18351
ATbanner.jpg
  • Jim Morrison
    #17991
    ipad pro

  • Jim Morrison
    #17990
    stream link
    hivatalos, apple cuccról vagy win10+edge
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.09.09. 18:41:40
  • Papichulo
    #17989
    A Macekrol eddig az oktoberi esemenyen szoktak beszelni... Addig meg meg barmi lehet :)
  • Dzsini
    #17988
    A Mac Prot is több év szünet után frissítették (a szemeteskuka designra, és azóta se), lehet, hogy a Mini is pihenőn van, mert nincs sok értelme azon a méreten újat nyújtani.
  • G_ArchAngel #17987
    Mini-vel lesz valami? Nem frissíteték egy ideje és pletykákban sem szerepel. Kinyírják?
  • GregSB
    #17986
    http://9to5mac.com/2015/08/31/apple-reportedly-preparing-in-house-video-productions-bid-on-top-gear-successor/

    Apple is fog sorozatokat készíteni / gyártani mint Netflix, Amazon.

    Ha minden igaz ők is tettek ajánlatot Clarksonéknak egy Top Gear szerű autós műsorra, de végül az Amazon több pénzt ajánlott.
  • Jim Morrison
    #17985
    immar windowson is lehet nezni a hivatalos streamet
    Edge bongeszoben
  • ddany7
    #17984
    sziasztok
    egy mid2010 15' mbp, i7 2,66ghz, 128gb ssd, 8gb ram, nvidia 320m 512mb, (alaplapcserélt) gépet mennyiért lehetne most elpasszolni? 150 körül lehet kapni érte?
    köszi
  • GregSB
    #17983
    Ugy néz ki mostmár tényleg lesz új Apple TV. iOS9-et fog futtatni. Szept 9.-en mutatják be ezt is az új szifonokkal.
  • GregSB
    #17982
    New report claims Apple’s Project Titan is racing forward, scouting secret car test track

    Apple’s self-driving electric car, codenamed Project Titan, is moving ahead more quickly than originally believed according to a new report from The Guardian. The site claims that documents it has obtained regarding the project indicate that Apple is currently seeking out a secure location to test its vehicle. This development follows our reporting earlier this year profiling numerous auto industry hires Apple has working on the project.
  • Bercy #17981
    Igen en hasznalok, mert kotelezo ha otthonrol sajat geprol akarok a ceges rendszerbe csatlakozni VPN-keresztul.
    En a Sophos antivirust hasznalom. Igazabol arra kivalo, hogy ha esetleg kapok egy fertozott filet ami mondjuk csak windowsra veszelyes akkor jelez tehat nem terjesztem tovabb veletlenul.
  • Tikal #17980
    Használtok vírusirtót? Tűzfalat esetleg? ( mondjuk van egy beépített )
  • GregSB
    #17979
    Apple in negotiations to use BMW i3 as basis for its own electric car
  • Verseghy
    #17978
    Sok helyen reklámoznak az igaz, de pl most bejöttem ide megnézni a hozzászólásokat és ráklikkeltem, hogy Apple Társalgó IS behozta a kurva mackeepert :D tehát olyan helyeken jön elő, ahol tudom, hogy nem kéne.

    Köszönöm Tikal, kipróbálom!
  • passatgt
    #17977
    nem vírus, egyszerűen ennyi helyen reklámozzák ezt a szart:D ártani nem árt amúgy, teljesen ártalmatlan program de nekem is tele van vele a ...
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2015.07.20. 21:11:59
  • Tikal #17976
    nekem Chrome-ban volt már ilyen... nem emlékszem hogy Mackeeper reklám volt vagy más... mondjuk ha azt mondaná valaki, hogy ez a Mackeeper az egyik legjobb cucc, akkor sem kéne mert gusztustalanul nyomulnak, mindenhol ott vannak, mindenhol felugrik, utálom.

    Próbálj meg egy malware remove progit, pl ezt
  • Verseghy
    #17975
    Safari
  • Tikal #17974
    milyen böngésző? safari vagy chrome?
  • Verseghy
    #17973
    Sziasztok!
    Számomra elég ismeretlen dologgal találkoztam ma, fogalmam sincs, hogy hogyan és hol de beszoptam valami vírust macre. Már ha lehet annak hívni.
    A probléma az, hogyha megnyitok egy-egy ismert oldalon egy átlagos linket (pl youtube-on rámegyek a feliratkozásaimra) akkor bejön új lapon a kurvabüdös mackeeper oldala. Azért írtam a vírust, mert tényleg nem olyan helyen jön elő, ahol kéne, hanem olyan érzésem van, mintha random lenne, random linkre ha rámegyek előhozza. Ráadásul még a bezárásnál is rákérdez, hogy "oldal elhagyása" meg stb...
    Valaki találkozott már ezzel a köcsögséggel??
    Megoldásra ötlet? Egy kicsit agyfelbaszós marketing az tuti.
    (melóban ingatlanokat bújtam, onnan szedtem össze valahogy)
  • Xing
    #17972
    Úgy is pang a topik.
    Xcode kellett hozzá, ha más is belefut ebbe a hibaüzenetbe.
  • Xing
    #17971
    Nekem ezt a hibaüzenetet dobja:

    Fetching: sparkr-0.4.1.gem (100%)
    Successfully installed sparkr-0.4.1
    Fetching: iStats-1.0.1.gem (100%)
    Building native extensions. This could take a while...
    ERROR: Error installing iStats:
    ERROR: Failed to build gem native extension.

