13596
H001.jpg
  • Caliph
    #11423
    Maláj gép: egyértelmű a rakéta okozta sérülés
  • Caliph
    #11422
    még az ültetett fákat is letarolták
  • Caliph
    #11421
    képek,előtte-utánna
  • Susarc
    #11420
    hanyagság? hetek óta az összes ATV-s cikk alá szarrá lőtt palesztin épületekről tesznek képet és a főcím pedig ilyesmi: már 635 rakétát lőttek ki Izraelre! Már 800 rakétát lőttek ki Izraelre! gusztustalan férgek
  • ManoNegra
    #11419
    Ennyi erővel izraeli nép sincs.
  • Pluskast
    #11418
    Ezt azért így nem mondanám. Ebben az esetben inkább szándékosság vagy hanyagság okán került fel ilyen formában a kép. Azért nem egy pár fotó riporter vesztette már életét ilyen jellegű harcokban.
  • Susarc
    #11417
    a legszánalmasabb,hogy a fotósok ülnek a biztonságos Izraeli területeken és távolról fotóznak majd az esti híradóban /lásd ATV pl./ ezekkel sajnáltatják a zséket....a legtöbb képet Izraeliek fotózzák...

    AFP Photo / Gil Cohen Magen
  • Pluskast
    #11416
    Köszi a választ! Jó tudni az ilyet.
  • Susarc
    #11415
    olyan ez mintha mutatnék egy New York-i utcaképet és te összekevernéd mondjuk Békéscsabával.....a kép nem Izrael még anyám is látná a különbséget...

    http://rt.com/in-vision/israel-gaza-strike-rubble/july-city-district-gaza/

    bár Strahdt szerint itt készült az Etyeki filmstúdióban.....
  • Pluskast
    #11414
    Mindenféle hátsó szándék nélkül kérdezem tőled. Honnan tudod, hogy ez az ominózus ház palesztin volt? Ok, hogy pár hozzászólással lejjebb belinkelted ugyanezt a képet, de az honnan van?
  • Susarc
    #11413
    na ezért gyűlölöm a mocskos cionista médiát! egy Zsidó üteg által szarrá lőtt, épp 80000 darabra robbanó Palesztin épület képévél sajnáltatják magukat a főcímben!

  • Pares
    #11412
    Jön még kutyára dér, megnyugodhatsz. Az USA nem lesz mindig ott mögöttetek. Igazán tanulhattatok volna a történelemből, nem tesz az jót a kiválasztott seggeteknek, ha magatokra haragítjátok a gojt.
  • Susarc
    #11411
  • Susarc
    #11410
    szobortörés helyett

    http://rt.com/news/176216-children-gaza-israel-strike/
  • Susarc
    #11409
    nekem is van gondolkodó zsidó ismerősöm,szerencsére!
  • Solt
    #11408
    Szerintem inkább egyre több van, akinek felnyílik a szeme... legalábbis én ezt tapasztalom.
  • Solt
    #11407
    Ez nem igaz... a közvélemény egyetlen népirtást sem szar le, csupán érzékenyebben reagál arra, amikor olyan nép írt egy másik népet, amelyik a "szünetben" meg az őt ért sérelmekért veszi fel a mai napig a kárpótlásokat a fél világtól, plusz törvényben rögzíti ahol csak tudja, hogy az őt ért sérelmeket még csak megkérdőjelezni se lehessen... És akkor még arról nem is beszéltem, hogy ez folyik minden médiából állandóan még a mai napig is... filmek, "dokumentum"filmek, stúdió beszélgetések, stb... mintha csak tegnap lett volna.

    Szerinted nem létezett, de mint ahogy más zsidó ember szájából is hallottuk, nem mindenki vélekedik így. Szerencsére...
  • Susarc
    #11406
    a cionizmus a legtöbb zsidót a médián,oktatáson keresztül már elmérgezte! Sőt a legtöbbjük fel sem fogja,hogy ő már voltaképpen nem is zsidó hanem cionista......van még a zsidók közt egy csekély százalék aki értelmesen gondolkodik,de ez egyre kevesebb......a Magyarországi zsidók 90%-a is már cionista "hála" a hazug média és a lefizetett rabbik agymosásának.....

    nem is éreznek lelkiismeret furdalást egy másodpercig sem pedig jelen pillanatban Izrael a legkegyetlenebb háborús bűnöket követi el ebben a másodpercben is! Sajnos olyannyira elmérgezték a világot,hogy tehetik ezt büntetlenül és majdnem egyedüliként a planétánkon!
  • Strahd_
    #11405
    A kozvelemeny leszarja hogy halomba meszaroljak A sziriaiakat, szudaniakat stb.
    A kozvelemeny azt nem birja elviselni hogy a zsidok nem hagyjak magukat.

    Nem rajtam mulik, hisz eddig se letezett olyan hogy palesztin nep, mint ahogy nincs Borsodi, Hajdu Bihar megyei nep sem.
  • Susarc
    #11404
    egy nagy darab SZAR vagy le sem tagadhatnád a véredből jövő masszív gyűlöletet minden más nemzetiség,nemzet,ország iránt!
  • Sippie
    #11403
    Mit vársz egy nagyorrútól?
    Főleg aki olyat ír, hogy "nincs olyan hogy palesztin nép", ez megmutatja mennyire értelmes :D
  • Solt
    #11402
    De, irtani akarják őket, ez elég egyértelmű, csak azt már nem tudnák lenyomni a közvélemény torkán... ha csak a hozzád hasonlóan gondolkodókon múlna, már nem lennének palesztinok.

