13596
H001.jpg
  • Pares
    #10820
    Csak szeretem, amikor megcáfolod a nyugati propagandát.
  • Molnibalage
    #10819
    Gondolkoztam azon, hogy az FB-re is megírom, de értelmetlennek találtam. Egy ilyen tubró oldalnak tökmindegy, hogy mit írsz...
  • Molnibalage
    #10818
    Imádom, amikor játszod a hülyét... Vagy nem játszod...?
  • Caliph
    #10817
    Molninak igaza van,viszont mindezt felborítaná 1 atombomba.
  • Pares
    #10816
    Most akkor Irán veszélyes, vagy nem? Mert a nyugat, Izraellel az élen folyton azért sír, hogy mennyire veszélyesek mer minnyá lövik az atomot, most meg Molni aszongya, hogy az USA a földbe döngölné a kőkorszaki hadseregüket. Nem értem...
  • Caliph
    #10815
    a cím és a mellékelt kép tévedés,túlzás,az igaz. de a hírtaltalom,miszerint irán hadihajókat küld az atlanti óceánra nem fals.
    És az sem hogy az Usa és Izrael aggodalmát fejezte ki a "koszos kis freggattból egy tisztességes rombolónál kb. 1/6-1/10-del kisebb vízkiszorítású kőkorszaki valamiből és egy "helikopter hordozóbóé" miatt ,amit egy Usa romboló vagy akár egy repülő és könnyedén a tengerfenékre küld :)
  • Stockbauer33 #10814
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hány áldozata lehetett a holokausztnak?
    2014. január 24.

    Az alábbi írást másoltam, mint Schmitt Pali a doktorit. K. K. monogramú társunk tette közzé.

    „A New York-i Zsidóközpont a következő adatokat tette közzé:

    Zsidók a világban:
    1938 Zsidók: 15 748 091
    1948 Zsidók: 15 753 638
    Plussz eredmény: 5.547

    Játék a számokkal:
    5.547, 5.755
    Wikipédia, címszó II. világháború áldozatai ORSZÁGONKÉNT. A fejlécen valamikor zsidó címszó szerepelt, kijavították „A holokauszté” címszóra. Lejjebb pörgetek, az eredmény 5 754 400 fő ÁLDOZAT.
    Játsszunk egy kicsit a számokkal. 547, 754. Első pillantásra hasonló számok, szinte elsiklik az ember szeme fölötte, de forgassuk egy kicsit, csereberéljük fel őket.
    Ha elveszem a milliós tételt, vagyis csak a pucér 5.754-es számot nézem, na kerekítsük jóindulatúan a 400 főt felfele a zsidó matematika szerint, akkor 5.755.
    "A Claims Conference az új Budapest Alapból kilencven nap alatt 11 millió eurót fizetett ki a vészkorszak 5 755 túlélõje számára."
    Tehát ha a plussz eredmény a New-Yorki Zsidóközpont szerint 5.547 és 5.755 a túlélő, akkor gyakorlatilag 208 a különbözet. Nem semmi 90 nap alatt 11 millió EU jogtalan haszon 208 főre. Tessék kiszámolni napi árfolyamon. Na ugye? Hová lett a pénz?

    Jews In Europe
    - 1938: 8,039,608
    - 1948: 9,372,668
    Plussz eredmény: 1.333.060

    Na ezért kellett a szájkosártörvény!
    A számadatok viszont magukért beszélnek!
    Dilemmám a következő, mindezek után hol keressem a 6 milliót?
    Aki pedig tudja, cáfolja meg a New York-i Zsidóközpont hivatalos adatait.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/s720x720/314320_247779748606246_861423877_n.jpg
  • Stockbauer33 #10813
    Putyin Iránba készül: az USA nagyon nyugtalankodik
  • Pluskast
    #10812
    Na igen. Így lehet fals híreket terjeszteni a neten aztán amit a kedves olvasó készpénznek vesz mert ugye ha ott írták meg ő írta akkor az biztos, hogy úgy is van.
  • Solt
    #10811
  • Molnibalage
    #10810
    Israel treats it like a war zone; it's a UNIVERSITY

    Ez mókás megyjegyzés annak a fényében, hogy csináltak már bombát és tároltak egyetemen és mecsetben is.