    /System/Library/Frameworks/Ruby.framework/Versions/2.0/usr/bin/ruby extconf.rb
    mkmf.rb can't find header files for ruby at /System/Library/Frameworks/Ruby.framework/Versions/2.0/usr/lib/ruby/include/ruby.h


    Gem files will remain installed in /Library/Ruby/Gems/2.0.0/gems/iStats-1.0.1 for inspection.
    Results logged to /Library/Ruby/Gems/2.0.0/gems/iStats-1.0.1/ext/osx_stats/gem_make.out


    Hogyan tudom leszedni amit már telepített?
  • joebacsi
    #17970
  • Animefox
    #17969
    Köszi szépen! Akkor tojást és bacont nyugodtan rádobhatok ugye? :D sudo a sudo valahonnan ismerős nekem.... ja linux :D
  • Tikal #17968
    iStat Pro Widget, és akkor még sok más hasznos adatot is megkap
  • passatgt
    #17967
    Normális, cserébe csendes:) Gondot nem okoz amúgy, gép hátulját nem kell fogdosni.

    Hőmérsékletet pedig így tudsz nézni: Nyiss egy terminal ablakot(cmd+space), írd be, hogy:
    sudo gem install iStats
    Utána kérni fogja jelszót, amit beírsz(nem fogod látni hogy írsz, de nyugodtan írd be és enter a végén), aztán ha felrakta, akkor írd be, hogy:
    istats
    Így látni fogod a CPU hőmérsékletet, akkor aggódj, ha 100 fok felett van, különben nincs probléma:)
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2015.06.30. 18:14:02
  • Animefox
    #17966
    iMac (21.5-inch, Mid 2010) ,3.2 GHz Intel Core i3
  • passatgt
    #17965
    milyen gépről van szó?
  • Animefox
    #17964
    Az normális hogy a gép hátlapja geci forró???
  • Xing
    #17963
    Beépített védelem?! Kapcsoljuk ki! ...

    Egyébként én hátrányát nem látom a dolognak, maximum kettővel többet kell kattintani. Mappából, jobb klikk - Megnyitással bármit el tudsz indítani, ha megbízhatónak találod.
  • Tikal #17962
    windows 8.1 tud olyat mint az OS X hogy újraindítás után ugyanazok az ablakok fogadnak mint amikkel újraindítottam??
  • Animefox
    #17961
    Ja tényleg a billentyűzet beállításra tudtok valamit hogy a hosszú í ne a nulláson legyen hanem az y mellett balra? Mert most a nulla lent van az í gomb helyén. És magyarra van állítva....
  • Animefox
    #17960
    Hátránya? pl?
    Ma játszottam először a tankkal és minden faszán futott szóval elismerés. szvsz egyszer kidobott a játék leállt és az asztalra ugrott a képernyő, ezért újra el kellett ind0tani a játékot, de mivel ez nem akció közben történt hanem amikor elindult a pálya betöltése ezért nem a Mac-nek tudom be ezt a hibát mert ez a jelenség előfordult rendesen nem kevésszer PC-n is...

  • passatgt
    #17959
    Igen, újabban Apple alapból nem enged telepíteni semmit, kizárólag az Apple Store-ból. Egyelőre ez kikapcsolható, kérdés, hogy meddig:) Van előnye és hátránya is...
  • Mnemomic
    #17958
    Van már hivatalos Mac kliens az sokkal jobban futott. Viszont sajna az sem tökéletes, és felraktam a bootcamp-et csak ez miatt és ott sokkkal jobban megy a WOT.
  • Animefox
    #17957
    Jó oké Security and Privacy beállítások után jó lett..... nofene kezdem tök jól elsajátítani ennek a Mac-nek a kezelését... Azt hiszem képes vagyok újra szeretni :D
  • Animefox
    #17956
    Valaki nem tudja hogy kell telepíteni a World of Tanksot? Wineskinnel.....
    Utoljára szerkesztette: Animefox, 2015.06.25. 23:46:53
  • Kongy
    #17955
    Én is éppen Windows telepítés előtt állok, Bootcamp-be beraktam az ISO fájlt, kijelöltem az usb meghajtót, és már másolja a windows fájlokat, aztán megakad, hogy Hiba történt a Windows támogatási szoftver mentése közben. Ez mi miatt lehet?
  • passatgt
    #17954
    alapból nem lenne ennyire nehézkes a telepítés, szerintem valami más gond lehetett ott a rendszerrel, de ha most megy akkor öröm
  • Animefox
    #17953
    Újraindítottam a gépet és most már megjelent az untitle partíció, tiszta és újra indítottam rá a telepítést, na így már menni fog... Windowson tudom hogy kell telepíteni meg linuxon, macen ez volt az első, szóval azért nem tudtam mivan :) köszi a segítséget, majd még írok ha elakadok valamiben, mondjuk a world of tanksot akarom rárakni de ha nem megy akkor rárakom a win8at is...
  • Animefox
    #17952
    Megcsináltam de ezután zárolta a merevlemezt és nem enged telepíteni