    Szerencsére kiderült már ( múltkor linkelt videó ), hogy vannak ember módjára gondolkozni képes zsidók is, bízom benne, hogy a folyamat felgyorsul, és egyre inkább ők kerülnek többségbe veletek szemben.
  • Master91
    #11401
    nem vágom miért kell neked egyfolytában kötözködni itt
  • Stockbauer33 #11400
  • Strahd_
    #11399
    Ha kicsit hasznalnad azt a dinnyet ami a nyakadra not, es vegig gondolnad ha ki akarna irtani a palesztinokat akkor 1 honap alatt "csak" 1000 halott lenne, ennyire szanalmasan hulye meg te sem lehetsz.

    Igen azok is idiotak akik oromkodve nezik hogy azok akik oket lovik mar 2005 ota most kapnak a fejukre, elitelendo ez is de valahogy megertem.
    Azert vicces hogy egy terror szervezetnek drukkolsz, de azert ne nagyon repuljel a kozel jovoben mert a haverjaid nem tudjak hogy te veluk vagy.

    "épp kiírt egy népet,lerombol egy várost,országot."
    - 1: nincs olyan hogy palesztin nep , es ha kiirtani akarna akkor nem ekkora lenne az emberaldozat, egy terror szervezet ellen harcol. Mondjuk nem lattam hogy a hetvegei palesztin kivegzeseken megrokonyodtel volna amint a haverjaid csinaltak a tuzszunet alatt Gazaban. Illetve a 100-200 gyerek halott akik az alagutakat astak ezen se lepodtel meg erdekes...
    -2 : Igen ez igaz, bar szerintem benan csinaljak az Izraeliek szonyegbombazni kellene vagy minden raketa amit kilonek izraelra a hasonlo mertek elv alapjan ugyanugy celzas nelkul csak lojjek bele Gazaba esik ahova esik 2500 raketa vs 2500 raketa (hidd el nem 1000 halott lenne Gazaban)
    -3: Nem orszag meg, es remelem nem is lesz, vagy legalabb is nem ezekkel a terroristakkal. Hivhatod szabadsag harcosoknak, attol meg a sajat embereiket is lazan kinyirjak, felrobbantjak a sajat celjaik erdekeben ... minnel tobb civilt megolni izraelben.

    :) de keresednek eleget teszek eltunok par napra mert unalmas hogy ennyire sotetseg van a fejedben, nem szorakoztat a vita veled.

    tovabbi jo zsidozo frocsogest.

    Amugy a kep jo amit belinkeltel ;) csak igy tovabb IDF
  • Susarc
    #11398
    egy önvédelmi üteg betalál....


  • Susarc
    #11397
    nem vagyok vallásos.....,DE jellemző rátok,hogy egy szobor összetörését egy szinten említitek azzal,hogy az a CionistaZsidóNáciFasisztaAntiszemita gáré azon örömködik,hogy a hadseregük épp kiírt egy népet,lerombol egy várost,országot.....és ezt amolyan szórakozásként,délutáni időtöltésként élőben, ujjongva figyelik egy piknik keretében......

    ui:szerintem jobb ha eltakarodsz megint pár napra,mert ez nagyon szánalmas próbálkozás volt.......
  • Strahd_
    #11396
    :) Je nekem is pont te jutottal eszembe.

    Susu baratnojenek interview-ja

    Mondjuk szolhatnal a csajodnak hogy nem szep dolog szobrokat torni.
  • Susarc
    #11395
  • Stockbauer33 #11393
  • Coral Springs
    #11392
  • Molnibalage
    #11391
    Ez a BRICS akármi totális túlhypolt valamit, n+1-szer kitárgyalt téma. Külön vicces az, hogy India és Kínia minden, csak nem jó viszont ápoló országok egymással, viszonyuk majdnem olyan, mint a Szu vs USA volt anno. Dél-Afrika egyre súlytalanabb, Brazília gazdasága meg minden, csak nem izmos. Mind India és mind Kína elég vicces demográfiai problémák elé néz.

    Annyiszor temették már a nyugati gazdaságot, oszt valahogy mégis él sőt, a kedves komcsi országok is valahogy a vadkapitalizmusra cuppantak rá...
  • Coral Springs
    #11390
    BRICS 2014 - Avagy a nyugati gazdaság bukása.
  • Susarc
    #11389
    Strahd csaja interjút adott.............


  • Susarc
    #11388
  • Misuka963
    #11387
    Boldog születésnapot ! :)
    Strahd_:neked hiába pampoghat az ember :(
  • Susarc
    #11386
    szomszéd panelba elrejtőzne egy rablógyílkos és egy ilyen bombát odabaszna a hadsereg a telepre......,mert úgy egyszerűbb lenne kiiktatni...aztán az RTL este bemondaná: a 32 halálos áldozat és 76 sebesült közt volt a rablógyilkos is...........
  • kissssss
    #11385
    igen tudjuk..... te mindig úgy tudod hogy csúnya arabok......

    "ergo minek kene feltunnie"

    te szoktad verni itt az asztalt hogy már megint azok a rohadék arabok felrúgtak ilyen meg olyan megállapodásokat.
  • Susarc
    #11384
    és egy palesztin rakéta amivel riogat az ATV


  • Susarc
    #11383
    ez nem csőbomba.........