18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #996
    en arra tartok masik gepet

    [ARCOT FESZIT]
  • PyRex
    #995
    sokan kénytelenek windózt használni, nem örömükből teszik :)
  • G_ArchAngel #994
    Tessek, Bootcamp a hozzad hasonlo perverzeknek:)))

    Bootcamp support...

    (Mac-re windoz??? brrr....)
  • arankamama
    #993
    Köszi eddigi válaszaitokat.

    és én mivel tudok egyszerűen feltenni rá linuxot vagy vistat? Nem virtualis gépre gondoltam , hanem mint sima pc-n a multi boot, macbookban nincs bios? nagyon nem látom még át ezt a mac világot :)
  • G_ArchAngel #992
    fellehet csak nem er semmit:)
    ha elotte megtaposod, megeroszakolod, megkeseled, akkor mar van eselyed:)
  • PyRex
    #991
    hülyeség :)
  • grizzly21
    #990
    meg kell venni de kapsz kompenzaciot ha nem sokkal elotte vetted. de most uj oprendszer egy ideig nem lesz.
    Mindenkepp probald ki eloben, mom parkban, vagy moszkva teren istyle-ban is vannak kiteve gepek, amiket ki lehet probalni. asszem a mac oprendszerek nincsenek is levedve, legalabbis igy remlik, hogy meg pc-re is fel lehet rakni a leo-t eredeti install lemezrol..de lehet hogy ez hulyeseg.
  • Dzsini
    #989
    1.: Ha megjelenik az új rendszer, azt bizony ki kell fizetni, majd a megvásárolt DVD-vel upgrade-elhető a rendszered, általában problémamentesen.
    2.: MSN Plus! nincs Mac alá, lehet, hogy van másik program, ami kezeli ezeket, keresgélni, próbálgatni kell (vagy átnevezni a te oldaladon az ismerősöket)
    3.: jobbklikk van :)
  • arankamama
    #988
    Sziasztok

    Pár kérdésem lenne a mac os x - operációs rendszerrel kapcsolatban, úgy néz ki hogy váltok macre, de sajnos eddig még élőben nem láttam , sosem használtam , viszont használtam linuxot és windowst, ha én veszek egy macbookot és ahoz kapom ugye az oprendszert , ha közbe megjelenik mondjuk egy újabb rendszer pl leopard-tiger, vagy fordítva , nemtudom, akkor én azt is használhatom? vagy azt külön meg kell venni? olvastam hogy a tiszta install a jó, nost akkor én honnan fogom tudni letölteni ha megjelenik egy ujj verzió?, mac-ra is van gondolom msn , de a színezett neveket valahogy meglehet jeleníteni itt? mert nagyon sok ismerősnek szinezett a neve és semmit nem látni a nevéből ha nincs fenn az msn plus, ezt a nincs jobklik dolgot nem értem , ha rádugok egy normális egeret, akkor nem lehet hasznáéni a jobbklikket?

    egyenlőre ennyi! köszi!
  • G_ArchAngel #987
    osztjak az Applet rendesen, de meg is erdemli:)

    DELL-be is belekotottek az iMac oldalan, raadasul nem is ovek a legvekonyabb notebook:)
  • PyRex
    #986

    azért ez sem egyszerű D:DAS:ASD:ASDSDASD:

  • PyRex
    #985
    OMG ezen most sikítozva röhögök :)))))
  • Dzsini
    #984
  • grizzly21
    #983
    shift 8
  • G_ArchAngel #982
    Alma menu > System Preferences > International > Input menu



    itt erdemes felul bejelolni a Character palette-t es Keyboard viewer-t, majd ugyanitt alul a Show input menu in menu bar-t...

    ezek utan a menu bar jobb oldalan megjelenik az aktualis, hasznalt nyelvhez tartozo zaszlo, amire kattintva elered a fentebb irt ket palettat - ezek segitsegevel mindenfele karaktert meg fogsz talalni...


  • ivjoe
    #981
    ASCII table? :)
  • Bercy #980
    Egy nagyon béna kérdésem lenne.
    Hogy lehet szorzás jelet (csillagot) írni? Mi a kombinációja? :))))
    (van valahol egy karaktertábla?)
  • G_ArchAngel #979
    ezt lehet:
    - automata
    - CRT-hez idealis
    - finom
    - kozepes
    - eros elsimitas
  • Bercy #978
    A System Preferences -> Appearance -> Font smoothing style: ez határozza meg a képernyőn megjelenített élsimítás (angolul Anti-Aliasing) mértékét.

    Ezt most csak véletlenül találtam, szóval szerintem mac-en is ki lehet kapcsolni az betük simítását.
    (melóhelyen vagyok és itt csak win van)
  • Dzsini
    #977
    én LCD-n is kikapcsolom, nekem kényelmesebb a pixeles, szögletes kép, mint a cleartype által elkent...

    win vs. osx
  • Bercy #976
    Nemtudom, de én LCD-n win alatt is bekapcsolom.
    OS 10 alatt viszont van több féle "színkezelési profil" külön LCD-re CRT-re stb.
  • Dzsini
    #975
    ki lehet kapcsolni a cleartype-ot (vagy annak megfelelőjét) OSX alatt?
  • G_ArchAngel #974
    Nekunk ez latszik:


  • grizzly21
    #973
    most egy kerdojel van:)
  • G_ArchAngel #972
    nekem firefox-ban is alma van...
  • Bercy #971
    Más betükészletet használ feltehetőleg mint a safari.
  • grizzly21
    #970
    hogyne, szivesen. irj majd
  • grizzly21
    #969
    nekem is egy kocka, osx alol (firefox)
  • G_ArchAngel #968
    most csodalkoznom kellene?:)
  • ivjoe
    #967
    Nekem egy kocka jelenik meg. :DDD
  • neevous
    #966
    Fontfüggő...pl. a Win-es Handel Gothic-ban van alma karakter.
  • PyRex
    #965
    nekem is ? jelenik meg (pc-n)
  • G_ArchAngel #964
    ez a szekta titkos jele, csak OSX alol alma:)

    iStyle kicsereli, fel a fejjel...
  • Bercy #963
    Úgy néz ki végleg behányt az akksi. Már nem is érzékeli a gép :( Kicsit csalódott vagyok azért.

    A töltő nekem is serceg ha a fülemhez teszem.

    (most látom csak, hogy egy alma van az aláírásotokban, PC-n nekem egy kérdőjel jelenik meg)
  • neevous
    #962
    Azon az oldalon is szétnézhatsz, amit régebben pm-ben küldtem;)
  • G_ArchAngel #961
    serceg, de csak akkor hallom, ha a fulemet ratapasztom...

    ha nem jon ossze a gyarilemezes PS (mert vmiert elindul az install, de keri a disk-et pedighat benne van a meghajtoban), akkor pm-ben adnal tippet majd?:)
  • grizzly21
    #960
    hogyne menne?:) amatornek ne nezzel ;))

    egyebkent neked kicsit nem serceg a feher tolto cucc, ha aram alatt van?
  • oroy_
    #959
    ok, maradok Lightroom -nal minden PRO amit felsoroltal nem erzem pronak, de ez mar izles dolga es utalom ha valami lassu.
  • oroy_
    #958
    hmm, ha nem volna glossy venek egyet.
  • G_ArchAngel #957
    de gondolom az Adobe update nem megy:)))