13596
H001.jpg
  • BRAT
    #10538
    PS
  • ReszegKoldus
    #10537
    Ezek nem akarnak "hazaköltözni" az velük a baj :)
  • Stockbauer33 #10536
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=578125898907420&set=a.142874132432601.41771.142868662433148&type=1&theater
  • ManoNegra
    #10535
    Svájci szakértők Arafat megmérgezése mellett
  • steweee
    #10534
    izrael létrejötte és szerepe :

    https://www.youtube.com/watch?v=7PZB4h9oXD0
  • precise
    #10533
    Mivel buta vagyok, ami nekem keletre van az kelet :) Ausztria is lehet kelet ha sokat megyek keleti irányba :)

  • fonak
    #10532
    Kazahsztán már nem Közel-Kelet, hanem Közép-Ázsia. :)
  • precise
    #10531
    Kazakhstan
  • Stockbauer33 #10530
    A Moszad képes válságokat kirobbantani az arab világban? Igen, állítja egy izraeli tábornok
  • Master91
    #10529
    Izrael kényszerrel fogamzásgátló injekciókat ad be a fekete bevándorlóknak stb.

    Lol ez komoly??? És ezt engedik ? Ilyenkor USA miért nem rohan egyből meg menteni mindenkit?

    Jaa, nincs olaj + pár nagy ember USA-ba a zsidókra kacsingat véletlenül.
  • ReszegKoldus
    #10528
    "és a közönséget Izrael helyett szimplán Tel Avivnak hívta végig"

    Ezt nem értem miért baj, ha ott volt a koncert. Nem tudom mi a szokás, de videókból kiindulva én a város nevét szoktam hallani.
  • fonak
    #10527
    Hát lehet, hogy ez nem tetszik neki, vagy hogy Izrael kényszerrel fogamzásgátló injekciókat ad be a fekete bevándorlóknak stb.
  • Pares
    #10526
    Hiába utazik el, a Moszad megtalálja...
  • Solt
    #10525
    "Borzasztó! Ráadásul '88-ban született, tuti, hogy náczi."
  • Master91
    #10524
    lol !
  • precise
    #10523
    Rihanna beszólt (facebookon találtam a linket)
  • Pares
    #10522
    8 Striking Parallels Between the U.S. and the Roman Empire
  • steweee
    #10521
    egyék meg amit főztek...
  • ReszegKoldus
    #10520
    We are waging a war against the phenomenon of assimilation.

    Ahha. Ha nekik lehet, másnak is lehessen.
  • Pares
    #10519
    Úgy néz ki, hogy a drága jó multikulti Izraelbe is beköszöntött...Most legalább nyilvánvalóvá válik, hogy ki is a rasszista...
  • precise
    #10518
  • fonak
    #10517
    Ja, az oroszok elég közelről ismerik a polóniumot. :)
    Mondjuk kétlem, hogy Izrael polóniummal ölte meg Arafatot, Litvinyenkóval viszonylag gyorsan végzett és nyilvánvaló volt hogy radioaktív mérgezése van. Arafat jóval tovább haldoklott.
  • Strahd_
    #10516
    The head of a Russian forensics agency said on Tuesday that samples from the body of Palestinian leader Yasser Arafat had revealed no traces of radioactive polonium, a Russian news agency reported.
  • Caliph
    #10515
    Megerősítették a néhai Jasszer Arafat személyes tárgyait vizsgáló svájci szakértők annak lehetőségét, hogy a volt palesztin elnököt radioaktív anyaggal megmérgezték – írta hétfőn megjelent számában a The Lancet című brit orvosi szaklap.


  • ManoNegra
    #10514
    Izraeli fenyegetések az iráni nukleáris tárgyalások előtt

    „Ha Obama lépni akarna, az sem lenne elég - tette hozzá Hanegbi. - Az amerikai közvéleménynek drámai súlya van vele szemben, nincs neki többsége. Láttuk a kongresszus és a szenátus álláspontját Szíria ügyében, ami Iránnal szemben sem fog megváltozni. Nem elégedhetünk meg az ígéreteivel.”
  • steweee
    #10513
    http://www.antidogma.hu/node/3960
  • C0mputers
    #10512
  • fonak
    #10511
  • fonak
    #10510
  • Molnibalage
    #10509
    Évforduló van, 40 éve kezdődött a 4. arab-izraeli meccs.
  • precise
    #10508
    Ilyet ér csinálni? Mármint engedély nélkül egy ország területén katonai akciót végrehajtani? .
  • steweee
    #10507
    a szándék egyértelmú volt már az első napokban is. viszont jó lenne olyan tényekkel szolgálni, amivel végre egyértelmúen és bizonyosan be lehetne ezt bizonyítani. akkor újabb hitelvesztést szenvedne el ez a mocskos irányított mainstream média
  • steweee
    #10506
    http://www.youtube.com/watch?v=mydbK35Bmns
  • Caliph
    #10505
    Egy orosz diplomáciai forrás szerint az augusztusi vegyi támadást egy szaúd-arábiai titkosszolgálati egység hajtotta végre Szíriában azért hogy kiprovokálja az amerikai beavatkozást


  • precise
    #10504
    Imagining a Remapped Middle East (NYT)
  • ManoNegra
    #10503
    Igen, ez igaz, de Izraelről ettől függetlenül lehetett tudni, hogy rendelkezik atomtöltetekkel, és a célba juttatáshoz alkalmas eszközökkel. Lehet hogy Irán is arra játszik, hogy kétségek között tartsa az ellenfeleit, csak az ő esetükben ez nem tudom mennyire jó taktika. Az atomfegyver birtoklására leginkább annak pszichikai hatása miatt van szüksége Iránnak, nem azért mert valóban be is akarja vetni, inkább elrettenteni szeretné az ellenfeleket. Ez pedig leginkább nyílt kártyákkal működik, nem ilyen lebegtetéses taktikával.
  • Molnibalage
    #10502
    Az izraeli atomfegyver léte a '80-as évek közepe vége óta nyílt titok. Jogilag egyébként India és Pakisztán sem atomhatalom tudtommal, mert at NNPT aláíráskor az 1967-ben deklarált atomhatalmakat kezelte akként. Hogy ezt változott -e az elmúlt időben, azt nem tudom.
  • Caliph
    #10501
    Izrael sem jelentette be hivatalosan sohasem,hogy van atombombája,épp ezzel kétségek között hagyva azon esetleges arab államokat akik megtámadnák.
    A taktika itt is működhet.
  • ManoNegra
    #10500
    Az mondjuk érdekes lenne, ha Izrael azért bombázná le atommal Iránt, mert szert tett atombombára.

    Ha valóban rendelkezik Irán atombombával, és É-Koreában sikerrel le is tesztelték, akkor miért nem állnak elő a farbával? Hiszen a saját biztonságuk miatt kell nekik, nem azért mert le akarják bombázni Izraelt...
  • Molnibalage
    #10499
    Természetesen a nyugati országok áram árait vesd össze, akik kb. egy ligában fociznak. Nem véletlenül két szomszédot választottam, akik az EU élharcosai az életszínvonal terén.