    Ezzel nem mondom azt, hogy a lenti eset jó, csak valahogy úgy állítod be, hogy fúde mit történt itt. A másik oldal már 2006-ban war zone-t csinált belőle... Szép dolog a rövid memória ugye...?
  • precise
    #10809
    2014.01.22

    Israeli army attacks the University of Al-Quds. Early reports show approximately 100 injured students using tear gas and steel rubber coated bullets.

    Israel treats it like a war zone; it's a UNIVERSITY. They're giving a first rate education into what oppression and apartheid looks like.

  • Molnibalage
    #10808
    Ez most valami vicc akar lenni? Az iráni erő jelentéktelen.

    Az úszó "erődök"? Röhög a vakbelem egy koszos kis freggattból egy tisztességes rombolónál kb. 1/6-1/10-del kisebb vízkiszorítású kőkorszaki valamiből és egy "helikopter hordozóbóé" állnak. Az utóbbi meg egy átalakított tanker, amiről kb. 2-3 heli üzemelhetne, de valójában még hadihajónak is alig lehet tekinteni. A hírhez meg berakják az jenki LHD-2 fényképét. Modjuk nem lepődök meg, hogy egy turbómagyar balfasz oldaltól ennyi telik.

    http://www.submepp.navy.mil/jfmm/JFMM%20Photos/USS_ESSEX_LHD-2.jpg
  • Stockbauer33 #10807
    A perzsák úszó erődöket küldtek az Atlanti-óceánra - Izrael, és az USA már nyüszít is ez miatt.
  • precise
    #10806
    BBC - Ultra Zionists - [FULL DOCUMENTARY]
  • Zoli007
    #10805
    Ilyet inkább az arabokból nézek ki.
  • Caliph
    #10804
    vagy nem is volt bomba... :) sosem tudjuk meg biztosan,hogy melyik verzió az igaz:)
  • Zoli007
    #10803
    Ennek több oka lehet: berezelt, nem működött a ketyere, nem volt lehetősége, ...
  • ManoNegra
    #10802
    Ha így van akkor igen, de ha ez egy öngyilkos robbantó, akkor miért nem robbantotta fel magát?
  • Zoli007
    #10801
    Na, én ezt találtam.

    On Friday, March 8, 2002, a suicide bomber on his way to perpetrate a terror attack in Jerusalem was apprehended by police while wearing a large explosive device on his chest and stomach area. He was held on the ground, face down, while a bomb disposal expert attempted to dismantle the explosive device. This lasted a number of minutes. During this time, the suicide bomber attempted several times to detonate the bomb by rubbing his chest against the ground in the hope of activating the detonation switch. In order to prevent the murder of the policemen and the bomb disposal officer, the suicide bomber was shot and killed by police. The bomb was dismantled with the aid of a bomb disposal robot.

    Azért így más a leányzó fekvése.
  • Zoli007
    #10800
    Érdekelne a dolog háttere. Valami releváns /nem FB, nem szélsőjobb, bal/ jelentés, hír az esetről?
  • Nemzsidó
    #10799
    Akarunk-e mi is palesztinok lenni?


  • precise
    #10798
    Olyan, hogy Palesztina soha nem volt.



