18351
ATbanner.jpg
  • franc0
    #10321
    Amiket itt most leírtál, azokat komolyan is gondolod amúgy? Pont te vagy az, aki nem tud mások fejével gondolkodni, a fejedben kialakult képen kívül más nem érdekel.

    Szerinted az iPad vásárlóira az a jellemző, hogy nincs laptopjuk? Ez komoly?
  • GregSB
    #10320
    Nameg azt is vedd számításba, hogy alap iPad fele annyiba kerül, mint alap Air...
  • GregSB
    #10319
    Miért vennék Air-t, ha már van otthon egy desktop gépem, és mondjuk nem utazok sokat?

    Ez a kérdés fordítva is igaz, miért vennék iPadet, ha már van otthon egy asztali gépem + laptopom?

    Amire ki akarok lyukadni: ne a saját igényeidből indulj ki, próbálj meg mások fejével is gondolkodni. Valakinek felesleges a laptop, egy okostelefon + iPad + desktop gép kielégíti minden igényét.

  • grizzly21
    #10318
    Nem irrealis, csak tenyleg olyan hogy nehezen gondolna ra az ember magatol. jol csinalja Jobs
  • G_ArchAngel #10317
    miert vinnek ipadot, ha mar laptopot nem?
    mennyivel jobb ez nekem, mint a 11-es Air?
    erzesem szerint semmivel, meg sulyban sem tobb a kulonbseg, mint egy kisuveges udito...
  • GregSB
    #10316
    Bocs, bevettem a fogalmazásgátlómat, de a lényeget értitek :D
  • GregSB
    #10315
    Nem arra gondoltam, hogy buszon vagy vonaton majd vágod a videót, hanem hogy elutazol valahova 1 hétre, ahova egyébként nem vinnél laptopot, mert minek, mondjuk nyaralni. És ott amiket csinálsz videókat fényképezőgéppel áttolod Connection Kit-el iPadre, és egyszerűen / gyorsan tudsz vele csinálni videókat, Wifin meg már tudod is hazaküldeni haveroknak / ismerősöknek haza, képeslap helyett.

    Ez annyira irreális igény lenne?
  • I.C.ram
    #10314
    Én elneveztem Steve Jobsot puppet masternek :P
  • grizzly21
    #10313
    "utazás közbeni videóvágásra" :D Tenyleg el kell ismerni Steve jobs erdemeit, mert olyan dolgok irant teremt igenyt, amirol elotte nem tudtal hogy van.
  • passatgt
    #10312
    kínába már lehet előrendelni smartcovert 1500-ért:)
  • passatgt
    #10311
    mac-en még soha nem indítottam el garageband-et, de itt tuti megveszem rá:D
  • GregSB
    #10310
    Megnéztem a keynote végén lévő demókat, kurva jó lesz ez a GrarageBand :)

    Az iMovie is több mint tökéletes utazás közbeni vidóvágásra.
  • SlickAdam
    #10309
    fent van a Keynote video az Apple honlapon. hatha meglepodunk masodjara is :D
  • neevous
    #10308
  • GregSB
    #10307
    Engadget első benyomások:

    This thing is insanely fast. We're not joking -- it's blazingly fast. Everything the iPad 2 does feels like it's on turbo. We're uploading a video of the some evidence of this, you'll be appropriately stunned.
    The design feels great in your hands. Sleek, super thin -- much nicer to hold than the previous version. Definitely has more of a magazine than book feel. Everything is tight and solid. It is pretty amazing how thin they've gotten the device.
    Even software made for the first generation device feels better here. Safari is definitely sped up. Games looked great on-screen, though obviously there are no updates to the resolution of screen technology here.
    This is an evolutionary step, but we definitely don't feel like it's lacking for features. People are going to gobble these up when they see the new apps.

    Vannak hendzon videok is!
  • Dzsini
    #10306
    Hát, jószándékúan nézte az árfolyamot :)

    Amúgy gondolom az 1-et már egy ideje nem gyártják, úgyhogy "amíg a készlet tart" jellegű a leárazás - a libri-nél pl. azzal a pár héttel ezelőtti akcióval teljesen kipucolták a raktáraikat, le is vették mindenhonnan a reklámot.
  • Gabor1990
    #10305
    Kicsit, 23000 Ft-al:D:D
  • Dzsini
    #10304
    "Közben itt Hollandiaban csúnyán leárazták az előző modelt 499EUR-ról 379EUR-ra, ami csak kicsit több, mint 80ezer pénz. Akit nem győzött meg az új, annak ez egy elég jó opció, mert erre nem jön semmilyen más költség"
  • Dzsini
    #10303
    Kb. azt csinálja az Apple az iPad2 árával és tudásával kicsiben, amit az Amazon a Kindle3-al nagyban. Van egy, a többiekkel bőven versenyképes rendszer, ami mögött van egy komoly piaci háttér, és így könnyedén a többiek alá mennek árban, mert bőven visszahozza az esetleges profitkiesést.

