19
Kereső
  • Pheel
    #19
    #6
  • Tinman #18
    Na de az adott topicon belüli keresés is gázul megy/nem megy.
    Egy 10k hsz-el bíró topicban régen ha rákerestél egy adott szóra, akkor szépen kijöttek a találatok... nagyon hasznos volt! Nem kellett újra 10000+1x rákérdezni az adott hibára, nem kellett 5k-t visszaolvasni, hanem majdnem azonnal volt találat.

    NAGYON jó volna ezeket a kereső funkciókat visszakapni!

  • nearo
    #17
    Ezzel csak az a baj, hogy adott esetben percekig is eltarthat a rendezés. Akkor már inkább nyitok egy topicot, és megvárom, amíg valaki be nem linkeli a már létező topicot .
  • John Cena
    #16
    Láttam a Pankrációs topicot keresőbe valami 500-700 üzenet azt amikor atopicba avgyok már a 4800adik!
  • n3whous3
    #15
    1 ötlet: mikor belemész egy témába (pl. Általános eszmecsere) ott van fenn a Témák amit kattintva abc sorrendben az EGÉSZ kijön listán. Teendő? Használd a firefox szövegkeresőjét.

    Nem tudom megérteni, hogy miért lenne olyan nagy munka egy roahdt kib* normális szövegkereső algoritmust berakni alá. Van jópár, amit használhatnának.
  • TIBI
    #14
    Ennek akkor lenne értelme hogyha beraknák a kiemelt támák közé, mert kereső nélkül ez a topik is elfog veszni :D
  • Palinko
    #13
    ja meg valami végtelen hosszú lista amit New Hause abc sorrendbe :DD
  • Tinman #12
    Támogatom, jó lenne valamit tenni az ügyben.

    Egyébként ez úgy fest általános hiba ph-en se jó :-/
  • gercse
    #11
    ctrl+f lesz itt a megoldás :D
  • DJ RX7
    #10
    De akkor nem is lesz keresőnk?
  • Palinko
    #9
    vagyis csináld meg magadnak a keresőt, mert ők nem tudják? :D
  • n3whous3
    #8
    Én már 2x is felvetettem ott és az volt rá a válasz, hogy a topikoknál rendezzem névsorba a neveket és ott böngésszek.
  • Palinko
    #7
    na az a lenti kereső mégszarabb :D
  • Palinko
    #6
    szerintem itt kellett volna felvetni:
    katt
  • BaliBoy
    #5
    Létre kell hozni egy olyan topikot ahova be kell írni az új topikok nevét és akkor topikon belül lehet keresni topikokra. (csak ne linkelve mert arra nem ad találatot a kereső).
  • w77d
    #4
    sajnos én is erre tippelek :)
  • Aspyrin
    #3
    Sokan panaszkodnak majd, néhányan egyetértenek majd bezárják ;)
  • w77d
    #2
    nem tudom mi baja a keresőnek, de tényleg idegesítő, hogy most már csak ősrégi topicokat jelenít meg!

    A topic célja egész ötletes, kiváncsi vagyok mi lessz belőle
  • SpiritFire
    #1
    Nem tudjátok mikor lesz kijavítva a kereső, vagy hogy egyáltalán mi baja? Mi történt májusban amiért az az utáni topikokat nem jeleníti meg?

    Amúgy arra a célre hoztam létre ezt a topikot, hogy ha valaki új topikot akar nyitni akkor kérdezze meg hogy van-e már olyan és akkor talán nem lesz annyi gondja a modiknak és nem lesz annyi zárható topik... Remélem azért lesz aki segít.