    (1917)
  • Stockbauer33 #10797
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=242312062596103&set=a.133520460141931.27067.100004519331954&type=1&theater


    Szeretjük a zsidókat
  • Stockbauer33 #10796
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=610613898991953&set=a.142874132432601.41771.142868662433148&type=1&theater
    [/spoiler]
  • precise
    #10795
    csoda, hogy lehozták...
  • precise
    #10794
    Avigdor Liberman izraeli külügyminiszter magához rendelte pénteken több uniós tagország nagykövetét, írja az MTI.Nagy-Britannia, Franciaország, Olaszország és Spanyolország nagyköveteit Liberman arra figyelmeztette, hogy az "Izrael elleni, a palesztinok oldalára hajló állandó egyoldalú álláspontjuk elfogadhatatlan".Csütörtökön Nagy-Britanniában, Olaszországban és Franciaországban hívatták a külügyminisztériumba az ottani izraeli nagyköveteket, miután Izrael bejelentette, hogy újabb 1800 lakást épít a megszállt Ciszjordániában.

    (Index.hu)
  • kissssss
    #10793
    tűzszünet Szíriában? kötve hiszem.
    link
  • Stockbauer33 #10792
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler]http://www.magyargeneraciokmenedeke.com/publicisztika/ki-kuldte-auschwitzba-a-460-000-zsidot-magyarorszagrol-/
    [/spoiler]
  • Pares
    #10791
    Egyáltalán mire akarsz érveket? Tudod mit, ne is válaszolj! Nem vagyok rá kíváncsi.
  • kissssss
    #10790
    ejj ha na ez aztán a meggyőző érv...
  • Pares
    #10789
    Ne fárassz a hülyeségeiddel, senki sem kíváncsi rá.
  • Susarc
    #10788
    http://english.al-akhbar.com/content/karzai-us-airstrike-kills-seven-children?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+AlAkhbarEnglish+%28Al+Akhbar+English%29
  • kissssss
    #10787
    akkor most én is feltehetném neked azt a kérdést hogy te most direkt csak szélsőségekben vagy másképpen mondva csak végletekben tudsz gondolkodni?

    mert ez most kb mintha kérdőre vonnál egy olyan embert aki már hosszú évek óta visszavonult a szakmájából de azért még figyelemmel kíséri a fejleményeket az egykori szakterületén, de te mondván neki "ha nem dolgozol a szakterületeden akkor minek foglalkozol vele".

    e közben Líbiában is zajlik az élet egy miniszterrel kevesebb
  • Pares
    #10786
    Pfff, most ugye csak trollkodsz?
  • kissssss
    #10785
    miért is zárná ki a kettő egymást? az hogy én kifejtettem a problémámat a topikal kapcsolatban még nem jelenti egyből azt hogy "mindenkinek kuss van magamat is beleértve", vagy tiltott lenne nekem belinkelni bármilyen fajta iraeli/palesztin cikket miután nehezményeztem a zsidó hír/cikk özönt?

    ember legyen a talpán aki megérti az észjárásodat.
  • Pares
    #10784
    Érdekes, számon kéred a topik-lakókon, hogy folyton csak Izraelről és a zsidókról van szó, erre belinkelsz egy ilyen cikket... Csak gratulálni tudok.
  • kissssss
    #10783
    fogok linkelni természetesen én is a kk szóló híreket vagy cikkeket :) pl nemrég a katpol-on is megjelent egy cikk izraelről és a palesztinokról történelmi feldolgozásban.

    igen érdekes olvasmány.

    ha valaki még nem olvasta volna.
  • kissssss
    #10782
    ítélkezni? csupán közöltem az észrevételeimet a topikal kapcsolatban és hangot adtam a nemtetszésemnek, erre fel ti meg elkezdtetek vagdalkozni össze vissza hirtelen felindulásból aminek nem volt se alapja se értelme.
  • Pares
    #10781
    Figyelembe véve, hogy nem gyakran láttalak itt hozzászólni sem, nem még hogy linkelni valamit, milyen alapon kezdesz ítélkezni a topik fölött? Mondtam, ha nem tetszenek az arányok, tessék hozzászólni, linkelni. Az általad említett kulcsszavak meg rengeteg módon kapcsolódhatnak a Közel-Kelethez, attól, hogy kiragadsz néhányat az adott szövegkörnyezetből, még igen is lehet közük a témához... A paraszt szintet meg te jobban ismered, mint én, a moderátorok is díjazták a tehetséged...