    Az eredmény: Magyarországon az elektronikuskönyv-olvasók több, mint fele Kindle úgy, hogy nincs teljesértékű e-könyv piac. Viszont a Kindle házhozszállítással együtt 30ezer forint (40 a 3G-s, ami ingyenes netkapcsolatot nyújt előfizetés nélkül, igaz szürkeárnyalatokban), és az első korrekt, tudásban hozzámérhető ellenfele 70-80 ezernél kezdődik. Persze tablet van olcsóbban is, de ami ilyen szintű (Xoom, GalaxyTab 10), az drágább.
  • G_ArchAngel #10302
    Aha, csak 2010-ig a telefonok sem dobtak el a hivast, ha kezbe fogtak oket:D
  • SlickAdam
    #10301
    videon pedig szinte radobjak a keszulekre :D
  • passatgt
    #10300
    nem hiszem hogy lejön olyan könnyen, szerintem ha a borítót megfogod és lóg róla az ipad, akkor sem fog leesni:)
  • joebacsi
    #10299
    Az pont a fele az A4-nek, nem? Ezek meg azt kamázzák, hogy duplamagos, a fanboyok meg jól be is nyelik
  • passatgt
    #10298
    ahogy említettem a p990 is ilyen, és az már megvan nekem 5 éve, hibátlanul megy wifi, 3g minden:)
  • SlickAdam
    #10297
    nagyon nem tetszik ez a fedel. en a keszulek hatuljat is ugyanugy vedeni szeretnem, akarmilyen titaniumbol csinaltak. na meg ez a magneses bizbaz gondolom konnyeden le is jon, tehat taskaba bedobos esetre megint 3rd party boritas kell.
  • G_ArchAngel #10296
    kivancsi leszek amugy, hogy a magneses fedel mit nyir ki eloszor: a wifit vagy a 3G chipet :)
  • passatgt
    #10295
    gondolom itt is az a helyzet:)
  • G_ArchAngel #10294
    de ebben A5 van :)
  • passatgt
    #10293
    az a4-et az apple tervezte, és a samsng gyártja le
  • 5c0rp330n
    #10292
    nem ertem hogy merik megcsinalni hogy az egyik legnagyobb beszallitojukat (samsung) akik tobbek kozott az A4-et is terveztek nekik csak igy szopassak. egyebkent ritka nagy balfaszok, hiaba akartak negativ reklamot csinalni, az is csak reklam.
  • passatgt
    #10291
    ha valakinek kellene az ipad2 vieó alatti zene:)
    Florence and the Machine - Dog Days Are Over
  • SlickAdam
    #10290
    most van kb. eddigi amcsi aron :D lol
  • SlickAdam
    #10289
    Regi iPad-ok learazva!!! (Nemet oldal)
  • Dzsini
    #10288
    van beépített cseroki helyesírásellenőrző :) (meg magyar is)

    az iMovie-val indokolták az iPhone4-ben az 512 mega ramot, úgyhogy valószínűleg annyi itt is van (appleblog szerint)
  • Pio
    #10287
    Szerintem itt Te vagy az egyetlen, aki igazán ért ehhez. :)
  • SlickAdam
    #10286
    nem tudom, en most extazisban vagyok :D

    memoria meretet ugye nem emlitettek?
  • Dzsini
    #10285
    Back camera: Video recording, HD (720p) up to 30 frames per second with audio; still camera with 5x digital zoom
    Front camera: Video recording, VGA up to 30 frames per second with audio; VGA-quality still camera

    valószínűleg igen - hátul 1 mp (az pont elég a 720p-hez), elöl .3mp
  • passatgt
    #10284
    csak én érzem úgy, vagy ez az új ipad oldal kicsit ilyen összecsapott lett?
  • Dzsini
    #10283
    nem több, mint az iPhone4-ben - egy rendszerchip, 1-2 antenna, egy kis memória, a többi az aksi :) (amúgy körben van még egy-két dolog, ilyen vastagságnál kicsit érdekes lesz majd szerelni)
  • passatgt
    #10282
    nem írja sehol, szóval gondolom 1 megapixeles