13596
H001.jpg
  • cataflam02
    #8051
    Megint nem értelmezel, az olvasás mellett.
  • Strahd_
    #8050
    Errol beszelek en is... de nem baj a tudatlansag ha teszel is ellene valamit.

    tessek

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Antiszemitizmus
  • PSG 1
    #8049
    Elarulom, hogy a kozel-keletet leszamitva eltem d-k azsiaban is 2 iszlam orszagban es messze az arab muszlimokat meghalado mertekben utaljak a zsidokat es Izrael politikajat(Ugy a maganszemelyek mint a hivatalos hatalom) Pl. Malajziaba nem mehet be--csak elozetes diplomaciai egyeztetes utan(persze vszleg elutasitjak)-- zsido, vagy olyan szemely akinek van izraeli utlevele(pl.kettos allampolgar) es ha megis bemegy,pl. magyar utlevellel es kiderul, h van izraeli is neki,hat megnezheti magat....Nem kesztyus kezzel bannak a hatosagok arrafale a torvenyszegokkel..Mig pl.Jordaniaba, Egyiptomba szabadon mehetnek izraeli turistak..
  • cataflam02
    #8048
    "ő nem gyűlöli az arabokat, ti viszont a zsidókat igen"
  • Strahd_
    #8047
    Ezt te hol olvastad ki MiGeo szovegebol?
    Ha kicsit is ismerned a szavak jelenteset akkor tudnad hogy ezt a jelzot MiGeo irasa alapjan nem lehetne rad akasztani "elfogultabbak vagyok az arabokért"
  • cataflam02
    #8046
    Ki írta az előző hozzászólásban, a zsidógyűlöletet ???
  • MiGeo
    #8045
    itt egyedül te citáltad elő az antiszemita jelzőt

    "Az a lényeg, hogy elfogadhatatlan egy ilyen országtól, az amit jelen pillanatban cselekszik."

    momentán akkor elítélhetnéd a hamaszt is, ez egy kétszereplős játék, ahol nem ők az ártatlan fél (főleg, hogy nincs is ártatlan fél)....
  • cataflam02
    #8044
    Ne akarj belemagyarázni ilyen dolgokat.
    Persze az a legegyszerűbb, hogy ilyenkor előhúzzuk az antiszemita jelzőt.
    Totál nem érdekel, hogy zsidó-e vagy sem.
    Az a lényeg, hogy elfogadhatatlan egy ilyen országtól, az amit jelen pillanatban cselekszik.
  • Strahd_
    #8043
    de te nem is kezdtel el frocsogni :)
  • MiGeo
    #8042
    no azt gondoltam, arrafelé ahol momentán tartózkodsz van egy pár, nemde?
  • PSG 1
    #8041
    "..mondjuk kíváncsi lennék ismertek e arabot a sarki gyrososon kívül.."

    Ismerek parat.., de zsidot is... :S
  • MiGeo
    #8040
    hát valljuk be, egyedül ti "politizáltok" itt érzelmek mentén, sokkal elfogultabbak vagyok az arabokért mint Balázs a "nyugat" felé, sőt, ő nem gyűlöli az arabokat, ti viszont a zsidókat igen, mondjuk kíváncsi lennék ismertek e arabot a sarki gyrososon kívül...mindenesetre minden ok és okozat, persze meg lehet keverni a kettőt, úgy, hogy látszólag nekem legyen igazam...
  • Strahd_
    #8039
    ez
    itt
    kicsit kemenyre sikerult (ok sokan ugysem tudjak aterezni itt mert nincs gyerekuk de akinek van...) sajna van benne igazsag tartalom.
  • cataflam02
    #8038
    Itt mindenki hülye, csak ő a normális.
  • cataflam02
    #8037
    Nem akarok én neked semmit bizonyítani. Felesleges úgy sem érted meg, mert valami berögzült már az agyadba, és csak azt szajkózod.
  • cataflam02
    #8036
    Vannak... mint ahogy voltak Iraknál is.
  • remark #8035
    "Csak engem bőszít, hogy ennyire béna vagy szövegértésben...? Vagy szándékosan játszod a hülyét...?"
  • remark #8034
    "Komolyan mondom, hogy agyfaszt kapok."
  • Molnibalage
    #8033
    Ez sem mondta senki. A magadfaja idióta sajátossága, hogy csak szélsőségekben tud gondolkodni és rugalmasan alakítja a világképét, hogy az állítását alátámassza...
  • Molnibalage
    #8032
    Még nem, de vannak ráutaló jelek és korlátozták már az ellenőröket. Ment Kínához sírni - jövendőbeli komoly üzleti partner - hogy "a szemét nyugat". Kína meg szépen lepattintotta, hogy a NAÜ az illetékes...
  • ManoNegra
    #8031
    Valóban az lenne a logikus. Izrael számára is. Vagyis ezt csak mi hisszük, az az érzésem, ez az állapot megfelel Izrael számára, ha nem felelne meg, már lenne önálló Palesztin állam.
  • cataflam02
    #8030
    Ez is benne van.
    De magyarázhatod itt pár nagyokosnak.
    A közel-keleten mindenki terrorista kivéve Izrael.
  • cataflam02
    #8029
    Hát te tényleg nem vagy normális. Bizonyított, hogy atomfegyvert gyárt ?
    Még ha távoli célok közt szerepel. Miért használná támadásra ?
    Mert Izrael szerint meg USA szerint terrorista ?
    Aha
  • Strahd_
    #8028
    teljesen feleslegesen irod le :) kb minden honapban elojon a kerdes mindig ugyanaz a kerdes ugyanaz a valasz. Tudja a valaszt, csak nem erdekli nem azert tette fel a kerdest
  • ManoNegra
    #8027
    Logikus magyarázat lenne, hirtelen minden szem Gázára szegeződött.
  • Molnibalage
    #8026
    Irán aláírta az NNPT-t, Izrael nem. Senki nem kötelezte, hogy Irán írja alá. Ellenben, ha megsérti a verfikiációs és a békés célú nukleáris techtranfer előírásait...?

