18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #17303
    Megjelent Dzsoni Ájv bibliája :D
  • rastaman
    #17301
    használtan vettem egy mid2012 MBP-t, és hiába tettem fel újra a Mavericks-et, nem törölte le az előző tulajdonos beállításait. pedig nem az os frissítésre, hanem installra mentem.
    hol ronthattam el a műveletet?
  • ddany7
    #17300
    win7 iso fajlt akarok bootcamp-el usb-re burnölni, hogy aztán bootcamp-el tudjak win7et telepiteni.
    viszont a copying windows files alatt megáll,és nem moccan. fórumokon sem találtam egyértelmű megoldást

    valaki tud ebben segíteni?
  • passatgt
    #17299
  • passatgt
    #17298
    lehet rendes windowst is telepíteni, ha SSD-vel veszel gépet(mással manapság nem érdemes) akkor kb 10 sec alatt bebootol windowsba, kb annyi mintha indítanál egy virtuál gépet:)
  • KaBuTo666
    #17297
    Közben már utánajártam ennek, sajnos egy fontos program nem támogatja a mac rendszert, de macon tudok virtuálisan futtatni windows rendszert, és úgy már tudom használni, elméletileg gyors és problémamentes de nem szarakodok ilyenekkel, szóval marad a windows rendszer valami más márkájú laptoppal. :S
  • Dzsini
    #17296
    Nézz utána a szoftverellátottságnak, szakmai fórumokon ajánlott-e...
  • KaBuTo666
    #17295
    Értem, köszi. Azért lemegyek Budapestre személyesen, szeretném élőben megnézni ezt a MPK-t, mielőtt megvenném. 2D, 3D, CAD, CAM-ra használnám, nem tudom mennyire érné meg mac laptopot vennem, nem e esetleg grafikusoknak szánják inkább?
  • GregSB
    #17294
    Tavaly Október 22-én frissültek a MBP-k, szerintem nincs rá sok esély hogy ősz előtt jönne új.
  • KaBuTo666
    #17293
    Mikor jönnek az új MacBook Pro laptopok? Most terveznék venni egyet, de ha kell az újért kicsit várnom, kibírom.
  • GregSB
    #17292
    Apple's LuxVue Acquisition Could Be the Biggest iWatch Hint Yet

    Van a cikkben linkelve egy videó amin a CEO beszél egy tavalyi rendezvényen arról mivel foglalkoznak. A foszert - azon kivul hogy Jobsnak jó ismerőse volt ami mar önmagában nem elhanyagolható tény - leginkabb az amcsi egészségügy reformálása, hordható eszközök és alacsony fogyasztású kijelzők érdekelték már akkor.
  • GregSB
    #17290
    "Apple acquires low-power, micro LED display maker LuxVue Technology"

    The company hasn’t shared many details about what it’s working on, but it has a number of patents for its low-power micro-LED technology that could potentially offer better battery life while retaining screen brightness compared to traditional display technologies.
  • Tikal #17289
    hm, egész jó áron van.. én OWC-t néztem, az drágább, nem tudom jobb e anyival amiennyivel drágább
  • ddany7
    #17288
    vélemények? Macbook pro-ba. 128 kingmax helyett, ami már kezd lassulgatni
  • joebacsi
    #17287
    Pont, mint a surface pro :)
  • passatgt
    #17286
    a régik amerikában 600$-ért szórták ki:)
  • G_ArchAngel #17285
    Képzeld el, ha meg a forint is erősödött volna...
  • passatgt
    #17284
    ebből okosban még pár %-ot diákkigazolvánnyal le lehet alkudni:)
  • LoDMaSt
    #17283
    Íme az új árazás:
    11” 128 régi ár: 309 900 új ár: 289 900
    11” 256 régi ár: 374 900 új ár: 349 900

    13” 128 régi ár: 349 900 új ár: 319 900
    13” 256 régi ár: 414 900 új ár: 379 900

    Handrástól kimásolva.

    Panaszkodni mondjuk nem panaszkodhatunk a csökkenés miatt.
  • GregSB
    #17282
    Press release

    Itthon kíváncsi vaagyok mennyivel megy le az ára,
  • LoDMaSt
    #17281
    Legalább olcsóbbak lettek. :)
  • rastaman
    #17280
    igen, tudom. én most állok gépvásárlás előtt, átérzem a helyzetet.
  • LoDMaSt
    #17279
    A sima pro-t meg több, mint egy éve frissítették utoljára, a retina meg majd 500k, így akarjon az ember normális gépet. :)
  • rastaman
    #17278
    az air nem is a teljesítményre van. inkább a mobilitáson van a hangsúly.
  • passatgt
    #17277
    nem, nem is is fogják nagy dobra verni, max a store-ban lesz egy kicsi new felirat a termék sarkánál
  • LoDMaSt
    #17276
    A mostani a 3. macbookom, igaz két éves pro, de pár airt is nyomogattam már, nem azzal van a baj, hogy nem jó, nem vennék mást én sem, csak kicsit cikinek érzem, hogy nem tudnak elszakadni ettől az alap konfigtól.

    Ez az upgrade meg a procin kívül tud valami újat amúgy?
  • passatgt
    #17275
    Csak egyszer próbáld ki, tényleg nincs ennyiért jobb laptop. Itt nem a teljesítmény számít, hanem egyben az egész. Csak a trackpad megér minden pénzt, még nem találkoztam olyan laptoppal, ami picit is meg tudja közelíteni, főleg nem a windowsos driverekkel...
  • LoDMaSt
    #17274
    4 giga ram, meg 128-as ssd majdnem háromötvenér'.. Háát..
  • passatgt
    #17273
  • Tikal #17272
    pff... akkor még egy évet várnom kell...
  • GregSB
    #17271
    "New MacBook Airs likely launching tomorrow"

    Még nem retinásodnak, proci upgrade lesz.
  • Tikal #17270
    OWC SSD-kről valakinek tapasztalat, vélemény? Bővítenem kellene és a 256-os SSDjük elég jó áron van
  • Dzsini
    #17269
  • LoDMaSt
    #17268
    :)



    (remélem, nem lesz túl nagy a kép, nem tudom, alapból kicsinyíti -e a fórum.)
  • GregSB
    #17267
    "Apple website confirms aftermarket CarPlay installations coming soon from Alpine, Pioneer"
  • kifli
    #17266
    ja igen, az iphone nem az enyém, úgy értettem, hogy ha az én telefonomról csörgetem, akkor sem írja ki a számot. Ez az infó valóban kimaradt :)



  • Xing
    #17265
    "holott biztos nincs rejtve a számom" Akkor a te számodnak mi köze az egészhez?

    Először a szolgáltatót keresném meg a helyedben, ha mindent rendben találnak akkor egy restroe segíthet.

  • kifli
    #17264
    de az a saját szám mutatása másoknak nem? Én arra gondolok, hogy az iphone ír ki ismeretlen számot, akárkitől érkezik a bejövő hívás.
  • Xing
    #17263
    Beállítások > Telefon (Nem Mobiltelefon!) > Hívó ID-m mutatása
  • kifli
    #17262
    Sziasztok, t-mobileos iphone 4s valamiért minden hívónál azt írja, hogy rejtett számról jön a hívás, holott biztos nincs rejtve a számom, másik telefon kiírja. Van erre valami ötlete valakinek?