13596
H001.jpg
  • Solt
    #9731
    Műveletlen vagyok, elnézést! :)
  • ManoNegra
    #9730
    Úgy tudom, a vallásos zsidóknál napnyugtától napnyugtáig tart a nap. :-)

    -----------

    Egyiptom: megismételhetetlen az Arab tavasz

    PSG ha itt vagy, kíváncsi lennék a véleményedre, hogy élik meg ezt a felfordulást ott az egyszerű egyiptomiak.

  • ReszegKoldus
    #9729
    Én mondjuk azokat se nevezném őslakosnak, akik csak az elmúlt bő 100 évben költöztek oda :)
  • Solt
    #9728
    Még szombat van! :D
  • Strahd_
    #9727
    "őslakosok"
  • Strahd_
    #9726
    http://atlatszo.blog.hu/2013/08/17/egyiptom_negy_ora_oles
  • ReszegKoldus
    #9725
    Tetszik a hozzászólás, amiből az idézet van: "A fenti gondolattal a szlovák, a horvát, a szlovén nép létezését is tagadhatnánk ilyen érvekkel, hiszen mindannyian csak szlávok"

    "soha még egy betűt, adatot nem lelt arra nézvést, hogy a föld valaha is „palesztin” lett volna, nyomát sem találta a palesztin népnek, sem az arab jelenlétnek a hatodik század előtt"

    Ezt meg nem értem...a "valaha" azt jelenti, hogy 1300 évnél régebbi leleteket kell találni? :D
  • Strahd_
    #9724
    http://internetfigyelo.wordpress.com/2013/05/01/kit-is-tamogat-valojaban-az-aki-a-palesztin-nemzet-letrehozasaert-harcol/
  • precise
    #9723
    Zsidó gyerek dobálja kővel az őslakosokat, majd 2:30-nál az Izraeli Védelmi Erők hős katonája, még az arabot zavarja be a házába. Szerintem, ha lebaszott volna egy pofont a kölöknek az egész családját terrorizmusért börtönbe zárták volna.


  • precise
    #9722
  • ReszegKoldus
    #9721
    Még annyit mondhatott volna a csajnak, hogy "Your tears are delicious"
  • trident
    #9720
    Ennyi.

    A népirtást nem lehet magyarázni. S ez ugyanúgy igaz a máshol és másutt történő genocidiumra.
    (Sem azt, hogy terrorral, gazdasági eszközökkel próbálnak más országban zavargást, "forradalmat", puccsokat, embargót, nyomort előidézni).
  • Stockbauer33 #9719
  • Solt
    #9718
    Pedig ők soha!

    #9713: Otthonról az orr mérete égetőbb kérdés! :D
  • kissssss
    #9717
    nos itt már néhányan már bizonyították is hogy a drága szerettet google nem csak kifejezetten rólunk mutat ferde képet hanem jóformán minden más népről is, most kipróbáltam a törökökkel rögtön dobta is ki a gyűlölik a kurdokat görögöket örményeket de még az arabokat is.

    és most látom koldus is kipróbálta szóval elvárom hogy most elnézést kérj és emellett válaszolj a kérdésemre hogy jövünk mi most a zsidó palesztin vitához? mert úgy 9705kommentik erről volt szó... és nem nem kérek több terelést.
  • ReszegKoldus
    #9716
    Nem szép dolog ennyit gyűlölködni
  • fonak
    #9715
    gyakorikérdések.hu :)
  • fonak
    #9714
    Mondjuk a törököket nem értem, valami hiba lehet ez a google automatikus kiegészítőjében (néhe automatikusan kicserél szavakat is). Pont mi nem utáljuk őket, ellentétben a bolgárokkal, szerbekkel, görögökkel :)

    Amúgy lehet játszogatni:
    why do romanians
    why do slovakians
    why do serbs (haha, true)
  • fonak
    #9713
    Nekem ugyanaz, lehet ha valaki izraeli IP-ről van annak mást ad ki? :)
  • ReszegKoldus
    #9712
    Meg lejjebb van olyan is, hogy miért játsszák mindig az áldozat szerepét :D
  • Solt
    #9711
    Ennyit arról, hogy hazudik!

    Nemde... inkább a zsidó mentalitást mutatja, mely szerint csípőből a magyarsággal mostok össze mindent, ami bármilyen téren negatív lehet.
  • Strahd_
    #9710
    Erdekesseg kepp es nem utolso sorban mutatja a magyar mentalitast nemde? :) a keresesed en is beirtam erdekes nekem mast hozott ki ergo vagy hazudsz, vagy hazudsz? :) kepet vagy nem igaz.

    nekem ezt hozta ki

  • kissssss
    #9709
    és hogy jövünk mi most ide? nem rólunk van szó.

    hmm most hirtelenjébe én is beírtam a googlebe why do jews és máris dobálta kifelé a hasonló szövegeket(why do jews kill palestinians, hate americans, hate everyone, stb)
  • Molnibalage
    #9708
    Magyarul beírva sem kapász nagyon eltérő eredményt...
  • Strahd_
    #9707
  • fonak
    #9706
    A fundamentalista keresztények szerint ez a feltétele Jézus második eljövetelének (de előtte még az Armageddonban elpusztul Izrael, ez is rész a sztorinak legalábbis egyes értelmezések szerint).
  • precise
    #9705
    Aki esetleg még nem volt 100% biztos abban, hogy Izrael célja nem a béke, hanem a palesztinok Indián sorsra juttatása és területeik elrablása.