    Komlyan mondom, hogy balfaszságod határtalan... Semmit sem tudsz, csak a szokásos n+1-szer kommentelt hülyeségekkel jössz folyton. Egy szót sem szólnék, ha saját erőből építene atomfegyvert meg a hozzá való üzemeket. Nem ezt teszi. Pont.
  • PSG 1
    #8025
    Engem az a kerdes is erdekel, hogy vajon a nemzetkozi figyelem Gaza fele fordulasa mennyiben befolyasolhatja a sziriai torteneseket...?
    Beavatkozik esetleg a NATO/EU, vagy eppen csokkenti a sziriai ellenallas tamogatasat, hogy nehogy cionista-osszeeskuvessel(azzal a vaddal, h "az egesz iszlam-vilag ellen visel haborut a nyugat")..Tobb arab ismerosom vetette ezt fel, h: "Izrael azert most inditotta az offenzivat, mert igy a hatterben konnyebben le lehet szamolni az Aszad-rezsimmel..."
    Erdekes, h hogyan lathatnak dolgokat emberek..
  • cataflam02
    #8024
    "An Israeli military vessel has been hit by a rocket fired from the Gaza Strip, Palestinian sources say."
  • Molnibalage
    #8023
    Ki mondta, hogy kötelező? Csak ez lenne a logikus, mert máshogy nem megy.

    Csak engem bőszít, hogy ennyire béna vagy szövegértésben...? Vagy szándékosan játszod a hülyét...?
  • cataflam02
    #8022
    Ja igen. Izraelnek szabad bármit, de pl Iránnak nem.
    Szerinted, így működik a világ.
  • ManoNegra
    #8021
    Akkor a palesztinoknak mér kötelező izraellel megegyezni, aláírni?
  • Molnibalage
    #8020
    Nem kötelező mindenfélét aláírni...

    Egyébként az Ottawai Egyezményt sem írták alá a világ vezető katonai hatalmai és több arab ország sem. Ott mirét nincs nagy ágálgatás...?
  • PSG 1
    #8019
    Izrael semmilyen modon nem fenyegeti Torokorszag teruleti integritasat, ugyh a torokok legfeljebb pofazni fognak es ez is a geopolitikai pozicioik erositeset celozza, mint tenyleges problemamegoldast...
  • cataflam02
    #8018
    Igen őket kihagytam, meg még pár országot.
    De mint mondtam erre kicsit az esély. Persze ha megtörténne, akkor Izraelt leradíroznák a föld színéről. De jönne Amerika Kapitány megmenteni őket :D
  • ReszegKoldus
    #8017
    Mert nem írták alá az NNPT-t (na vajon miért nem, a nagy demokratikus állam...)
  • Susarc
    #8016
    WW3? nem kéne bár elég közel van dec 21....:)
  • Susarc
    #8015
    Törökök?
  • szabii98
    #8014
    okés :D
  • cataflam02
    #8013
    Nekünk jelenleg semmivel.
    Ahhoz egy jó kis WW3 kellene, hogy Magyarország is belekeveredjen.
    Erre, most semmi esély sincs.
    Persze lehet találgatni, ha Irán, Egyiptom stb beavatkozik. De felesleges.
  • PSG 1
    #8012
    "..Valahol röhejes, hogy az EU (!) országok több pénzzel támogatják / támogatták a palesztín autonómiát, mint a "testvérek", pedig vannak kőgazdag arab államok..."

    Ez a mondat mindent kifejez..