144
akció-RPG
  • lostprophet
    #144
    Gameplay a készülő magyarításról (még ha két éve meg is halt a topik):

    http://www.youtube.com/watch?v=V6SPDWeiuoI&hd=1
  • xido
    #143
    ezt itthon sose tervezik kiadni?
  • CaesarHUN
    #142
    Sziasztok valaki tudna linkelni egy oldalt ahonnan a crackfix-et le tudnám tölteni mert eddig sehonnan sem sikerült.
    Lécci segítsetek mert mentés nélkül kicsit nehéz.
  • valaminick
    #141
    már megtalaltam barcska ne igy lett volna:DDD
  • valaminick
    #140
    sziasztok! valaki a jo cracket be tudna linkelni? illetve patch jött ki a játékhoz amihez van mukodo tores?
    koszi
  • karolysk
    #139
    count rimons estate
    hogyan lehet kijutni a don eltünt azt mondják várjak de meddig??
  • wedge31
    #138
    Azért nem találsz mert sajnos nincs.
  • Prince23
    #137
    Játszik vki ezzel? és ha igen, magyaritással? mert nem találok hozzá :(
  • DavidCooper
    #136
    Gratula! Igazából az öreg elmegy az egyik irányba, te menj a másikba. Ennyi a trükk. :P
  • Vlala #135
    Sikerült. Kösz mindenkinek, aki drukkolt! :):):)
  • Vlala #134
    Aha, tehát fejlődnöm kell még. Ezzel elleszek egy darabig.

    Az a baj, hogy Don Pampa elég nagy "fraggyűjtő", az általam háromnegyedig levágott malacotáltalában egy vágással "megszerzi" előlem.
  • wedge31
    #133
    Én gyalog mentem vele és együtt vágtuk le a cocákat ,persze én azért egypáral többet
  • Vlala #132
    Baj van. Baron Pampával kellene vadásznom, gondolom, versenyben, hogy ki tud több vaddisznót lecsapni. A térképen látszódnak a pusik, már a lovamat is bevetettem, de ez is kevés. Mi ennek a trükkje?
  • YamDS
    #131
    nekem olyan problémám van, hogy nem tudom mik a helyes válaszok Arvar bácsinak a Baron Musin's Estate(ha jól emléxem ez a neve) résznél. Mindig Impostornak nevez, aztán kicsit megizzaszt amikor lezúzom a sereget néha sikeresen...
  • Vlala #130
    Nekem is ez volt a gondom. A második pálya mentési hibáját az elrontott crack okozza, de már létezik hozzá crackfix.

    DavidCooper: Igaz, lehet, hogy gyorsabban jön le, mintha kivenném a játék fájljaiból :)
  • wedge31
    #129
    Mindig kellene tudnod menteni.
  • gabo91
    #128
    Jó kis jétk szerintem, nem egy Witcher, egyszerű de pofás kis játék. Valahogy jobban elvagyok vele mint a Gothic 3-al.

    Második pályán vagyok ahol gondjaim akadtak a mentéssel. Nem enged menteni. Van erre valami megoldás?
  • DavidCooper
    #127
    Magyarosításra remény mindig van. Talán eljut egy csapathoz előbb utóbb. Az audióra meg keress rá dc-n. :)
  • Vlala #126
    Van esetleg valami remény a magyarításra?
    (ja, és még mindig keresem a játék zenéit, az audio.pak fájlt nem lehet valahogy kicsomagolni?)
  • DavidCooper
    #125
    Személyes vélemény a játékról, azoknak ajánlott akik már végigjátszották, vagy nembírják megállni, hogy elolvassák.

    Ami azt illető magávalragadó kis game. De nagyon lineáris... Nemlehet érezni a "felsőbbrendűséget". Csak a fegyverekben testelül meg a földiek előnye, de mivel limitált a lőszer (kivéve a földi nyílpuskához) nemis használtam őket. Mindig a végső csatára tartogattam a lőszereket, amikor is elhasználtam 10 kemény energiacellát. :D
    Ettől függetlenül nagyon tetszett, sőt nembírtam abbahagyni, de sajnos túl rövid és nemderül ki milesz cselekményeink globális következménye csak egy kis beszámolóban, ami nekem kevés. A birtok menedzsentnél valami Neverwinter Nights 2 felé kis építgetős, továbbfejlesztős, besorozós, katonafejlesztős (minden katona a végén földi szkaanderruhába rohangálna :D ) dolgot vártam. Tehát ottse volt értelme annak, hogy a báró lettem. Csak ugye az előjogok, meg ért valamit, hogy Donnak öltöztem. A végefelé már az átöltözködés is felesleges. Jónak indult játék, remek történettel, annál több logikai hibával és buggal. Kíván magának egy folytatást, ami nemhiszem, hogy lesz. :(
  • Vlala #124
    Köszi, megvan. :)
  • diakon
    #123
    http://rapidshare.com/files/94535477/HTBAG-Crackfix.zip.html
  • Vlala #122
    Houston, we have a problem. A link nem működik, torrenten nem seedelik, a gamecopyn még nincs fenn...
  • Colton
    #121
    Köszi