    Gratulálok minden nem zsidónak aki ehhez drukkol. ( A zsidókat még megérti az ember hisz mindenki a saját falkájához húz)
  • precise
    #9704
    Fehér zászlót lobogtató arab? Az Izraeli védelmi(!) erők szerint el kell pusztítani.

  • precise
    #9703
    ...but Israel don't Care

    Israel Announces 1200 New Settlement Units On Eve Of Peace Talks

  • Pares
    #9702
    Hogy jönnek ide a turisták, vándorok? Te tényleg nem fogtad föl, hogy mire értettem, ugye?

    Részeg írta, hogy már a 15. századból vannak feljegyzések egy településre többek közt az akkori "turistáktól". Erre írtad gúnyosan, hogy "Turizmus tuti jellemzo volt 1400-1500 kozott ;)", én meg válaszul, hogy turisták alatt nem strandozókat kell érteni, de látom nem jött át.
  • precise
    #9701
  • precise
    #9700
  • ReszegKoldus
    #9699
    Mert nem tudhatom, hogy eltalál-e...

    Az a hasonlat arra van, hogy ha csak annyit írnak ki, hogy 25 lövés, akkor azt hiheti az ember, hogy milyen sok, gondolhatja, hogy akár 20 is eltalálhatta a kaput, de aztán meglátja, hogy csak 2 találta el, úgy már mindjárt más az ábra.
  • Strahd_
    #9698
    Hol akadtal el? Segitsek ertelmezni ?
  • Strahd_
    #9697
    Miert rohannal ha ugysem talal el? Hisz tudod...
    "Focuban is hiába van 25 lövés, ha abból 2 megy kapura, kapuba meg egy se."
  • Pares
    #9696
    Szövegértelmezéssel gondok vannak barátom.
  • ReszegKoldus
    #9695
    Engem azért érdekelnek ilyen mások számára feleslegesnek tűnú adatok, mint a becsapódási arány és az áldozatok száma, mert van aki akkora cirkuszt csap minden rakétázásnál, hogy az ember azt hiszi minden alkalommal legalább 1 falut földig rombolnak.
    Fociban is hiába van 25 lövés, ha abból 2 megy kapura, kapuba meg egy se.

    "Te statisztika alapjan itelsz ha nem csapodik be akkor nem is kell tole felni"
    Dehogynem kell, csak nem nekem, mert nem itt rakétáznak, hanem ott.

    "mert velemenyed szerint 100% as vedelmed"
    Én tudom, hogy nem 100%-os a védelem, hanem 85-90 körül, azért a 0-nál jobb valamivel.

    "ergo pl ha ilyen helyzetben lennel te meg se remulnel hisz ugysem csapodik be a te gyereked szobajaba a dicso szabadsagharcos raketaja..."
    Jó, hogy ilyen könnyedén jutsz ennyire téves következtetésekre :)
    Nyilván ilyen helyzetben rohannék én is az óvóhelyre.
  • Strahd_
    #9694
    Persze hogy kulonbseget teszel mert fogalmad sincs milyen lehet hogy te mint civil fogalmad sincs hogy becsapodik e vagy sem de a gyerekeddel menekulnod kell az ovohely fele, nekem sincs, ellenben en el tudom kepzelni, illetve az en nagyszuleim meg meseltek nekem milyen volt amikor Budapestet bombaztak.

    Te statisztika alapjan itelsz ha nem csapodik be akkor nem is kell tole felni mert velemenyed szerint 100% as vedelmed, ergo pl ha ilyen helyzetben lennel te meg se remulnel hisz ugysem csapodik be a te gyereked szobajaba a dicso szabadsagharcos raketaja...

  • Molnibalage
    #9693
    Ez nem a szavakon lovaglás. Nem létezett sem Izrael sem Palesztína, mint állam, sem mint nemzet. Mindkettőt ugyanaz az ENSZ határozat hozta létre. Ez is n+1-szer el lett magyarázva. Mintha a falnak beszélne az ember...
  • ReszegKoldus
    #9692
    Nem tudom hol írtam házépítésről, meg arról, hogy nem ítélem el a rakétázást, de mindegy is... :)
    Én csak szimplán különbséget teszek az olyan rakétázások közt, ahol be is csapódik a rakéta és nem sérül meg senki, meg az olyan közt, ahol már eleve be se csapódik.

    De igazából arra végül csak nem írtál semmit, hogy kik rakétáztak és mivel indokolták...

    Viszont azt pontosan tudod, hogy izraelt neveztem terroristának, csak terelsz szokás szerint. :)
    Amúgy se lehetnek valami okosak, hiszen mint tudjuk: okos enged :D