21
Kaméleon
  • Pheaper
    #1
    Sziasztok!!!
    Első sorban azoknak a segítségét szeretném kérni akik a címben emlitett(Kaméleon) állat tartásáról tudnak nekem andi információkat, mert tervezem, hogy vezsek egyet de nem tudom mit eszik és azt hogy mekkora helykell neki, hőmérséklet stb... rem. segítetek köszönöm ha van ilyen topik akkor sry, mert nem találtam.
  • Frosty01
    #2
    volt valami terráriumos, abban már volt róla egyszer szó :)
  • Alexease
    #3
    Mibol gondolod, hogy egy kameleon is azt szeretne, hogy Te "tartsad"?:)

    Szerintem, azert a topic-tol fuggetlenul, erdeklodj egy allatkereskedesben (hulye egy szo), es nezz valami konyvet a temaval kapcsolatban.
  • Pheaper
    #4
    az lesz
  • CattiBrie
    #5


  • cement
    #6
    mennyibe kerul egy?
  • ColdFire
    #7
    Biztosan volt már ilyen topik, anno én is szerettem volna, de elég bonyolult a tartása...
  • greco
    #8
    Kaméleon tartása
  • Cuchulainn
    #9
    Ebben a topikban volt már róla szó, meg ha simán rákeresel a neten ott is sok okosat lehet róla olvasni.
  • lemongrass
    #10
    látom egyesekre nagy hatást tett a rózsaszín reklám!
  • Frosty01
    #11
    15-20k asszem, és nagyon "kényes" :SSS

    ezért nincs még kaméleonom ^^
  • Aspyrin
    #12
    Túl sok reklámot nézel :DDD
  • VRSDM
    #13
    folyamatos pára kell neki azt tudom :D
  • Super Saiyan
    #14
    tükör előtt milyen a szine?
  • Fantos
    #15
    meglátja amgát és ahoz igazodik szal zöld
  • hunbasser
    #16
    hmm,kiskoromban még megkérdeztem apumtól,hogy milyen állatot szeretne,és gondolom,hogy csak úgy nem komolyan azt mondta,hogy kaméleont.vagy legalábbis akkoriban azt tartotta kedvenc állatának.én meg akkor elhatároztam,hogy veszek neki egyet :D

    lassan itt az idő.én attól féltem egyébként,hogy nagyon drága egy kaméleon,de ha "csak" 10-20 k környékén van,az egyáltalán nem drága.inkább a territórium meg a többi cucc hozzá a nagyon drága,úgy vélem.
  • Pheaper
    #17
    jaja ezt én is észre vettem :Ss
  • Pheaper
    #18
    :D
  • Aquir
    #19
    és mit csinál a kaméleon a sütőben? Beleolvad a környezetébe :)
  • Pipör
    #20
    :DD
  • oneal1
    #21