  • DavidCooper
    #120
    Szia. A jó cracket már belinkelte valaki. De ittvan megint:

    http://matarese.fileposta.hu/stepDirectory.do?directoryId=9495

    Ami a boros problámad illeti, nememlékszem pontosan melyik küldetés is ez, de ha megkeresed a térképen a kék jelet, ottlesz valaki a környéken aki megmondja, vagy nála lesz, vagy ládában lesz. Nemnehéz a játék. :)
  • Colton
    #119
    Pls modjátok meg hogy meik crackel tok menteni!
  • Colton
    #118
    hello!

    Holvan Don Taemeo és hogy lehet szerezni wine-t? tudom hogy bor de nem tom hogy hol lehet szerezni, és mikor tól lehet menteni mert a coast után nem tok menteni! PLS Help! Köszönöm
  • Vlala #117
    LEhet. Mindenesetre, amíg tudok játszni, inkább nem piszkálom.

    Az Arakan felé vezető úton =egészen a hajótól) miért nem enged menteni? Unable to save now a válasz minden F5-ömre... (oops, miért nem olvastam vissza, ez már szerepelt, és crckhiba, sőt, a #70-es kommentben a crackfix is linkelve van. A kérdésem stornó.)
  • wedge31
    #116
    Ez tényleg érdekes mert nekem négy giga van a gépben és ilyen gondom nincs.
    Lehet ez is crack hibája mert én a clon verzioval tolom és azzal az elejétöl fogva nincs semmi gebasz.
  • Vlala #115
    Nekem is érdekesen működik...
    A gépünkben alaphangon 2 giga RAM van, de ha így futtatom a játékot, előbb utóbb megáll, kilép, vagy eljátssza a kék halált.
    Ha kiveszem az egyik megát, tökéletesen, akár órákig is tudok játszani (nem rossz a memória, mivel teljesen mindegy, melyiket veszem ki, a lényeg, hogy csak egy giga legyen benne)
    Láttatok már ilyet?
  • diakon
    #114
    Reinstall után működik:)
    Kösz a segítséget!
  • Vlala #113
    Nekem is abból megy a reloaded, de nem sokat vacakolt, egyből indult.
  • diakon
    #112
    Kéri a lemezt, nyomok egy OK-t, eltűnik a felirat és kész, nem történik semmi. Lehet, hogy ki kellene írni? Másnak megy Daemon Tools-ból is.
  • Vlala #111
    Ha van crack, akkor is kéri a lemezt szerintem, de jó neki a másolt is.
  • diakon
    #110
    A lemezt kéri. Sem az eredeti reloaded crack, sem a crackfix nem használ neki:(
  • Vlala #109
    Nekem beindult, de néha fagyott, és vitte a gépet is... csak resettel tudtam kilépni, mert lelőtte a monitort is. Az image-en lévő DX-szel elfogadhatóan megy.

    A géped megfelel a játék gépigényének? Vagy az eredeti lemezt kéri?
  • diakon
    #108
    Nekem nem megy sehogy. Sem a reloaded crack-kel, sem mini image-el. Valakinek van ötlete, miért?
  • Vlala #107
    Ha megengedtek egy hüle kérdést: A .pak fájlokat mivellehet kicsomagolni? (érdekelnének a játék zenéi.)
  • tegla
    #106
    Ruhacsere(don szett),különben kiröhög és kinyirnak.
    Érdemes lesz egy monk,don,thief szettet tartanod a pakkodban mert sokszor lesz rá szükséged.
    Sok "don"-t kell meglátogatni,beszélgetni velük és nagyrészt hasonlóan Don szettben kell lenned mert nem állnak veled szóba.
  • levi1989
    #105
    na van egy nagy birtok ahol találkozok vmi hunterrel és őt kell követni aki elvezet egy csávó kastélyába és ott ha beszélek vele akkor a videóba hívja az őröket és leütnek
    de viszont van kb 1000 életem és vmi 100 at sebez és meghalok
    ott hogy kell tovább jutni?