog is van benne. Egyedül egy bajom van vele. Okádék randa szegény. Ha lenne rá "classic skin", akkor tuti hogy a következő telóm/tabletem iOS eszköz lenne, így viszont nekem már túl rideg, hideg, és a színei sem tetszenek. Persze ez magánvélemény, ízlés kérdése, a motorháztető alatti rész a lényeg, az pedig nagyon pöpec lett.

  • GregSB
    #16565
    Itt van megfogalmazva a lényeg.

    With iOS 7, the question isn't whether Apple's artists are copying or stealing good ideas — it’s whether they're doing a good job evolving them.
  • G_ArchAngel #16564
    Skinnyman megkimellek attol, hogy terheld a netforgalmadat, igy elore szolok, torlok minden kommentet toled. Egy ideig hagytalak, ugy tunt felnottel, de sajnos naivitasom becsapott.
  • Tikal #16563
    ez egy mini :)
  • Dzsini
    #16562
    2007
  • Zsoltika 007
    #16561
    Mac Pro:
    Blackmagic Design CEO Grant Petty has posted on the Blackmagic forum:
    We have been testing with DaVinci Resolve 10 builds and this screams. Its amazing and those GPUs are incredible powerful. I am not sure what I can say as I am only going off what Apple has talked about publicly here in the keynote for what I can say right now, however there is a whole new OpenCL and DaVinci Resolve 10 has had a lot of performance work done to integrate it and its really really fast. Those GPUs are very powerful and have lots of GPU memory so this is the Mac we have been waiting for! We have lots of Thunderbolt products too so video in and out is taken care of.
    We will have more details once the guys get back from WWDC and we get some more info from Apple on what we can talk about etc.
    Overall we could not be happier!
    Regards,
    Grant Petty
    Blackmagic Design
  • Tikal #16560
    inkább tegyük meg tétjeinket, ki fogja előbb koppintani a henger formát az asztali gépein.

    HP :D
  • theone91
    #16557
    Igen, de ezt az Apple perre vitte és nyert is, sok esetben még a legkisebb szoftveres szabadalmakkal is. Na, innentől fogva viccesek az egyéb platformtól történő átemelések.
  • pyrohun #16556
    Mennyire kurva uncsi ez már...

    Jó akkor kimondom: anno megjelent az iPhone - innentől MINDENKI, MINDENT az Apple-től nyúlt, az Apple ötletére alapozott mindent. Megjelent az iPad - jéé, egyből nyúlták azt is...

    Pá!
  • Tikal #16555
    már megint a kinek van gyorsabb autos kártyája? ....
  • theone91
    #16554
    Azért azt hozzá kell tenni, hogy a WebOS valamint az Android (2.3 óta) Lead Designere egy és ugyan az a személy, Matias Duarte. De ez csak ténymegállapítás, nem akarok vitát szítani itt, mert az prosztó dolog lenne.
  • skinnyman
    #16553
    Nem is keseritesz el, mert semmi ujat nem mondtal, a multitasking resze tenyleg jobban is hasonlit a webos-re (mivel horizontalis - mondjuk pl a HTC Sense is ilyen volt), de az mar nem lenne tul relevans pelda, megha a lenyulast ez sem menti fel. Apropo lenyulas: eleg nehez lenyulni valamit sajat magadtol, azt pedig nyilvan te is tudod, hogy az android UI-ert ugyanaz a szemely a felelos, aki a webOS UI-ert volt. Ellenben Jony baratunkkal, aki tenyleg siman lenyulta oket, es valszeg majd kapja a dijakat meg a lovagi cimeket erte ahogy szokta.
    #16545: nem nagyon tudok segiteni ha tenyleg nem latod. Szinte csak akkor lehetne hasonlobb, ha ctrl-c ctrl-v-zned.

    Miota letezik iOS, a lenyeges uj ficsorok kb haromnegyede mindig olyan volt, ami Android-ban mar regen elotte benne volt, es ez most sem kivetel, itt egy gyors attekintes: Link
    techcrunch
  • GregSB
    #16552
    Nem akarlak elkeseríteni, de a multitask nézet + a Chrome tabnézete a Palm féle WebOS-ben néztek ki így először, jóval azelőtt miielőtt az Androidban lenyúlták volna.
  • GregSB
    #16551
    Borítással együtt Braun kávéfőző, anélkül csillagromboló generátor.

    Rohadt épül csak koppintani tud.
  • GregSB
    #16550
  • theone91
    #16549
    Borítás nélkül már nem úgy néz ki, mint Darth Vader és R2D2 szerelemgyermeke, de még mindig Star Wars: A vonónyaláb, amit Kenobi kapcsolt le.



  • pyrohun #16548
    Esküszöm, hogy nekem is ez jutott az eszembe!!! :)
  • G_ArchAngel #16547
    amugy en csak egyet kernek az ikonokkal kapcsolatban: lehetoseget monochrome-ra allitani
  • pyrohun #16546
    Szerintem az iOS7:

    - ikonok (főleg a színei) HÁNYADÉKOK,
    - az összes feture viszont magam alá szarás, annyira tetszik :)
  • GregSB
    #16545
    Azon kívül hogy a háttérkép hasonló stílusú minden más a lock screenen. Betűtipus, gombok.

    Miről beszélünk?
  • G_ArchAngel #16544
    Volt igy kinezo appom mar evekkel ezelott is

    A masik meg ugye latszik, hogy Dacia designt hasonlitasz Mercedes G-vel.

    Szerintem itt az ideje, hogy iPhonet vegyel, nem hiaba jarsz ebbe a topikba, mi segitunk majd neked, nem kell a tovabbiakban az Anonim iOS fanok talalkozoira jarnod, nyilj meg es beilleszkedhetsz! :D
  • Solten
    #16543
    Ez de durva... :D Qrvajo lett ez az R2D2 formaterv.
  • G_ArchAngel #16542
    Kivancsi vagyok mennyi lesz, ha ossze lehet rakni egy hasznalhatot a legjobb iMac arabol, akkor nekem megeri, mert az imac screen egy rakas szar...
  • skinnyman
    #16541
    "ha az Andoid majdnem egészében az iOS-ról és Blackberryről lett másolva, akkor hogy lophatták el önmagukat?"
    Ha mar a feltetelezesed sem igaz, akkor ne csodalkozz ha a kovetkeztetest sem erted :)
  • GregSB
    #16540
    A Keynote legjobb momentuma az volt, amikor Schiller lerántotta a leplet az új Mac Pro-ról, majd utána csak ennyit mondott: "Can't innovate anymore MY ASS!"

    :-)))
  • G_ArchAngel #16539
    Ezt nem értem, ha az Andoid majdnem egészében az iOS-ról és Blackberryről lett másolva, akkor hogy lophatták el önmagukat?

    Mellesleg, mind az Androidon, mind az iOS-on azok a dolgok kezdenek beépülni, amit a legjobb fejlesztők kitaláltak. Nem egymástól lop a két cég, hanem az egyszerű appokból.
    Pont azt éreztem, hogy az iOS7 után az appjaim fele mehet a kukába, mert a gyári jobb lesz vagy ugyanolyan.
  • GregSB
    #16538
    Megkapja. iPad 2 és iPhone 4-tőle felfelé minden iOS eszközre jön. Az összes új fícsörre viszont ne számíts.
  • K Ace
    #16537
    Ipad-rol lehet tudni valamit? Hogy a 2 es megkapja az ios7-et?
  • Dzsini
    #16536
    Ja, legalább addig vegyen levegőt, amíg nem látja az árcédulát rajta :)


    dizájnhenger :P
  • GregSB
    #16535
    Garchangel fellélegezhet!
  • Gabor1990
    #16534
    Ipod touch 4g-re vajon mi az annyukért nincs ios7?